POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Matrix7
    Räme Fish
    • Dec 2010
    • 11

    #16
    Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

    Paluks nats suuremat resot-muidu hea!

    Comment

    • Spewmonkey
      Seina Augustaja
      • Oct 2008
      • 2293

      #17
      Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

      Algselt postitas MeelisV Vaata postitust
      Arvan, et teine osa on juba mitmeid päevi valmis ja sellepärast tuleb kindlasti sama mäng ja samuti kahel laual.
      Nice job Sherlock. Isiklikult loodan lihtsalt, et see(teine siit seeriast, mis OP's on kirjas kui 2-tabletav) ei jää selle dünaamilise duo poolt viimaseks videoks/seeriaks ja sellest tulenevalt avaldasin oma poolehoidu 4-tablemise suunas järgmisteks kordadeks. Mõistan osaliselt teiste nurinat, et midagi võis jääda keeruliseks eelmine kord, aga selle jaoks ongi kommentaarium, et saaks paluda täpsemalt olukordade lahtiseletamist. Rohkem laudu=rohkem olukordi=rohkem valuet IMHO.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

        Ma käsi ei viitsi kommenteerida aga teooriat küll ning ootaks su arvamusi, et miks sa nii ei tee/teed:

        1. Su color coding on ajaraiskamine, kui sa võtad aluseks 8-10 kätt. Parem mine PTR, trüki nimi sisse ja saad 3 sekundiga teada, kas tegu on regulariga või mitte. Kirsiks tordi peal on PTR-is kõrval baas-statid: VPIP, PFR, AF, 3Bet, CBet ning on koheselt selge kui loose/tight vennike on.

        2. Su betsizingu põhjused on head aga minu arvates on pooled põhjused puudu ning kõige tähtsamad põhjused puudu. Ei jõua pikka posti kirjutada kuna olen väga väsinud aga põhiprobleemiks on, et nad tahavad liiga paljusid potte võita just preflopis ja flopis! Ning mida suuremaks pot läheb seda vähem nad on nõus alla-andma. See tähendab, et nad 3betivad väga lightitl, cbette tõstavad täiesti mõttetu mudaga üle ning kui sa juhtud callima siis tea, et nad ei ole nõus enam foldima. Nad kas hakkavad barreldama bluffina/paksu valuena või siis callima "marginaalsete" kätega (märge: nende jaoks marginaalne käsi on ka AA, JT422 laual!). Siit jõuame edasi olukorda, kus sa 3BB avanguga lood üpriski kena poti, nad tahavad vastu mängida ja teevad väga ebaloogilislt mängu: pm readimatud vennad. Kui keegi mulle hommikuks 5 juustuburksi toob siis võiksin kirjutada siia väga põhjaliku ning pika jutu, miks minraise selliste vendade vastu on hea. Testisime seda peokunniga mitusada tuhat kätt ning backfire effekt oli cakes olematu, sama toimuks ka seal võrgus. Täpselt sama tegi ka Kelisitaan omal ajal PokerStarsis, enne kui õpiti ära, et miks ta nii teeb ning siiani enamus populatsioonist ei tea kuidas minraise vastu käituda. See on ka põhjus, miks osad regularid quitivad headsup mängus minraiseja.

        3. Kui sa avad vähem siis üks põhjus vähem avamiseks on ka odavamad 4bet bluffid. $55 oleks overkill ja $48 on minu arvates ka paju. Vaakumis vs $18 3betile tunduks enam vähem OK betsizing $44-$46, $42 liiga väike ja $48 liiga suur.
        4. Soovitan lisada HUD-i ühe rea: 3B/F3B. Mõtlevate mängijate vastu sellist statistikat ei ole vaja aga sealses võrgus on see kohustuslik.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

          Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
          Nice job Sherlock. Isiklikult loodan lihtsalt, et see(teine siit seeriast, mis OP's on kirjas kui 2-tabletav) ei jää selle dünaamilise duo poolt viimaseks videoks/seeriaks ja sellest tulenevalt avaldasin oma poolehoidu 4-tablemise suunas järgmisteks kordadeks. Mõistan osaliselt teiste nurinat, et midagi võis jääda keeruliseks eelmine kord, aga selle jaoks ongi kommentaarium, et saaks paluda täpsemalt olukordade lahtiseletamist. Rohkem laudu=rohkem olukordi=rohkem valuet IMHO.
          Teine osa tuleb aga aega ei luba, sest olen päris ummuksisse jooksnud. Miljoni projekt kohe algab ja ei ole lõpuviimistlusi ära teinud, siis laua valiku atikkel tegema, samuti on 2-3 videot, mis valmis ja ootavad üles panekut jne.

          Comment

          Working...