POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

    Vuhh tzsssstttttttttttttt….. klirrrrrrrrrrrrrr…. Hei hopsti väikesed poisid ja tüdrukud… Jah nii algab meie uus kahe osaline video seeria, kus peaosades on ESTPatrick ja Krayzie. Tegevus toimub romantilistes ja väga soojades toonides Olympic Online pokkeritoas, kus video poisid ahistavad pisikesi fishe. Mõlema video pikkus on 40 minutit, mängitakse kahes Texas No Limit Hold’em lauas blaindidega $1/$2. [...]

    Treiler:


    Täispikk video: http://rakeback.pokkeriprod.com/est/...-krayzie-1-osa

    Loe edasi ›››
  • andu_andu
    Pokkerihai
    • Jan 2009
    • 4050

    #2
    Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

    1st

    Comment

    • MeelisV
      Vana Tegija
      • Apr 2010
      • 1300

      #3
      Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

      Kõige põnevama koha peal lõppes ära- üle pika aja sai flopi näha :D
      Ega actionit just ülearu ei olnud, aga eks see 6maxis 2 tabeldades vast suht standard :)

      Comment

      • ziimukaz
        Grinder
        • Jan 2010
        • 741

        #4
        Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

        huumor

        Comment

        • low-flow
          Klubi Liige
          • Jul 2009
          • 1208

          #5
          Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

          Paar asja üllatasid, 1. et nii suure mängukogemusega härra nagu Krayzie eksib 4bet bluff suurusega nii suuresti ja 2. et blindide peal nii tight mäng, isegi BvB olukorras. Lauad polnud ka ka üldse mitte kiira, agromaanid vasakul ja üks shortstacker fish kusagil paremal küljel...

          Jutt oli muidugi puhas kuld, lust kuulata ja vaadata. :)

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #6
            Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

            +jutt muhe
            -videos polnud actionit
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #7
              Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

              Vaatasin ka ära, polndudki ühtegi tõsist olukoda selles videos aga sellised videod ESTPatrickuga on vahvad.

              Üldjootes meeldis see Krayzie tight liin, eriti konkreetne oli blindide juures ja foldis iga kord külmalt 3betile, kuni lõpuks tegi 4bet bluffi vastu.

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #8
                Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                Minuarust oli 4beti suurus just hea, vastase silmis tundus see väga tugev arvestades eelnevat historyt. Oleks meil AA ja paneks väikese 4bet, see oleks nii first level thinking, mida vastane meilt kindlasti ei eelda.

                Comment

                • hotcocacola
                  HTCCACLA
                  • Oct 2008
                  • 14473

                  #9
                  Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                  waoooooooooo Krayzie on UuedVeljed....lol, poleks arvanudki

                  Comment

                  • emmimees
                    Klubi Liige
                    • Aug 2010
                    • 2719

                    #10
                    Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                    Mõnus huumor jah, kahju aind, et actionit vähe. Samas oli laudu rohkem kõvasti, mis ei mahtunud ekraanile?

                    Comment

                    • KraindOnMaind
                      FPP Pro
                      • Jun 2009
                      • 228

                      #11
                      Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                      haha uued veljed. mäletan kust see nimi tuleb
                      i lold
                      3 ja 4 bet sizingud on küll suht kehvad imo
                      Last edited by KraindOnMaind; 23.02.11, 13:25.

                      Comment

                      • LuuK
                        Vana Tegija
                        • Dec 2008
                        • 1138

                        #12
                        Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                        peale 10-15 minutit vaatamist lööb ekraani mustaks, siis tuleb pilt tagasi, aga kõik video on lihtalt 1 suur roheline laik. heli läheb korrektselt edasi.
                        Last edited by LuuK; 23.02.11, 18:07.

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #13
                          Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                          Eks see actioni asi oleneb täiesti, kuidas joppab. Olen vaadanud fenderjaguari videot, 2tables nl100 ja actionit oli meeletult. Aga video muidu meeldis. Ootaks ise rohkem sellist 3bet/4bet sõdade stiilis mängu. Callid 3bette IP ja abused regulare, 5bet bluffshoved, 3barrelid jne. Sest sellised olukorrad on just väga keerulised ja regularid ise teevad ka palju vigu. Nl200s sind varastakse surnuks, kui vastu ei hakka.
                          Neid konservatiivseid ja tight stiilis videosi on juba küllalt. Ainus on see estpatricku 50bb mäng, aga seal ei ole nii palju ruumi manööverdamiseks ka.


                          e: 3ndas seerias peaks juba 100bb olema, pole veel seda vaadanudki.
                          Last edited by inward; 24.02.11, 17:34.

                          Comment

                          • Spewmonkey
                            Seina Augustaja
                            • Oct 2008
                            • 2293

                            #14
                            Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                            Ma hääletan 4-tablemise poolt. Esimesel(eelmisel?) videol oli piisavalt seletusi olukordade kohta, praegu jäi actionit väheks. Aga muidu standard solid video, midagi täpsemalt kommenteerida ei oskagi hetkel(pean uuesti vaatama nkn mingi päev).

                            Comment

                            • MeelisV
                              Vana Tegija
                              • Apr 2010
                              • 1300

                              #15
                              Re: POKKERIVIDEO: 200NL: Krayzie ja ESTPatrick mängimas 200NL 6maxi

                              Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                              Ma hääletan 4-tablemise poolt. Esimesel(eelmisel?) videol oli piisavalt seletusi olukordade kohta, praegu jäi actionit väheks. Aga muidu standard solid video, midagi täpsemalt kommenteerida ei oskagi hetkel(pean uuesti vaatama nkn mingi päev).
                              Arvan, et teine osa on juba mitmeid päevi valmis ja sellepärast tuleb kindlasti sama mäng ja samuti kahel laual.

                              Comment

                              Working...