100NL Heads-Up: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Spewmonkey
    Seina Augustaja
    • Oct 2008
    • 2293

    #31
    Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

    Algselt postitas ranka Vaata postitust
    Need korrektuurid kaovad tulevikus ära (ei saa rääkida miks).
    Ja kui korrektuurid on kadunud ja teed enda päris andmetega uue konto lihtsalt, siis mis juhtub?

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #32
      Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

      Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
      Ja kui korrektuurid on kadunud ja teed enda päris andmetega uue konto lihtsalt, siis mis juhtub?
      Kui vahele jääb võin vabalt keelduda, sest miks ma pean neid imekontosid hakkama muutma/kustutama. PM sama teema nagu pokkeritubadeski.

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #33
        Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

        Video oli hea.. 40 minutilised videod ongi parajalt pikad, et ei tüüta ära ning samas miskit õpib ka. Sellist hiiterit nagu kip-il, mul ei tekkinud, aga reaalselt hakkan lihstalt rohkem mõtlema käe peale, kui olen su video läbi vaadanud.

        Küsimus: Miks teised videosid ei tee ? Meil palju häid mängijaid..oleks hea vaadata ka 6max / FR videosid.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #34
          Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

          Algselt postitas flipmachine Vaata postitust
          Video oli hea.. 40 minutilised videod ongi parajalt pikad, et ei tüüta ära ning samas miskit õpib ka. Sellist hiiterit nagu kip-il, mul ei tekkinud, aga reaalselt hakkan lihstalt rohkem mõtlema käe peale, kui olen su video läbi vaadanud.

          Küsimus: Miks teised videosid ei tee ? Meil palju häid mängijaid..oleks hea vaadata ka 6max / FR videosid.
          Hehe. Just vaatasin aknast välja ja suure paneel maja ees, miski 10 majaelannikku koristavad. Siit ka küsimus, millele teab iga mees vastust - miks teised majaelanikud ei korista?

          Pikkuste kohta. Eile vaatasin HUSNG videot. 25 minutit pikk ja kordagi ei hakanud igav. Vaatasin DC.com HU videot, mis oli 1h20 minutit pikk ja pm. koguaeg oli igav alates 25-ndast minutist. 40-minutist juba surin.

          Olen seda ennem ka küsinud aga küsin natuke täpsemalt.

          Kui matchi pikkus on näiteks 1 tund. Kumb oleks parem. Kas üks ühe tunnine match või too video kolmeks teha ja kolm 20 minutilist videot. IMO see oleks parem lahendus, sest kellele meeldivad pikad videod saavad vaadata jutti ära, kellele lühikesed saavad vaadata eraldi.

          Comment

          • Pahvak
            Pastilaa?? Ei!
            • Dec 2008
            • 4431

            #35
            Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

            2*30 minutit? :) Aga minu jaoks on 40m maksimum, mis korraga vaatan (nagu koolitund - rohkem korraga ei viitsi).
            Fullstacks have more fun.

            Comment

            • HU grinder
              Vana Tegija
              • Feb 2010
              • 1002

              #36
              Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

              Jep, lühikeste juppidena on etem, imo.

              Comment

              • Spewmonkey
                Seina Augustaja
                • Oct 2008
                • 2293

                #37
                Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                2x30m obv.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #38
                  Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                  Pepujahist tuli väga hea pornovideo! Wp!

                  Comment

                  • nikitheone
                    Mr. Puujalg
                    • Aug 2009
                    • 6446

                    #39
                    Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                    enamus kõik oli hea arusaadav. va nt lõpus käsi, kus vastane jäi bluffiga vahele. miks seal turni callisid?

                    muidu 5+
                    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #40
                      Re: 100NL Heads-Up: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                      8T kätt pead silmas? Kui jah, mis sa siis teinud oleksid? Foldinud? Kui jah siis miks?

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #41
                        Re: 100NL Heads-Up: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                        raise mõtlesin. imo tal on fd ja kui ta hitib, ja betib, pead sa foldima. kui ei hiti, siis ta bluffib liiga harva. seega tundub loogilisem raiseda turnis.
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        Working...