100NL Heads-Up: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kip
    FPP Pro
    • Jul 2009
    • 256

    #16
    Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

    vidjo väga meeldis, super!

    Comment

    • kip
      FPP Pro
      • Jul 2009
      • 256

      #17
      Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

      peale vidjo vaatamist 1200 käeline sess HU nolimit sada ja + 9BI ty ranka!!!!!!!!!!!!!!!!!!

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #18
        Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

        Algselt postitas kip Vaata postitust
        video väga meeldis, super!
        FYP

        Comment

        • kip
          FPP Pro
          • Jul 2009
          • 256

          #19
          Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          FYP
          has life

          Comment

          • kip
            FPP Pro
            • Jul 2009
            • 256

            #20
            Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

            heater kestab +7,5 BI NL100 +2.5 BI nl200.

            Comment

            • kip
              FPP Pro
              • Jul 2009
              • 256

              #21
              Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

              ja cashis best day löödud, + 1834$ nl100 ja nl200, 2212 kätt, tänud veelkord ranka! u my hero!

              Comment

              • kivisaba
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 2514

                #22
                Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                kas q9o oop tõstmine standard limpiva fishi vastu tundus liiga light ja miks selles teises q9 käes on call flopis parem kui 3bet/ call shove kui meil on 2 overit open ender?
                muidu väga hea video heli oleks võinud kõvem olla muidugi

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                  Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                  kas q9o oop tõstmine standard limpiva fishi vastu tundus liiga light ja miks selles teises q9 käes on call flopis parem kui 3bet/ call shove kui meil on 2 overit open ender?
                  muidu väga hea video heli oleks võinud kõvem olla muidugi
                  Ma täpseid käsi ei mäleta aga siis esimene käsi, fish limbib ja sul Q9? Sel juhul on see IMO väga standard tõste. Isegi 9T, 98, sellised käed on tõste käed.

                  Q9 teises käes, kus meil OESD + ülekaardid aga fish tõstab meid positsioonilt, eriti sellises kordineeritud laual, mis hitib teda megalt. Siis seetõttu mulle tundub, et meie equity on ligi 30-35% ja fold equity väga väikene.

                  Comment

                  • kivisaba
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 2514

                    #24
                    Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                    aga kas q9 on bottom range või läheb veel madalamle ?
                    ja umbes milline vastase range on mille vastu meil siis vastav equty on ?

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #25
                      Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                      Algselt postitas kivisaba Vaata postitust
                      aga kas q9 on bottom range või läheb veel madalamle ?
                      ja umbes milline vastase range on mille vastu meil siis vastav equty on ?
                      Kui räägid limbist siis limpareid tuleks "karistada" kätega, mis floppavad postflop hästi. Q8o-ga ma enam ei raiseks, kui just ei ole readi, et palju postflop foldib. Q7o on tõenäoliselt alati check. 67s ma ka eriti tõsta ei tahaks aga see ka borderiline, 87s on juba suht easi, 98s standard. 79s on ka selline suht piiripeale, 68s ma checkiks.

                      Ässadega ma isoleeriks kui oleks A8+, A7 on borderline ja alla selle pasad. Väikestes paaridest ka kuskil 77+, 66 borderline ja alla selle checkiks. Põhimõtteliselt sellised kaardid, mille mõlemad kickerid mängivad, mis saavad flopata häid käsi.

                      IP oleks muidugi teine asi, sest siis on meil positsioon aga headsupis see võimatu :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                        Aa ja fishide huntimiseks on dragthebaris väga hea milwaukee2 HU video.

                        Comment

                        • mislinn
                          Pokkerihai
                          • Apr 2009
                          • 1734

                          #27
                          Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                          Kõik su hu videod vaadatud ja loodan, et tuleb veel. Kommenteerida on raske, kuna ise mängin FRi, aga laudade alustamisel on kõvasti abi.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                            PS! Paljud on teinud lambi nimega rakeback portaalile konto. Tulevikus sellised lambivennad ei näe videosid, ei saa teha stakesid, osaleda meie saidi promodel ega ei saa rakebacki. Seepärast soovitan 3 x enne mõelda kui lampi nimesid pannakse.

                            Comment

                            • Spewmonkey
                              Seina Augustaja
                              • Oct 2008
                              • 2293

                              #29
                              Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                              Algselt postitas ranka Vaata postitust
                              PS! Paljud on teinud lambi nimega rakeback portaalile konto. Tulevikus sellised lambivennad ei näe videosid, ei saa teha stakesid, osaleda meie saidi promodel ega ei saa rakebacki. Seepärast soovitan 3 x enne mõelda kui lampi nimesid pannakse.
                              Kuna ma ei mõistnud tol hetkel, et see nii oluline on, siis miks hiljem vajadusel lihtsalt nimedele profiilis korrektuuri teha ei või? Tavaliselt ei ole rakebacki pakkujaid andmete korrektsus eriti(loe: üldse) huvitanud.

                              PS. hea video muidugi. Ma HU'd absoluutselt ei oska, seega saan iga videoga jälle midagi asjaliku kõrva taha panna. Pikkus ideaalne.
                              Last edited by Spewmonkey; 11.12.10, 17:31.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: 100NL Heads-Uo: Ranka pepusid jahtimas (bumhunt)

                                Algselt postitas Spewmonkey Vaata postitust
                                Kuna ma ei mõistnud tol hetkel, et see nii oluline on, siis miks hiljem vajadusel lihtsalt nimedele profiilis korrektuuri teha ei või? Tavaliselt ei ole rakebacki pakkujaid andmete korrektsus eriti(loe: üldse) huvitanud.

                                PS. hea video muidugi. Ma HU'd absoluutselt ei oska, seega saan iga videoga jälle midagi asjaliku kõrva taha panna. Pikkus ideaalne.
                                Need korrektuurid kaovad tulevikus ära (ei saa rääkida miks).

                                Comment

                                Working...