5.20 DON video

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • QKulgur
    Õpihimuline Mängur
    • Dec 2008
    • 484

    #1

    5.20 DON video



    Lõpus viimase käe ajal sai jälle kõvakas täis, aga läksin siiski ässadega sisse, ei tea kas oli õige või vale, kuigi võitsin.
    Antud sessi roi oli 57% ja In the money 81% mis on suht ulmeline. Winnings 32 dollarit.
    Heli oli veits vaikne ja järgmine kord üritan vähem mikrofoni hingata.
    Last edited by QKulgur; 12.08.10, 00:33.
  • Priidix
    240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
    • Jun 2009
    • 2839

    #2
    Re: 5.20 DON video

    oiiiiiiiiiiii, supriiiiis. kiirelt kiirelt tõmban alla, toon juba jooogid valmis , tuled kustu ja läks!

    Comment

    • miksnii
      Grinder
      • May 2009
      • 580

      #3
      Re: 5.20 DON video

      turbosid ei ole kahjks võimalik longrunis sellise roiga biitida...aga nice hit.
      soovitan regularide peale minna. better roi kuni 20.steni.

      Comment

      • QKulgur
        Õpihimuline Mängur
        • Dec 2008
        • 484

        #4
        Re: 5.20 DON video

        Roi ei oma siin tähtsust, turbosi mängitakse ikka $/Hr pärast, mis teevad nad palju kasumlikumaks kuna suudad vähema aja jooksul rohkem mänge läbi mängida.

        Comment

        • seep
          Grinder
          • Dec 2009
          • 698

          #5
          Re: 5.20 DON video

          WP, lucki oli natuke ikka ka ja sa imestad miks above EV jooksed:D Samas, regular DoNe on võimalik 40-45 korraga lasta(kui vilunud oled), kui mängid turbosid, siis ma ei tea, üle 15 läheb juba päris ulmeliseks... eriti lõpufaasis...

          Comment

          • raaids
            Grinder
            • Mar 2009
            • 606

            #6
            Re: 5.20 DON video

            ma tegin non turbosi 30 korraga a kui turbosi hakkasin tegema siis tõstsin laudade arvuu 40-45ni:D

            Comment

            • QKulgur
              Õpihimuline Mängur
              • Dec 2008
              • 484

              #7
              Re: 5.20 DON video

              kas sul lõpus nagu juhe kokku ei jookse? stackke jumala võimatu jälgida nii, kuidas sa järge pead mitmes sa bubble ajal lauas oled?

              Comment

              • seep
                Grinder
                • Dec 2009
                • 698

                #8
                Re: 5.20 DON video

                raaids, ega siin pole midagi öelda, kruvid sul logisevad!:D:D

                Comment

                • raaids
                  Grinder
                  • Mar 2009
                  • 606

                  #9
                  Re: 5.20 DON video

                  ei ole võimatu jälgida:D ma ei tea harjumise asi, näen automaatselt ära kohe kõik

                  Comment

                  • J0kker
                    Grinder
                    • Feb 2009
                    • 865

                    #10
                    Re: 5.20 DON video

                    paluks lugude playlisti ka kui saab!:)

                    Comment

                    • Priidix
                      240h kuus mängib, ülejäänud aja otsib .gife
                      • Jun 2009
                      • 2839

                      #11
                      Re: 5.20 DON video

                      Algselt postitas J0kker Vaata postitust
                      paluks lugude playlisti ka kui saab!:)
                      tahtsin sama küsida, ja ma pole ikka saand aega et vaadata. nüüd on aeg selleks!

                      Comment

                      • QKulgur
                        Õpihimuline Mängur
                        • Dec 2008
                        • 484

                        #12
                        Re: 5.20 DON video

                        1. 07.Ultima C - Seven Days - Original Mix (6:50)
                        2. Blame ft. Camilla Marie-Star Dub Mix (5:07)
                        3. Ford ft. Jori - Pure Imagination (Wonka Trance Club Remix) (6:46)
                        4. Ele&Kätlin - Raisatud Aeg (Mario Meltsa remix) (3:05)

                        Comment

                        • peete82
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1310

                          #13
                          Re: 5.20 DON video

                          Vaatasin põgusalt, paar küsimust:
                          - Miks sa statte ei kasuta? Ise vaatan vpip, pfr, aggr ja arvan, et on kasu. Kõige tähtsam aggr. Mul on näidatud ka steal ja fold to steal, aga neid eriti ei jõua vaadata.
                          - Vaatan, et isegi hilisel levelil sa eriti all in ei raise (steali), vaid teed standard raise. Minu arust mõnes olukorras töötab all in paremini. Näiteks bubbles üle keskmise stäkiga vastase vastu, kellel on AK, ei kipu ta sind nii lihtsalt callima või raisema.
                          - Vaatad siis põhiliselt vastase stäki suurust ja selle põhjal teed otsuse? Midagi jääb meelde ka ehk mängust. Kas üritad mingit imaget ka luua endast või stealid keskmisel-hilisel levelil igal võimalusel?
                          Last edited by peete82; 22.08.10, 21:06.

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: 5.20 DON video

                            Videos ju seletati mitu korda, et HUD ei hakka tööle millegi pärast ja seetõttu pole state ees. Väga oleks olnud vaja neid, nii autor ütles umbes.

                            Need on DON'd, mis imaget sa siin lood. Kui levelid suured ja stack nõuab, siis stealid igal võimalusel. Kui stack mitu korda tuublis, siis sit-out ja next DON.

                            Comment

                            • peete82
                              Vana Tegija
                              • Jan 2010
                              • 1310

                              #15
                              Re: 5.20 DON video

                              Sorry, alguses oli hääl väga vaikne ja vaatasin kuskilt poole pealt. Ilmselt turbodes ei jõua mingit imaget luua, tava-donides jään selles suhtes eriarvamusele.

                              Comment

                              Working...