Re: 5.20 DON video
Kas sa sellises olukorras tavaliselt foldid?
Ja kas see on tõesti fold, sest kui short elab ühe all-ini üle, siis on Hero probleemi otsas. Hetkel veel üsna kena FE.
Ja lõpus AA-ga piinlemine, et nagu ilmselge push ju :) Seal ei saa jääda lootma, et kõik teevad üksmeelselt shortstackile kambaka, tihti juhtub nii, et kõik fold ja short saab sb-lt double up ning Hero peale seda all-in.
Kas sa sellises olukorras tavaliselt foldid?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja kas see on tõesti fold, sest kui short elab ühe all-ini üle, siis on Hero probleemi otsas. Hetkel veel üsna kena FE.
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Ja lõpus AA-ga piinlemine, et nagu ilmselge push ju :) Seal ei saa jääda lootma, et kõik teevad üksmeelselt shortstackile kambaka, tihti juhtub nii, et kõik fold ja short saab sb-lt double up ning Hero peale seda all-in.


Comment