25NL Sass

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pkmarek
    Jube Noob
    • Oct 2008
    • 193

    #16
    Re: 25NL Sass

    Kuidas saab oodata mängust head tulemust kui käitutakse risti vastupidiselt sellele mida õpetatakse igalpool netis/raamatutes/foorumites? mingi mindfuck?

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #17
      Re: 25NL Sass

      4 BI BRM omab ju... atm 13 BI koos

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #18
        Re: 25NL Sass

        staar .. .325 usga ammu aeg nl100 olla

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #19
          Re: 25NL Sass

          varsti

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #20
            Re: 25NL Sass

            a miks sa siis lubasid, et nl10 tagasi ei liigu?
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #21
              Re: 25NL Sass

              Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
              a miks sa siis lubasid, et nl10 tagasi ei liigu?
              sest sellest limiidist liiga sitad mälestused ja pole enam motti et sellises nimiidis grindida arvestades kaua ma pokkeri peale olen pannud juba

              Comment

              • pkmarek
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 193

                #22
                Re: 25NL Sass

                jalgratast pole mõtet leiutada

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #23
                  Re: 25NL Sass

                  ei leiutagi jalgratast.. leiutan uut stiili

                  Comment

                  • Oliverk
                    Moderaator
                    • Nov 2008
                    • 3016

                    #24
                    Re: 25NL Sass

                    Algselt postitas Sass Vaata postitust
                    ei leiutagi jalgratast.. leiutan uut stiili
                    Diadema juba domineeris siin. Üritad midagi sarnast?

                    Comment

                    • totaldonk
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 914

                      #25
                      Re: 25NL Sass

                      Algselt postitas Oliverk Vaata postitust
                      Diadema juba domineeris siin. Üritad midagi sarnast?
                      bwhahhahaha solid

                      Comment

                      • Rahapada
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1178

                        #26
                        Re: 25NL Sass

                        tööjuures oli igav lasin fast forwardiga läbi

                        7z on suht haige pakkeformaat :D
                        midagi on videos veel paigast ära, a see võib ka mu displeisetinguist olla tingitud

                        1 minut: QQ bet, call 3bet, ck-call cbet, ja ck riveris... mille peale sa panid ta?
                        samas: päris teistsugune lüke pahari poolt

                        A6o automuck ... mjah...

                        7 min, auto ck-fold bb'l?

                        10 min 97s IP saaks suht varastada

                        mis värk selle IE'ga oli?

                        võimas roll (lol?) tegelt pole mu asi a.... üldiselt võiksid vähemalt mõelda lauda siis vähemaga istuda... ja nii duubeldades panka kasvatada

                        15 min, complete KJo ... kole

                        järgmine käsi samas lauas btn limp J7s ...

                        ja siis sb vs lp limp A8o'ga varastus...

                        AJ'd ei kommenteeri

                        30 min A2o steal.... kole keerulisse olukorda tahad end vägisi panna

                        Comment

                        Working...