25NL Sass

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1

    25NL Sass

    Kellel vähegi aega mu sitta m2ngu analyysida siis palun väga.



    NB TUMMVID
  • Oliverk
    Moderaator
    • Nov 2008
    • 3016

    #2
    Re: 25NL Sass

    Tummfilm on surnud juba ligi 100 aastat. Seega no go.

    Comment

    • Sass
      Bännitud
      • Dec 2008
      • 1889

      #3
      Re: 25NL Sass

      keegi ei palugi sind tegin selle yhe teise inimese jaoks panin selle niisama siia

      Comment

      • ristijeesus
        Klubi Liige
        • Oct 2009
        • 2533

        #4
        Re: 25NL Sass

        Vähemalt bankroll management on sul käpas. Tubli.
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Sass
          Bännitud
          • Dec 2008
          • 1889

          #5
          Re: 25NL Sass

          lubasin omale et NL10 ma ei l2he ja seda ma ka teen ennem l2hen 25-s broke kui sinna l2hen

          Comment

          • Madis Very
            Bännitud
            • Aug 2009
            • 2951

            #6
            Re: 25NL Sass

            Broke sa siis ka lähed ...
            1,5BI lol :/

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #7
              Re: 25NL Sass

              Veits OT aga lugesin kuskilt et Sasss võitis mingi turnaga elu hää papi, see polnud sina?

              Comment

              • HU grinder
                Vana Tegija
                • Feb 2010
                • 1002

                #8
                Re: 25NL Sass

                Ei, gusto_frutta, dreadhead või kuidas soovid

                Comment

                • isenseven
                  Grinder
                  • Sep 2009
                  • 598

                  #9
                  Re: 25NL Sass

                  Algselt postitas ristijeesus Vaata postitust
                  Vähemalt bankroll management on sul käpas. Tubli.
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                  LOL:D, nice... video lõpuks busto?

                  Comment

                  • Sass
                    Bännitud
                    • Dec 2008
                    • 1889

                    #10
                    Re: 25NL Sass

                    my baknroll+ raha mis veel laudades oli

                    Comment

                    • Sass
                      Bännitud
                      • Dec 2008
                      • 1889

                      #11
                      Re: 25NL Sass

                      Algselt postitas isenseven Vaata postitust
                      LOL:D, nice... video lõpuks busto?
                      jep

                      Comment

                      • ristijeesus
                        Klubi Liige
                        • Oct 2009
                        • 2533

                        #12
                        Re: 25NL Sass

                        Steiki tahad?
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • Sass
                          Bännitud
                          • Dec 2008
                          • 1889

                          #13
                          Re: 25NL Sass

                          ei

                          Comment

                          • Tarmonator
                            Lingiparandaja
                            • Oct 2008
                            • 3274

                            #14
                            Re: 25NL Sass

                            krt peale seda bankrolli pilti ma kohe pean selle ära vaatama.
                            sa oled suht imelike asjadega lauas silma hakanud ja kunagi vist isegi jälgisin sind mikogoga.
                            nii et vaatame siis...

                            edit: nii esimene asi kohe...5bi'ga sa kaugele ei jõua. võta see kohe välja ja raiska ära või mine limiidis alla. sa raiskad ainult oma aega ja tulemust siit ei tule. 100%
                            teiseks...üleval paremas nurgas, sul istub 8/7 vend bigblindil ja sa paned SB'l olles autofold peale. mismõttes nagu. kui kõik foldivad, siis sealt varastad 100%.
                            kolmandaks...sul on ikka nii sitad lauas ees. kui sa ainult 4-tabled, siis selecti ikka isuga. puhta nitid kõik sul laudades ju. ja kasutaks sa selle siis ära, aga ei, sa ju ei varasta ka. sul on BB'l 7/6 vend ja sa paned autofold A4@btn

                            ja siis veel...never ei completeks @sb KJo, eriti kui ees on ainult 1 limp. kui pool lauda limbiks, siis vb veel. raise või fold.
                            limpisid järgi J7s @btn, ees üks limp. blindid olid tightid...isoleeri või foldi

                            rohkem ei viitsi vaadata
                            Last edited by Tarmonator; 24.07.10, 21:14.

                            Comment

                            • leits
                              Hundinui
                              • Apr 2009
                              • 9562

                              #15
                              Re: 25NL Sass

                              5bi on normal bankroll management ... ma m2ngin 3bi'ga ... oled õigel teel

                              Comment

                              Working...