krt peale seda bankrolli pilti ma kohe pean selle ära vaatama.
sa oled suht imelike asjadega lauas silma hakanud ja kunagi vist isegi jälgisin sind mikogoga.
nii et vaatame siis...
edit: nii esimene asi kohe...5bi'ga sa kaugele ei jõua. võta see kohe välja ja raiska ära või mine limiidis alla. sa raiskad ainult oma aega ja tulemust siit ei tule. 100%
teiseks...üleval paremas nurgas, sul istub 8/7 vend bigblindil ja sa paned SB'l olles autofold peale. mismõttes nagu. kui kõik foldivad, siis sealt varastad 100%.
kolmandaks...sul on ikka nii sitad lauas ees. kui sa ainult 4-tabled, siis selecti ikka isuga. puhta nitid kõik sul laudades ju. ja kasutaks sa selle siis ära, aga ei, sa ju ei varasta ka. sul on BB'l 7/6 vend ja sa paned autofold A4@btn
ja siis veel...never ei completeks @sb KJo, eriti kui ees on ainult 1 limp. kui pool lauda limbiks, siis vb veel. raise või fold.
limpisid järgi J7s @btn, ees üks limp. blindid olid tightid...isoleeri või foldi
Comment