Re: ESTPatricku Multitabling
Väga julm ikka :D
Hea näide, kuidas mängitakse inimest mitte kaarti. Mul ei ole mune, et selliseid kihvte bluffe teha jne (heal juhul 1k käe jooksul teen kolm 4-beti AQ-ga). Ise mängin NL100s statsidega 10/9 :D, nii et vaikselt mõtlen siin kuidas ja kuhu poole end loosemaks ajada. Arvatavasti tuleb tihedamalt 3-bette teha ja SB vs BB olla agressiivsem.
Kõva kuigi seal 30. minuti jooksul said QsTs callimiseks 1:7 oddsid, selle peaks ikka ära callima, sest isegi AA vastu tuled sa equityga plussi.
Väga julm ikka :D
Hea näide, kuidas mängitakse inimest mitte kaarti. Mul ei ole mune, et selliseid kihvte bluffe teha jne (heal juhul 1k käe jooksul teen kolm 4-beti AQ-ga). Ise mängin NL100s statsidega 10/9 :D, nii et vaikselt mõtlen siin kuidas ja kuhu poole end loosemaks ajada. Arvatavasti tuleb tihedamalt 3-bette teha ja SB vs BB olla agressiivsem.
Kõva kuigi seal 30. minuti jooksul said QsTs callimiseks 1:7 oddsid, selle peaks ikka ära callima, sest isegi AA vastu tuled sa equityga plussi.
teen ka vist 10 päevase kainuse perioodi .. ehk tuleb kasuks
Comment