ESTPatricku Multitabling 1 of 3

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Klamber®
    Õpihimuline Mängur
    • Sep 2008
    • 335

    #16
    Re: ESTPatricku Multitabling

    minult mitte hetkel, küsi patricult

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #17
      Re: ESTPatricku Multitabling

      panen nädalas ühe osa, see oli 1 of 3 ja kolmandas osas teen ilmselt ka statistikast ülevaate.

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: ESTPatricku Multitabling

        12 laua kõrvale hea vaadata ;D väga võimas jällegi.

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: ESTPatricku Multitabling

          Vabandan väga EstPatrick'u ees, kuna natuke muutsin ta postitust - lisasin postituse algusesse HÄÄLETUSE, et mitu punni annate videole. Selle hääletuse lisan (kui pole autor lisanud) tulevikus IGA STRATEEGILISE video posti algusesse 10 punkti skaalas hääletuse, et selle alusel valmistada videode TOP. Loodan, et vastate ausalt, kuna tegu on (vähemalt minuteada peaks olema) ANONÜÜMSE hääletusega.

          Ise andsin videole 10 punkti, kuna tõesti seda videot on väga nauditav vaadata ja mina paneks too video koos Nolani ja SixWeppersiga ühte patta. Video eesmärk ei ole teha 100% õigeid otsuseid vaid pakkuda vaatajatele huvitavat mängu ja hoida video vaatajal huvi üleval kogu video vältel nii oma selgituste kui ka mänguga. Seda suutis EstPatrick väga edukalt ka teha (sama on suutnud teha ka Nolan, SixWeppers ja ka speedle) ning mitte kordagi ei tekkinud mul mõtet videot enne lõppu kinni panna, mida kahjuks 95% videode puhul tahan teha.

          Ja huvitav, huvitav? Kus on kõik 6maxi mehed ja nende videod? :D

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #20
            Re: ESTPatricku Multitabling

            Ja 1 strateegiline küsimus, kuskil keskel sa open-minraisesid CO-lt A9s, callisid blindi 3beti, flop oli madal. Checkiisite läbi kõik tänavad ning sa bettisid riveri ning ütlesid, et võtame valuet. AK ristid sind callis ja siis ütlesid: "Ai, tal oli parem äss.. No tal ainuke asi, mis beatis mind ka..".

            Minu küsimus: Millelt sa lootsid siis calli saada? Pigem on see bluff, kus sa tahad välja foldida AT+ aga nagu näha, sellise väikse betiga sa lood olukorra, kus 100% ajast callib sind parem käsi (maybe AT, AJ, AT foldivad) ja ülejäänud ajast kõik käed, mida sa beadid foldivad.

            Comment

            • Klamber®
              Õpihimuline Mängur
              • Sep 2008
              • 335

              #21
              Re: ESTPatricku Multitabling

              nüüd siis nii


              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #22
                Re: ESTPatricku Multitabling

                päris hull robot värk... ma ei jõua videot nii kiiresti jälgida kui see mees aint ringi klikib... uskumatu..

                Comment

                • alaska
                  forever
                  • Oct 2008
                  • 6599

                  #23
                  Re: ESTPatricku Multitabling

                  10 points.

                  Estpatrick, lugesin su pokkerikarjääri algust ja äkki mäletad, kuidas sul see laudade juurdelisamine käis? Mis liimiidil mitmes lauas korraga mängisid ja kas kohe cascade või Tile. Kui kiiresti harjusid suure arvu laudadega ja kuidas on laudade arv ja asetsemine otsuseid mõjutanud. Teiste multitablejate vastused on samuti oodatud.

                  Comment

                  • tonis
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 334

                    #24
                    Re: ESTPatricku Multitabling

                    Ma ka algul ei jõudnud üle 2 laua mängida. Siis pika peale hakkas 2's lauas igav ning lisasin 2 lauda juurde jne.

                    Aga mul ei lase seda multitablingu videot tõmmata hetkel !? Teisi videosi saan..,

                    Comment

                    • Klamber®
                      Õpihimuline Mängur
                      • Sep 2008
                      • 335

                      #25
                      Re: ESTPatricku Multitabling

                      Algselt postitas tonis
                      Ma ka algul ei jõudnud üle 2 laua mängida. Siis pika peale hakkas 2's lauas igav ning lisasin 2 lauda juurde jne.

                      Aga mul ei lase seda multitablingu videot tõmmata hetkel !? Teisi videosi saan..,
                      kohe kontrollin

                      Comment

                      • Klamber®
                        Õpihimuline Mängur
                        • Sep 2008
                        • 335

                        #26
                        Re: ESTPatricku Multitabling

                        ma ise polnud kodus ja üleslaadimine oli ära katkenud, panin uuesti saatma.

                        Comment

                        • kollane
                          Pokkerihai
                          • Nov 2008
                          • 2031

                          #27
                          Re: ESTPatricku Multitabling

                          hea video naerda sai ikka :D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #28
                            Re: ESTPatricku Multitabling

                            Algselt postitas ranka
                            Ja 1 strateegiline küsimus, kuskil keskel sa open-minraisesid CO-lt A9s, callisid blindi 3beti, flop oli madal. Checkiisite läbi kõik tänavad ning sa bettisid riveri ning ütlesid, et võtame valuet. AK ristid sind callis ja siis ütlesid: "Ai, tal oli parem äss.. No tal ainuke asi, mis beatis mind ka..".

                            Minu küsimus: Millelt sa lootsid siis calli saada? Pigem on see bluff, kus sa tahad välja foldida AT+ aga nagu näha, sellise väikse betiga sa lood olukorra, kus 100% ajast callib sind parem käsi (maybe AT, AJ, AT foldivad) ja ülejäänud ajast kõik käed, mida sa beadid foldivad.
                            my bad, asjal on ka teine külg. kui ma näitan neid ajuvaba "valuebette", siis saan ma tulevikus samavähe respekti kui ma hittin bottompaari

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #29
                              Re: ESTPatricku Multitabling

                              Algselt postitas alaska
                              10 points.

                              Estpatrick, lugesin su pokkerikarjääri algust ja äkki mäletad, kuidas sul see laudade juurdelisamine käis? Mis liimiidil mitmes lauas korraga mängisid ja kas kohe cascade või Tile. Kui kiiresti harjusid suure arvu laudadega ja kuidas on laudade arv ja asetsemine otsuseid mõjutanud. Teiste multitablejate vastused on samuti oodatud.
                              algul 1-2 (umbes 8 kuud) kuni NL50 6max TILE
                              siis 4-6 (5 kuud) NL100 FR kuni PLO100 TILE
                              ja veebruarist saati pärast Ryan Dauti video vaatamist 10-24 tablind, augustist 9-12 lauda CASCADE

                              mul on 24 tolline kuvar, aitab kaasa

                              Comment

                              • Klamber®
                                Õpihimuline Mängur
                                • Sep 2008
                                • 335

                                #30
                                Re: ESTPatricku Multitabling

                                nüüd on üleval ka rar allatõmbamiseks

                                Comment

                                Working...