ISassI 10NL Stars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Sass
    Bännitud
    • Dec 2008
    • 1889

    #1

    ISassI 10NL Stars

    See ei ole õppevideo.. kui keegi arvab et mingis käes midagi valesti tegin andke teada

  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: ISassI 10NL Stars

    06:30 laseb Sass pudellise - online mängija põhieelise Live ees.

    Muidu solid video. Enne seda sorinat oli AQ. SB stealis, sa 3bet, ta call. AXX flopist sa cbet-foldid. No way.Call.

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #3
      Re: ISassI 10NL Stars

      Vaatan ka homme üle ja ehk leian midagi, mida ise teen valesti :P

      Comment

      • K2snakas
        Pokkerihai
        • Feb 2009
        • 2388

        #4
        Re: ISassI 10NL Stars

        täitsa hea vid jh, aga kvaliteet polnud millegi p2rast kõige parem. Tundub, et sul on videode tegemine suht kasulik mängu suhtes, kuna tundus, et sa video tegemise pärast jätsid mitmes kohas callimata, kuigi oli tunda, et sa oleks tahtnud callida jne:)

        Comment

        • Jennifer
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1503

          #5
          Re: ISassI 10NL Stars

          Mis statte sa endal laua peal kuvad sass? :D

          EDIT: Hakkasid rääkima neist nüüd :D

          Comment

          • pwndre
            FPP Pro
            • Aug 2009
            • 214

            #6
            Re: ISassI 10NL Stars

            Lahe vid :P Kvaliteet oleks võind veelgi parem olla ja oli näha et vidist oli kasu kuna tahtsid mõned asjad ikka ära callida, aga videos teiste ees ei tahtnud gamblida. :)

            Comment

            • Sass
              Bännitud
              • Dec 2008
              • 1889

              #7
              Re: ISassI 10NL Stars

              ntx mida ma tahtsin callid?

              Comment

              • K2snakas
                Pokkerihai
                • Feb 2009
                • 2388

                #8
                Re: ISassI 10NL Stars

                ei vici uuesti vaatama hakata, aga oli selliseid olukordi küll kus tiirutasid seal calli nupu ymber, kuigi oleks v6inud ez fold olla vmt:)

                Comment

                • Sass
                  Bännitud
                  • Dec 2008
                  • 1889

                  #9
                  Re: ISassI 10NL Stars

                  äkki ma mlihtsalt m6tlesin niimodi et hiir tiirutas seal calli nupu juures:D

                  Comment

                  • Cash87
                    Vana Tegija
                    • Feb 2009
                    • 1402

                    #10
                    Re: ISassI 10NL Stars

                    nüüd on sinu kohta read olemas: "Tiirutab calli nupu ümber" :D

                    Comment

                    • H2O
                      Õpihimuline Mängur
                      • Nov 2008
                      • 362

                      #11
                      Re: ISassI 10NL Stars

                      Ma ei tea kas ma nägin õigesti, et SB vs BB panid SB 0.40 raise, minumeelest piisab täitsa 0.30-0.35.

                      Se oli vist TIME: 26.42
                      Last edited by H2O; 02.03.10, 13:58.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #12
                        Re: ISassI 10NL Stars

                        lol mis vahet sel on kas 4bb, 3.5 v 3bb ? vahe on selles et panna v2hem kui saad lihgilt 3bette, vaevalt et keegi sind nl10s lightilt 3betib

                        Comment

                        • Strateeg
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jul 2009
                          • 303

                          #13
                          Re: ISassI 10NL Stars

                          Algselt postitas leits Vaata postitust
                          lol mis vahet sel on kas 4bb, 3.5 v 3bb ? vahe on selles et panna v2hem kui saad lihgilt 3bette, vaevalt et keegi sind nl10s lightilt 3betib
                          steali kasumlikkuse koha pealt on üsna suur vahe, cbet ka odavam

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #14
                            Re: ISassI 10NL Stars

                            nl10s on see jumala pohhui .. imo nl50 hakak nii mõtlema

                            Comment

                            • k2snakalle
                              Pokkerihai
                              • Dec 2008
                              • 2545

                              #15
                              Re: ISassI 10NL Stars

                              leits ei taha sinuga nõustuda....kui nl25s on sul ikka ikka kahelt shortstackerilt raha ära võtta, siis leian et minraisega stealida sealt on väga hea. Pole mõtet 1$ panna kui saab ka 0.5$ hakkama.

                              Comment

                              Working...