See ei ole õppevideo.. kui keegi arvab et mingis käes midagi valesti tegin andke teada
ISassI 10NL Stars
Collapse
X
-
Re: ISassI 10NL Stars
täitsa hea vid jh, aga kvaliteet polnud millegi p2rast kõige parem. Tundub, et sul on videode tegemine suht kasulik mängu suhtes, kuna tundus, et sa video tegemise pärast jätsid mitmes kohas callimata, kuigi oli tunda, et sa oleks tahtnud callida jne:)
Comment
-
Re: ISassI 10NL Stars
steali kasumlikkuse koha pealt on üsna suur vahe, cbet ka odavamAlgselt postitas leits Vaata postitustlol mis vahet sel on kas 4bb, 3.5 v 3bb ? vahe on selles et panna v2hem kui saad lihgilt 3bette, vaevalt et keegi sind nl10s lightilt 3betib
Comment
-
Re: ISassI 10NL Stars
leits ei taha sinuga nõustuda....kui nl25s on sul ikka ikka kahelt shortstackerilt raha ära võtta, siis leian et minraisega stealida sealt on väga hea. Pole mõtet 1$ panna kui saab ka 0.5$ hakkama.
Comment
Comment