NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #46
    Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

    Comment

    • jrgn hell
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 3328

      #47
      Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

      mingi märge võiks esilehele tekkida, kui kuskil teemas sõnasõjaks läheb


      aga ilus tulemus

      Comment

      • flipmachine
        Pokkerihai
        • Jul 2009
        • 1857

        #48
        Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

        vaatasin ka viimaks ära.. päris hea chat ;D

        Comment

        • noname
          Purjus foorumlaste kaitseingel :P
          • Oct 2009
          • 2366

          #49
          Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

          Poole peal hetkel.

          Palju roppusi,aga keda kotib.

          No mäng on ilus ja no peab tõdema,et kaardi jooks on siiamaani olnud nagu wat.
          Ma pole sellise pika sessi jooksul never nii häid kaarte näinud:)

          Keep going.
          Mõtlesin vahepeal,et äkki Pacific annabki nii häid kaarte eestlastele,et teen endale ka kasutaja sinna ja proovin järgi ;D ;D

          Comment

          • MadisRa
            Julm Donk
            • Jun 2009
            • 36

            #50
            Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

            Vaatasin enam vähem kolm videot läbi. Esimene video oli päris hea.
            Sõnavara on muidugi super aga samas kipun isegi teisi sõimama chatis.... Kuigi ise tegin vb lollusi but who cares.
            NL 200 video meenutab minu lahinguid micros.

            Overal suht norms, targemaks palju ei saand aga lõbus oli sellegi poolest vaadata:D

            Jätka samas vaimus.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #51
              Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

              :P

              Comment

              • Fortune
                IP
                • Oct 2008
                • 1396

                #52
                Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D

                Comment

                • hoss23
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 2551

                  #53
                  Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                  Algselt postitas Fortune
                  kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D
                  LOL ootan huviga millal üles panete

                  Comment

                  • hotcocacola
                    HTCCACLA
                    • Oct 2008
                    • 14473

                    #54
                    Re: NL100 @ Pacific Poker (angerjaistandus)

                    Algselt postitas Fortune
                    kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D

                    IRW, ma kuulsin jha :D


                    + ma juba kujutan ette mis seal olla võib « Reply #52 on: Today at 04:20:10 » ROFL

                    Comment

                    Working...