Vaatasin enam vähem kolm videot läbi. Esimene video oli päris hea.
Sõnavara on muidugi super aga samas kipun isegi teisi sõimama chatis.... Kuigi ise tegin vb lollusi but who cares.
NL 200 video meenutab minu lahinguid micros.
Overal suht norms, targemaks palju ei saand aga lõbus oli sellegi poolest vaadata:D
kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D
kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D
kohe kohe peaks konkurentsi su plo videodele tulema ;D ;D tegime leitsiga ka väga hea õppevideo. Igaks juhuks lisan, et mul oli see 3mas kord plo-d mängida ja tal mingi 4-5s :D:D
IRW, ma kuulsin jha :D
+ ma juba kujutan ette mis seal olla võib « Reply #52 on: Today at 04:20:10 » ROFL
Comment