DON SNG Video Küsimus

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Timpz
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2029

    #1

    DON SNG Video Küsimus

    plaan teha aprilli alguses väike DON SNG õpetusvideo , kuna see esimene vid minu poolt, siis oleks küsimus et kas soovite näha rohkem mängupilti või käte analüüsi läbi replayeri?
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: DON SNG Video Küsimus

    Mina ise eelistaksin vaadata läbi replayeri. Igavad kohad saab minema, põnevatel peatuda.

    Comment

    • ESTPatrick
      Olümpsi Mägi Aivar
      • Nov 2008
      • 5572

      #3
      Re: DON SNG Video Küsimus

      ja võiks olla ka mingi sinu senised tulemused selles mängustiilis, siis teaks hinnata video taset, ROI näiteks.

      Comment

      • UdusOlevSiil

        #4
        Re: DON SNG Video Küsimus

        Mina eelistaks mängupilti rohkem.

        Comment

        • rainer
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 383

          #5
          Re: DON SNG Video Küsimus

          väga hea mõte sul... Viimasel ajal olen ka DON-e mänginud.

          Saaks vaadata ja õppida.

          ma arvan, et nö otsepilt oleks parem :D

          Comment

          • Tarmonator
            Lingiparandaja
            • Oct 2008
            • 3274

            #6
            Re: DON SNG Video Küsimus

            otsepilt ikka...need ei kesta nii kaua, et seal poleks pidevalt kuskil midagi huvitavat rääkida. ja kui blindid suured, siis tuleb anyway peaaegu igal käel peatuda ja otsustada kas push/fold/call

            Comment

            • Aristotep
              Grinder
              • Oct 2008
              • 605

              #7
              Re: DON SNG Video Küsimus

              Mängupilti vaataks pigem ja tahaks tulemusi ka kuskilt näha :)

              Comment

              • rainer
                Õpihimuline Mängur
                • Oct 2008
                • 383

                #8
                Re: DON SNG Video Küsimus

                Millal videot näha saab? ootan juba põnevusega.

                Tahaks ka neid DON-e osata :P

                Comment

                • Timpz
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 2029

                  #9
                  Re: DON SNG Video Küsimus

                  no kui aega leian sis teen

                  Comment

                  • timz0333
                    Pokkeritark
                    • Mar 2009
                    • 6322

                    #10
                    Re: DON SNG Video Küsimus

                    Algselt postitas rainer
                    Millal videot näha saab? ootan juba põnevusega.

                    Tahaks ka neid DON-e osata :P
                    imo nõuavad need ikka väga vähe oskusi ja luckbox osakaal on meeletu, näide AQof blindid 600/300 olen utg ja alla mid stack 1400 usun et blindil ei oota mind parem leht ja nupud sisse, all fold small blind stacki natuke rohkem kui mul 2K callib 44, maha praht ja 44 võtab võidu. selliseid näiteid kümneid. hilises faasis ässa nääd ja actionit pole siis nupud, any 2 pilti, nupud, pocketitest soovitan alates 77+

                    edit: turbost käib jutt

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #11
                      Re: DON SNG Video Küsimus

                      oled sa tohman?

                      kui sa mängid 1 turna siis muidu meeletu luckbox kas saad või mitte aga kui sa lased 1000 tk siis tuleb skill välja

                      44 vs AQ on coinflip

                      Comment

                      • timz0333
                        Pokkeritark
                        • Mar 2009
                        • 6322

                        #12
                        Re: DON SNG Video Küsimus

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        oled sa tohman?

                        kui sa mängid 1 turna siis muidu meeletu luckbox kas saad või mitte aga kui sa lased 1000 tk siis tuleb skill välja

                        44 vs AQ on coinflip
                        jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korras

                        aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?

                        edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.

                        Comment

                        • rainer
                          Õpihimuline Mängur
                          • Oct 2008
                          • 383

                          #13
                          Re: DON SNG Video Küsimus

                          Jah, kui vaadata 2-3 vms turniiri lõikes, siis on õnne osakaal ikka väga suur. Kohati ei teagi, kas nutta või naerda nende halenaljakate biitide peale.

                          Kuid ma loodan ja usun tõesti, et 1000 turna lõikes tuleb juba oskuste osakaal rohkem välja ja on võimalik olla võitev mängija.

                          Comment

                          • uudistaja
                            Bännitud
                            • Mar 2009
                            • 115

                            #14
                            Re: DON SNG Video Küsimus

                            TURBO DONid ongi loto. kui seal saad miski 1000 mangu peale 4-5% roi siis oled juba vaga suure luckboxiga. 1 v6i 10 v6i 100 mangu pole aga miski naitaja. Null example.
                            Pointless stuff!
                            Kui skilli tahad mangu tuua, siis mangi tavalisi ja kui oled hea, siis peaksid stabiilselt saavutama miski 8-13% ROI.

                            Comment

                            • ESTPatrick
                              Olümpsi Mägi Aivar
                              • Nov 2008
                              • 5572

                              #15
                              Re: DON SNG Video Küsimus

                              Algselt postitas timz0333
                              jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korras

                              aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?

                              edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.
                              vähemalt oled nüüdseks jõudnud õigesse kohta ja loodetavasti varsti sa enam ei arva et mingisugune alaliik pokkeris, mida järjepidevalt teha on läbinisti seotud õnnega.

                              teinekord tulebki olla tohman, et võita tohmaneid

                              Comment

                              Working...