plaan teha aprilli alguses väike DON SNG õpetusvideo , kuna see esimene vid minu poolt, siis oleks küsimus et kas soovite näha rohkem mängupilti või käte analüüsi läbi replayeri?
DON SNG Video Küsimus
Collapse
X
-
Re: DON SNG Video Küsimus
ja võiks olla ka mingi sinu senised tulemused selles mängustiilis, siis teaks hinnata video taset, ROI näiteks.
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
otsepilt ikka...need ei kesta nii kaua, et seal poleks pidevalt kuskil midagi huvitavat rääkida. ja kui blindid suured, siis tuleb anyway peaaegu igal käel peatuda ja otsustada kas push/fold/call
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
imo nõuavad need ikka väga vähe oskusi ja luckbox osakaal on meeletu, näide AQof blindid 600/300 olen utg ja alla mid stack 1400 usun et blindil ei oota mind parem leht ja nupud sisse, all fold small blind stacki natuke rohkem kui mul 2K callib 44, maha praht ja 44 võtab võidu. selliseid näiteid kümneid. hilises faasis ässa nääd ja actionit pole siis nupud, any 2 pilti, nupud, pocketitest soovitan alates 77+Algselt postitas rainerMillal videot näha saab? ootan juba põnevusega.
Tahaks ka neid DON-e osata :P
edit: turbost käib jutt
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
oled sa tohman?
kui sa mängid 1 turna siis muidu meeletu luckbox kas saad või mitte aga kui sa lased 1000 tk siis tuleb skill välja
44 vs AQ on coinflip
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korrasAlgselt postitas ESTPatrickoled sa tohman?
kui sa mängid 1 turna siis muidu meeletu luckbox kas saad või mitte aga kui sa lased 1000 tk siis tuleb skill välja
44 vs AQ on coinflip
aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?
edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
Jah, kui vaadata 2-3 vms turniiri lõikes, siis on õnne osakaal ikka väga suur. Kohati ei teagi, kas nutta või naerda nende halenaljakate biitide peale.
Kuid ma loodan ja usun tõesti, et 1000 turna lõikes tuleb juba oskuste osakaal rohkem välja ja on võimalik olla võitev mängija.
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
TURBO DONid ongi loto. kui seal saad miski 1000 mangu peale 4-5% roi siis oled juba vaga suure luckboxiga. 1 v6i 10 v6i 100 mangu pole aga miski naitaja. Null example.
Pointless stuff!
Kui skilli tahad mangu tuua, siis mangi tavalisi ja kui oled hea, siis peaksid stabiilselt saavutama miski 8-13% ROI.
Comment
-
Re: DON SNG Video Küsimus
vähemalt oled nüüdseks jõudnud õigesse kohta ja loodetavasti varsti sa enam ei arva et mingisugune alaliik pokkeris, mida järjepidevalt teha on läbinisti seotud õnnega.Algselt postitas timz0333jah ma olen tohman (pokkeris) aga kui vaatan laua üldist stiili siis ega näha küll ei ole et seal minust suuremaid tohmaneid on, 1 call käe kohta ümmarguselt, ja ikka järjest rohkem selliseid olukordi kus 9 tohmanit alles ja blindid 800/400, kes ässa näeb see läheb ja korras
aga selle alafoorumi mõte peakski ju olema, et tohmanid saavad võitvateks mitte enam nii tohmaniteks pokkeri huvilisteks, ja selle AQ kohta veel nii palju, et coinflip muidugi, aga kas siis see ei ole tohman kes any pocketiga UTG all in maha caaaalib, pannes oma stacki suurde ohtu?
edit: jh tegelt see äss mutt on mõtetu arutelu, see on ju siililegi selge et kõiki mündiviskeid ei võida isegi Chuck Norris.
teinekord tulebki olla tohman, et võita tohmaneid
Comment
Comment