HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • farik666
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 834

    #16
    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    krt siiamaani toodavad need tabelid ainult kahjumit :D

    Comment

    • pokkerisheriff
      Grinder
      • Oct 2011
      • 824

      #17
      Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

      peaks olema nii, et kui mingi käsnaga all-in lähed, siis kui callitakse oledki pigem tagaajaja rollis juba. kasumit teenid sellega, et vastasel keskmiselt pole piisavalt tugevat kätt callimiseks ja foldib sageli sinu all-inide peale. ja kui sul on väike stack ja surud J7o all-in, siis calli saades kaotadki enamasti ja tekib mulje, et see tabel on halb (kuna unustad ära need korrad kui J7o all-in surudes folditakse ja saad vastase blindi). ja nagu ranka kirjutas - kasuta pigem pushimise tabelit SB/BTN-ilt, BB-lt mängides see callimise tabel on liiga kahtlane pimesi järgimiseks sest oleneb paljuski konkreetsest vastasest (kes ei ole ideaalne mängija nagu tabel eeldab).

      Comment

      • Svenza
        Svetlana aka Buldooser
        • Oct 2008
        • 3591

        #18
        Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

        Tegin praegu kiirelt 10 tükki. Tundub, et kõik mängivad tabeli järgi. Kusagilt 2+2 st saadud see? Tundus, et kõik jagavad matsu...

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #19
          Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

          Kas tabeli järgi mängides peaks mu eeldatav ROI olema 2-3% ? Eeldades, et mängin $7-$15 limiidil ja vastased on keskmisest lollimad? Igatahes ma teen eksperimendi huvides käbelt 1000 turkat ära ja annan tulemusest teada.

          Comment

          • Svenza
            Svetlana aka Buldooser
            • Oct 2008
            • 3591

            #20
            Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

            Liiga ****** tabel. Ükski mäng pole kolmanda levelini jõudnud.

            Comment

            • Mr_Kenny
              Vana Tegija
              • Jun 2011
              • 1357

              #21
              Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

              lol what, ärge nashi üle 8bb kasutage -.-

              Comment

              • pokkerisheriff
                Grinder
                • Oct 2011
                • 824

                #22
                Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                peaks olema nii, et tabelit on soovitatav kasutama hakata seal kuskil 8-12BB juures. 25BB deep kohe alguses tabeli järgi mängimine on üsna käsn idee.

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #23
                  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                  Algselt postitas pokkerisheriff Vaata postitust
                  peaks olema nii, et tabelit on soovitatav kasutama hakata seal kuskil 8-12BB juures. 25BB deep kohe alguses tabeli järgi mängimine on üsna käsn idee.
                  8-12bb deep NASH'imine on kahjumlik mäng. Ühes 2+2 teemas (ei saa hetkel täpselt välja otsida kuna foorum maas) oli graafiliselt kujutatud SB'lt NASH'i järgi shovemise expectation. Üle 8bb selle kasutamine on kahjumlik, 8bb on BE ning alla selle muutub alles kasumlikuks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Kas tabeli järgi mängides peaks mu eeldatav ROI olema 2-3% ? Eeldades, et mängin $7-$15 limiidil ja vastased on keskmisest lollimad? Igatahes ma teen eksperimendi huvides käbelt 1000 turkat ära ja annan tulemusest teada.
                    lol what? tabeli järgi roi on miski 10-15% aga kuna keegi seda tabelit ei kasuta (tabelid for wuzzies) siis seepärast keegi eriti ei biidigi.

                    ok level - lihtsalt arvan, et sa ka siin leveldad. loe esimene postitus uuesti läbi, kui sa ei levelda ja saad oma küsimusele vastuse.

                    Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                    Liiga ****** tabel. Ükski mäng pole kolmanda levelini jõudnud.
                    mida kõrgem level seda väiksem on su skillieelis.

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #25
                      Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                      Aus oleks, kui Ranka maksaks kaotatud BI-d tagasi imo. Kui ei tööta, siis ei tööta.

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #26
                        Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                        Nii. 2 tundi täpselt mänginud vaheludva eduga. Vahepeal vaatasin snuukrit.

                        38 mängu, ROI 3%, kasum 23$, 35 VPP-d

                        Comment

                        • Mr_Kenny
                          Vana Tegija
                          • Jun 2011
                          • 1357

                          #27
                          Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                          Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                          8-12bb deep NASH'imine on kahjumlik mäng. Ühes 2+2 teemas (ei saa hetkel täpselt välja otsida kuna foorum maas) oli graafiliselt kujutatud SB'lt NASH'i järgi shovemise expectation. Üle 8bb selle kasutamine on kahjumlik, 8bb on BE ning alla selle muutub alles kasumlikuks.
                          viitsid otsida?

                          Edit lol ma nii taun:D

                          Comment

                          • VisaHing
                            mees nagu orkester
                            • Dec 2009
                            • 6718

                            #28
                            Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                            Väga tubli töö. Bookmarkisin ise ka ära.

                            Ise olen ka maadelenud nende hyperitega ja edutult suht. Vaatab mis saab :)

                            Comment

                            • Svenza
                              Svetlana aka Buldooser
                              • Oct 2008
                              • 3591

                              #29
                              Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                              91 mängu, ROI 10%, kasum $91.

                              Tundub, et töötab.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #30
                                Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                                Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                                91 mängu, ROI 10%, kasum $91.

                                Tundub, et töötab.
                                Ma ei taha halvasti öelda aga kui sa ei levelda siis mina isiklikult ei julgeks sulle küll stake anda või su osakuid osta. Variatsioonist ei ole sul õrna aimugi, ometi oled turniirimängija.

                                Comment

                                Working...