HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Svenza
    Svetlana aka Buldooser
    • Oct 2008
    • 3591

    #61
    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

    Tra, hakkasin $30 hypereid laskma, -10 buyini. Sick mis lehejooks... Haiged 3 oudised ja muu pask. Fucking närvi ajab. Tase täpselt sama mis madalamatel levelitel.

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #62
      Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

      Ei märganud ka taseme vahet madalamast 30$-ni liikumisel, roi ei muutunud oluliselt, aga korralik tildimeister on see hyper kindlasti, eriti kui on halb run ja acceptid mõne kohutavas miinuses fishi, kes sinu vastu just kõik välja imeb, sellistel päevadel soovitaks decline-da ja võtta uus, vähemalt minu puhul toimib.

      Pea 10 000 mängu täis ja EV joont pole veel kätte saanud kordagi -100 bi

      Comment

      • kardaanirist
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 3675

        #63
        Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

        vaikselt proovin ka neid. hetkel 7$. a ma ei saa aru mis moodi Svenzal see nonsd niimoodi taevasse läheb (lased ikka selle õpetuse järgi või niisama raised igat floppi?). ise lasen ranka juhiste järgi (ja endal ka veits postflop teadmisi) ja nonsd on BE.

        ranka kas sul tuleb enamus kasumist nonsd või sd kätega?

        //mul muidugi samplet ka veel ei ole, aga ikkagi.

        Algselt postitas ranka Vaata postitust
        tegelt hea vaadata, mis siis et mu abist vähe aga ikkagi. ranka tabeli põhjal sellist asja ei näinud :)
        kui ise alustasin full ringi mängimisega, siis mängisin preflop sinu tabeli järgi ja biitisin korralikult (suur osa raha tuleb muidugi postflop, aga tabel aitas kõvasti).
        Last edited by kardaanirist; 12.05.12, 02:21.

        Comment

        • Svenza
          Svetlana aka Buldooser
          • Oct 2008
          • 3591

          #64
          Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

          Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
          a ma ei saa aru mis moodi Svenzal see nonsd niimoodi taevasse läheb (lased ikka selle õpetuse järgi või niisama raised igat floppi?).


          Iga paardunud flop on c-bet.
          Kui vastane PF ei tõstnud, floppi tuleb A ja donkab välja on 99,99% bluff. Seal võtad raisega poti maha.
          Vastane avab PF min-raise, kütad 100-120 otsa. Võtab ülitihti poti maha kohe.
          Ma callin üli looselt PF alline maha (A2-A8).Vastas on jube tihti K4-KQ sarnased käed

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #65
            Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

            Algselt postitas kardaanirist Vaata postitust
            vaikselt proovin ka neid. hetkel 7$. a ma ei saa aru mis moodi Svenzal see nonsd niimoodi taevasse läheb (lased ikka selle õpetuse järgi või niisama raised igat floppi?). ise lasen ranka juhiste järgi (ja endal ka veits postflop teadmisi) ja nonsd on BE.

            ranka kas sul tuleb enamus kasumist nonsd või sd kätega?

            //mul muidugi samplet ka veel ei ole, aga ikkagi.



            kui ise alustasin full ringi mängimisega, siis mängisin preflop sinu tabeli järgi ja biitisin korralikult (suur osa raha tuleb muidugi postflop, aga tabel aitas kõvasti).
            Õpetuse järgi mängides peaksid non showdowni crushima.

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #66
              Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              8-12bb deep NASH'imine on kahjumlik mäng. Ühes 2+2 teemas (ei saa hetkel täpselt välja otsida kuna foorum maas) oli graafiliselt kujutatud SB'lt NASH'i järgi shovemise expectation. Üle 8bb selle kasutamine on kahjumlik, 8bb on BE ning alla selle muutub alles kasumlikuks.
              Algselt postitas Mr_Kenny Vaata postitust
              viitsid otsida?

              Edit lol ma nii taun:D

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #67
                Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                Sa fabolous mõtle natuke loogiliselt ka. Nashimine on kahjumlik, kui nad callivad nashi järgi siis BB kaotab. Aga saad aru - mitte keegi ei mängi nii! Samamoodi K2o-ga on CK järgi 10BB openshove, mis on worst case scenarioga 0EV mäng. K2o vs 54s = 48% equity ehk 54s peaks callima aga pm. keegi ei calli sellega siis seetõttu nad teevad vea ehk K2o-ga saad shoveda lightimalt. Täpselt sama case kehtib NASH-i puhul ehk teisisõnu need noobid seal mikros callivad liiga lightilt (nash crushib) või foldivad liiga palju (nash võtab FE) ning sealt tuleb raha + buttoni pealt nad ei ole ise agressiivsed.

                Kahjumlik on siis kui BB callib täpselt NASH tabeli järgi nash shoveja peale.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #68
                  Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                  Svenza, nüüd SCOOP läbi siis jätkad HTHUSNG projektiga ja teed 1000 täis?

                  Comment

                  • Svenza
                    Svetlana aka Buldooser
                    • Oct 2008
                    • 3591

                    #69
                    Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                    Praegu olen veel läppariga voodis. Pärast viskan graafiku üles. Swong on peal

                    Comment

                    • pastilaa
                      kuum poiss
                      • Apr 2009
                      • 7518

                      #70
                      Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                      Algselt postitas Svenza Vaata postitust
                      Praegu olen veel läppariga voodis. Pärast viskan graafiku üles. Swong on peal
                      word

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Svenza
                        Svetlana aka Buldooser
                        • Oct 2008
                        • 3591

                        #71
                        Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                        EV joon
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Winnings (kaotused)
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #72
                          Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                          Tundud liiga agro aga ma ei muudaks veel midagi. 5-10k käelisi break-even EV joonega swonge on tihti.

                          Comment

                          • MeelisV
                            Vana Tegija
                            • Apr 2010
                            • 1300

                            #73
                            Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            hyperid mulle meeldivad, aga ei suuda biitida.
                            1,2k mängu (3,5-7 HT mostly) ja 30 bi alla ev. ev on nullis
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            on lootust?:)
                            Mul suht sama seis :D

                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • kardaanirist
                              Pokkerihai
                              • Nov 2009
                              • 3675

                              #74
                              Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                              mille järgi EVd peaks vaatama? kas nii, et iga 500 chippi üle EV on üks BI või 25 big blindi üle EV on BI?

                              Comment

                              • raidov
                                Õpihimuline Mängur
                                • Mar 2009
                                • 436

                                #75
                                Re: HT HUSNG EHK HYPER-TURBO HEADS-UP SIT & GO MÄNGUSTRATEEGIA

                                Eraldi on Buy inides või winningsis ev'ga ju graafikud

                                Comment

                                Working...