Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • $$$
    Vana Tegija
    • Mar 2009
    • 1072

    #76
    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

    irw, vastus on YES / NO

    Nii armas :)

    Comment

    • 72master
      Räme Fish
      • Jan 2010
      • 1

      #77
      Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

      Väga huvitav lugemine. Aga kui kedagi huvitab jala väristamine, siis jalga väristades pumbatakse ajusse rohkem verd ja see mõjub lihtsalt lõõgastavalt. Midagi sarnast unearteri sulgemisega, seda esineb väga tihti vaimse häiretega inimestel.

      Comment

      • stenboy
        Räme Fish
        • Jan 2010
        • 20

        #78
        Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

        Mida teha siis kui vastane küsib , mis kaardid sul on ?

        ülidiselt nagu , nende vastastega kes koguaeg su kaarte pärivad vms

        Comment

        • tolmuahv
          Klubi Liige
          • Feb 2009
          • 2502

          #79
          Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

          Algselt postitas stenboy
          Mida teha siis kui vastane küsib , mis kaardid sul on ?

          ülidiselt nagu , nende vastastega kes koguaeg su kaarte pärivad vms
          Vasta alati samamoodi, a la suited ässad. Kui keegi tahab seepeale pikemasse vestlusesse laskuda, siis pigem on mitte midagi ütelda ja lihtsalt enda ette põrnitseda tuimalt. Paar korda küsivad, edasi ei viitsi nad ka stallida mängu. Hea on vaadata teiste pealt, kuidas nad vastuseid tõlgendavad. Kui sellest aru saad, siis on hea järgmine kord misleadida vastavalt.

          Comment

          • runnar
            Grinder
            • Oct 2008
            • 740

            #80
            Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

            Algselt postitas stenboy
            Mida teha siis kui vastane küsib , mis kaardid sul on ?

            ülidiselt nagu , nende vastastega kes koguaeg su kaarte pärivad vms
            ei vasta midagi. õlleses kodumängus võib ju jaurata, et õhtu lõbusam oleks aga vähegi tõsisemas mängus ei maksa midagi öelda

            Comment

            • vsiu100
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4253

              #81
              Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

              Algselt postitas runnar
              ei vasta midagi. õlleses kodumängus võib ju jaurata, et õhtu lõbusam oleks aga vähegi tõsisemas mängus ei maksa midagi öelda
              just. kui sa ei tea mida, miks ja mismoodi öelda, siis ei tasu midagi öelda. kõige parem ja kindlam valik.
              runnar on mitte midagi ütlemises üks osavamaid btw.

              Comment

              • timukasr
                Vana Tegija
                • Nov 2008
                • 1099

                #82
                Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                Algselt postitas runnar
                ei vasta midagi. õlleses kodumängus võib ju jaurata, et õhtu lõbusam oleks aga vähegi tõsisemas mängus ei maksa midagi öelda
                Isegi õlleses kodumängus on magus vahel mitte midagi öelda pärast suure poti endale võtmist ja siis vaatad, kuidas sõber kõrval pahurdab järgmised 20 minti.

                Comment

                • Potik
                  FPP Pro
                  • Jul 2009
                  • 245

                  #83
                  Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                  Kindlasti on paljudel ette tulnud, et küsitakse/või küsid ise: "Näitad, kui foldin?"

                  Mul paar korda home-game'il selline situatsioon vastu tulnud ja kõik olen täppi pannud. a'la küsisin kas näitab. Vastus tuli: "Pean näitama ja", tolle venna puhul iizy bluff, sest eelneva äktsioni poolest nutsi peale teda ei pannud ning miks ta oleks pidanud näitama marginaalset kätt.

                  Kui minult küsitakse, siis ma olen hakanud kasutama vastuseid: "Miks ma peaksin?", "Ma ei näita kunagi" (not true, lol), "Ma ei saa sellele vastata"
                  :)

                  Comment

                  • tolmuahv
                    Klubi Liige
                    • Feb 2009
                    • 2502

                    #84
                    Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                    Sellel on kaks varianti minu arvates:
                    1) Halb mängija tahab lihtsalt uudishimust teada. Kui bluffin, siis neile ütlen, et näitan, kui nemad enne näitavad. Siis nad foldivad kergemini. Kui calli tahan, siis ei luba neile ka näidata.
                    2) Hea mängija tahab telli saada. Siis ei ütle midagi.

                    Comment

                    • vsiu100
                      Moderaator
                      • Oct 2008
                      • 4253

                      #85
                      Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                      Algselt postitas tolmuahv
                      Sellel on kaks varianti minu arvates:
                      1) Halb mängija tahab lihtsalt uudishimust teada. Kui bluffin, siis neile ütlen, et näitan, kui nemad enne näitavad. Siis nad foldivad kergemini. Kui calli tahan, siis ei luba neile ka näidata.
                      2) Hea mängija tahab telli saada. Siis ei ütle midagi.
                      suht täpne.
                      kesisemale mängijale võib öelda mida tahad, olla vait jne ta ei tee korrektset järeldust sellest nagunii.
                      paremat mängijat tihti ei huvita, mida sa ütled, sest pokkerimängija ajab bs-i liiga tihti, et teda uskuda. ta tahab teada, kuidas sa ütled.
                      kas sa tunned end mugavalt/kindlalt, jutt on sorav, proovid näida kindlana või oled närviline....ja sellest proovitakse saada lisa kinnitust oma otsusele, mis on tehtud käe kulgemise järel.
                      read on tihti kaalukeeleks käe kulgemise põhjal tehtavalt otsusele, kui tegu on borderline otsusega.

                      Comment

                      • ESTPatrick
                        Olümpsi Mägi Aivar
                        • Nov 2008
                        • 5572

                        #86
                        Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                        ma ütlen ala
                        Algselt postitas stenboy
                        Mida teha siis kui vastane küsib , mis kaardid sul on ?

                        ülidiselt nagu , nende vastastega kes koguaeg su kaarte pärivad vms
                        ütlen alati kombinatsiooni mida boardil olla ei saanud, a la 3 7 9 Q J peal, et oli nelik jne

                        Comment

                        • Potik
                          FPP Pro
                          • Jul 2009
                          • 245

                          #87
                          Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                          Algselt postitas tolmuahv
                          Sellel on kaks varianti minu arvates:
                          1) Halb mängija tahab lihtsalt uudishimust teada. Kui bluffin, siis neile ütlen, et näitan, kui nemad enne näitavad. Siis nad foldivad kergemini. Kui calli tahan, siis ei luba neile ka näidata.
                          2) Hea mängija tahab telli saada. Siis ei ütle midagi.
                          Üks variant on veel:
                          *Purjus mängija. Nad maksavad oma uudishimu kinni kui sa ei näita. Pmst on = halva mängijaga.

                          Comment

                          • tolmuahv
                            Klubi Liige
                            • Feb 2009
                            • 2502

                            #88
                            Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                            Algselt postitas Potik
                            Üks variant on veel:
                            *Purjus mängija. Nad maksavad oma uudishimu kinni kui sa ei näita. Pmst on = halva mängijaga.
                            See läheb ju punkti alla "kui calli tahan, siis ei luba näidata". Obv sellisele tüübile tuleb näidata lubada kui oma 6-highga bluffid ja tema 2nd paarilt calli väga ei soovi.

                            Comment

                            • Jennifer
                              Pokkerihai
                              • Dec 2009
                              • 1503

                              #89
                              Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                              Mul tekib alati esimeste kätega külmavärin. Vahet ei ole, kas need on head või halvad.
                              Mida rohkem aga mängin, seda vähemaks see tunne läheb :D
                              Suht silly tegelt :D

                              Comment

                              • jrgn hell
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 3328

                                #90
                                Re: Enim levinud „tellid“ live pokkeris.

                                Algselt postitas Jennifer
                                Mul tekib alati esimeste kätega külmavärin. Vahet ei ole, kas need on head või halvad.
                                Mida rohkem aga mängin, seda vähemaks see tunne läheb :D
                                Suht silly tegelt :D

                                aja mingi sügavam dekoltee selga, ja mingi edge on lauas juba olemas.
                                üks tsik oli mingis kodusmängus kunagi ja tühjendas oma flirdi ja mölinaga jube vägevalt ikka

                                Comment

                                Working...