Re: Kui kapten on armunud...
Väga hästi öeldud, ma olen ise ka mõelnud, et liiga palju aetakse statidega järge. Heast mängust tulevad "kenad" statid, aga ma olen kindel, et ka halvast mängust võivad tulla "kenad" statid.
Väga hästi öeldud, ma olen ise ka mõelnud, et liiga palju aetakse statidega järge. Heast mängust tulevad "kenad" statid, aga ma olen kindel, et ka halvast mängust võivad tulla "kenad" statid.
Comment