Step By Step Pokah loeng HUD

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • JakoJ
    Jube Noob
    • Sep 2009
    • 132

    #121
    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

    TERE, mängin 6max sngsid 0.25 buyiniga, mul selline küssa et kui vaatan HEM'is tourney alt reporte, restultse jms. veel sinna alla kuuuluvad. Et seal kuvatakse mulle kogu statistika ja liikumine nii et chipid on Dollarid ja tänase päevaga olen juba 900 krooniga miinustes. Kuidas saaks nii et ta näitaks mulle õigeid asju et palju ma olen neid turnasid teinud, palju võitnud kaotanud, ja seda mitte turnamendi chippidest tehtud dollarites vaid päris rahas?

    Vabandage väga keerulise seletuse pärast aga äkki keegi sai aru

    Comment

    • daljoh
      Vana Tegija
      • Feb 2009
      • 1032

      #122
      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

      sa pead turniiride tulemused ise sisestama kui sul on PT3...HEMi puhul ei oska öelda!

      Comment

      • Timpz
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2029

        #123
        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

        ranka importisin su layouti, player preferencesi all näitab kõik ok
        laudades ikka vanad statsid , vanad värvid, umbes 6-8 statsi vähem, ehk sis HUDile ei mõjund millegipärast

        any ideas?

        Comment

        • taipupole
          Lõpuboss
          • Oct 2008
          • 2181

          #124
          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

          Algselt postitas Timpz
          any ideas?
          Mõni teine conf segab? Ehk kustuta default conf ära või määra ta mingile X toale ja vaata, et uus conf oleks õigele toale määratud.

          Comment

          • Timpz
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2029

            #125
            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

            Algselt postitas taipupole
            Mõni teine conf segab? Ehk kustuta default conf ära või määra ta mingile X toale ja vaata, et uus conf oleks õigele toale määratud.
            nvm tahtis lihtsalt HEM restarti ^^

            Comment

            • $Lauri$
              Õpihimuline Mängur
              • Aug 2009
              • 479

              #126
              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

              Tere!

              Probleem PT3-l värvide ja layouti paika panemisega. PT3-s ei sa kuidagi värve vahetada, selleks pean kasutama PAH-i? PAH-s ma ei saa üldse midagi aru, kuidas seal seadistama peaks statse. PT3-s panin Tigrano esimeses postis olevad statsid, mille Alaska oli vaevaks võtnud teha. Aga statsid ei mahu korralikult ära, color range muuta ei saa ja PAH-ist ei jaga ma midagi. Keegi võiks aidata. ???

              Ette tänades.

              Comment

              • $Lauri$
                Õpihimuline Mängur
                • Aug 2009
                • 479

                #127
                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                Kui keegi teab siis võiks aidata või saata FTP layoudi Alaska antud statsidega, ise hakkama ei saa. ???

                Comment

                • daljoh
                  Vana Tegija
                  • Feb 2009
                  • 1032

                  #128
                  Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                  1.oot mis mõttes ei mahu ära
                  2. sul on vaja pm ainult 3 statsi: VPIP/PFR/AGG/hands
                  3. muid ära sinna lisa kuna need on pop-up's
                  4. mis PT3 versioon sul on...kui kõige viimane siis seal peaks olema väga hea pop-up

                  Comment

                  • $Lauri$
                    Õpihimuline Mängur
                    • Aug 2009
                    • 479

                    #129
                    Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                    Mul on PT3s lauda kuvatud
                    VPIP/PRF/3betPRE/Foldto3bet/PreflopAF/
                    CbetFLOP/FoldtoFCBet/TotalAF/ATtosteal/foldtoBBsteal/WTSD

                    Jäävad ette sellesmõtes, et on raske vajutada call nuppu (vähe ruumi) ja ei näe ka ühe mängija panust statside alt(Näen, aga siis pean vaatama veits aega). Ja PT3l ei saa color ranges värve panna, saan ainult värvi vahemiku ära märkida, aga värve vahetada ei oska. Ma ei saa sellest Pokerace HUD-st midagi aru, kas lihtsalt PT3-ga ei saa korralikult statse paika sättida?

                    Comment

                    • daljoh
                      Vana Tegija
                      • Feb 2009
                      • 1032

                      #130
                      Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                      Algselt postitas $Lauri$
                      Mul on PT3s lauda kuvatud
                      VPIP/PRF/3betPRE/Foldto3bet/PreflopAF/
                      CbetFLOP/FoldtoFCBet/TotalAF/ATtosteal/foldtoBBsteal/WTSD

                      Jäävad ette sellesmõtes, et on raske vajutada call nuppu (vähe ruumi) ja ei näe ka ühe mängija panust statside alt(Näen, aga siis pean vaatama veits aega). Ja PT3l ei saa color ranges värve panna, saan ainult värvi vahemiku ära märkida, aga värve vahetada ei oska. Ma ei saa sellest Pokerace HUD-st midagi aru, kas lihtsalt PT3-ga ei saa korralikult statse paika sättida?
                      jäta statsidena endale alles ainult:
                      VPIP/PFR/AGG/hands

                      muud ei ole sul vaja ju kogu aeg vaadata.

                      Kirjelda mida sa mõtled üldse color range all?!?
                      VPIP color range minul:


                      ma ei saa nüüd aru kas sa kasutad PAH ja PT3 samal ajal?

                      Comment

                      • $Lauri$
                        Õpihimuline Mängur
                        • Aug 2009
                        • 479

                        #131
                        Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                        Okei sain teada, pidin double clickima seda värvi seal seal. :D No lihtsalt ei tulnud selle peale! DOH

                        Nüüd siis veel vaja teada, kuidas layouti saaks liigutada, et ette ei jääks. Kui keegi aidata oskab siis andke tead :)

                        Comment

                        • daljoh
                          Vana Tegija
                          • Feb 2009
                          • 1032

                          #132
                          Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                          parat hiireklahvi hoia all ja lohista kuhu tahad ja siis save layout

                          Comment

                          • qbj0hn
                            Auk on auk. FAKT!
                            • Nov 2008
                            • 7091

                            #133
                            Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                            Kuidas HUD-il seda statside akent v2iksemaks saab lauas teha?Nagu kui 16 lauda m2ngin siis ma ei n2e nimesidki 6ieti sest see statside lahter on nii suur.

                            Comment

                            • qbj0hn
                              Auk on auk. FAKT!
                              • Nov 2008
                              • 7091

                              #134
                              Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                              Algselt postitas qbj0hn
                              Kuidas HUD-il seda statside akent v2iksemaks saab lauas teha?Nagu kui 16 lauda m2ngin siis ma ei n2e nimesidki 6ieti sest see statside lahter on nii suur.
                              Sain vist juba,v6tsin v2hemaks neid sealt lihtsalt.

                              Comment

                              • qbj0hn
                                Auk on auk. FAKT!
                                • Nov 2008
                                • 7091

                                #135
                                Re: Step By Step Pokah loeng HUD

                                Kuvasin need 4 statsi ainult mis eelnevalt mainuitud.Ülejäänud asju saab ju peale klikates ka vaadata.On nii ok jh?

                                Comment

                                Working...