Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #61
    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Algselt postitas Kotkas1000
    vaatasin ka tabelit ja tekkis küsimus, kas TT ja AQo on ikka see kaart, millega CO ja buttonilt 3-bettida? Tundub kuidagi natuke loose. Ise 3-betin CO ja Button JJ+, AK, ülejäänud positsioonid QQ+, AK. Tolvanite vastu ka AQo igalt positsioonilt.
    Kindlasti on okei - kuna olete tight, siis saate palju respecti ja mixite ka natuke oma 3beting range sellega. Kindlasti alati võite ju vaadata, kes on vastased ja seda vastavalt arvesse võtta.

    Comment

    • jaago3
      Räme Fish
      • Aug 2009
      • 1

      #62
      Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

      :-X :-X

      Comment

      • r3o
        FPP Pro
        • Apr 2009
        • 260

        #63
        Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

        Algselt postitas jaago3
        mis siis järgmiseks plaanis võiks näiteks pokkeriabidest midagi mul endal võttis algul aega aru saada mida need protsendid kõik tähendavad ja alguses laisk ka ei viitsinud uurida muide tibens tobens
        Mul võtab aega, et aru saada, mida sa ütlesid

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #64
          Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

          Algselt postitas jaago3
          mis siis järgmiseks plaanis võiks näiteks pokkeriabidest midagi mul endal võttis algul aega aru saada mida need protsendid kõik tähendavad ja alguses laisk ka ei viitsinud uurida muide tibens tobens
          Kirjavahemärgid on tegelikult väga toredad :)

          Kui soovitada midagi järgnevates loenguteks, siis kindlasti cbetimine, et tekiks mängijatel arusaam, mis on dry ja mis on wet board jne.

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #65
            Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

            Algselt postitas kuco
            Kirjavahemärgid on tegelikult väga toredad :)

            Kui soovitada midagi järgnevates loenguteks, siis kindlasti cbetimine, et tekiks mängijatel arusaam, mis on dry ja mis on wet board jne.
            Cbet ja dray, wet boardid tulevad kõik FLOPI loengus

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #66
              Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

              Algselt postitas TIGRANO
              Cbet ja dray, wet boardid tulevad kõik FLOPI loengus
              Väga meeldiv.
              Huvitav, et keda peaks torkima omaha loengute suhtes?

              Comment

              • Marek K.
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 1477

                #67
                Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                HCC?

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #68
                  Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                  räägi tulevastes videodes 6max kohta ka

                  Comment

                  • miksnii
                    Grinder
                    • May 2009
                    • 580

                    #69
                    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                    Väga kõva asi, ning hästi tehtud. Ainult kiidusõnad, ning algajatele on elu ikka kõvasti kergemaks tehtud.

                    Ainuke asi...et päris uutel mänijal võib olla raske aru saada terminitest..aga eks panebki rohkem pingutama :P

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #70
                      Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                      Algselt postitas TIGRANO
                      Kindlasti on okei - kuna olete tight, siis saate palju respecti ja mixite ka natuke oma 3beting range sellega. Kindlasti alati võite ju vaadata, kes on vastased ja seda vastavalt arvesse võtta.
                      mai tahaks kriitiline olla, aga kas mitte call suurema valuega ei ole, ühtegi paremat kätt ju ei foldita ja ma ei ole kindel kui tihti callitakse teid halvemaga. siin võiks ju just kasutada käsi millel on hea positsioonis mängimise value, kuid call value on MIINUS. A la K8s. saan aru et algajatel on seda raske mõista ja lihtsam on nende kätega mitte jamada. siiski positsioonis JJ raise on minumeelest liiga advance

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #71
                        Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                        Algselt postitas ESTPatrick
                        mai tahaks kriitiline olla, aga kas mitte call suurema valuega ei ole, ühtegi paremat kätt ju ei foldita ja ma ei ole kindel kui tihti callitakse teid halvemaga. siin võiks ju just kasutada käsi millel on hea positsioonis mängimise value, kuid call value on MIINUS. A la K8s. saan aru et algajatel on seda raske mõista ja lihtsam on nende kätega mitte jamada. siiski positsioonis JJ raise on minumeelest liiga advance
                        Kindlasti on õige igast käest maximum value välja pigistada aga tabel suht nitine ja peaks saama vägapalju respecti lauas, seega me ei loodagi kui 3betime avatud ja callitud potis A10s või JJ et keegi meid callib vaid üldjuhul loodame dead money kätte saada ja isegi kui keegi callib, siis A10s ja JJ on väga palju valuet millega postflopis positsioonis edasi mängida aga kogu point on ikkagi vältida just seda, et algajad ei satuks raskustesse postflop, kui tuleb näiteks A siis kikkeri probleem või JJ käes, mis ei ole väga multiway käsi tulevad ülekaardid.

                        EDIT: ärme unusta, et tabel ikka mõeldud ikka väiksemate limiitide jaoks ja ei tasu mõelda seda nl200+ seisukohast, kus vastavalt iga mängija vastu on tegelikult oma value range jne. Madalas limiidis, kus mäng on loose ja mängitakse OOP igasugu saastaga jne, siis oleme nendes mängudes peaaegu alati ees oma tight rangega.

                        Comment

                        • lenC
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 6440

                          #72
                          Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                          Algselt postitas ESTPatrick
                          mai tahaks kriitiline olla, aga kas mitte call suurema valuega ei ole, ühtegi paremat kätt ju ei foldita ja ma ei ole kindel kui tihti callitakse teid halvemaga. siin võiks ju just kasutada käsi millel on hea positsioonis mängimise value, kuid call value on MIINUS. A la K8s. saan aru et algajatel on seda raske mõista ja lihtsam on nende kätega mitte jamada. siiski positsioonis JJ raise on minumeelest liiga advance
                          ausalt öeldes ma pole veel jõudnud veel videosid vaadata ja päris kindlalt ei tea, millest te räägitegi, aga kuna tegu on "baaskursusega algajatele" ja kui peab ühe stampvariandi valima, siis sobiks kindlasti "alati 3-bet JJ+,AK", sest nendes limiitides pead oskama valuet võtta just loose-passive fishidelt ja halbadelt regularidelt, kirss tordi peal on see, et paljud algajad on ju teadagi AA slowplayjad ja sellest harjumusest vabanemine on äärmiselt oluline.

                          TIGRANOLE: "oleme alati ees oma tight rangega" - selline lause ei lähe 3-bettimis mentaliteediga kokku, sa ei teeni raha parima käega nuppe pannes, sa teenid vastaste vigadest - olgu selleks halvema käega nuppude panemine või tugevama käe foldimine. Natuke filosoofiline, aga loodan, et saate pihta :P

                          Comment

                          • Kotkas1000
                            Pokkerihai
                            • Nov 2009
                            • 2305

                            #73
                            Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                            Tuletaks meelde, et mingi videojupp NL10 limiidist peaks juba ammu renderdatud olema :P Kas tohib paluda see ülesse laadida siia :)

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #74
                              Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                              Algselt postitas Kotkas1000
                              Tuletaks meelde, et mingi videojupp NL10 limiidist peaks juba ammu renderdatud olema :P Kas tohib paluda see ülesse laadida siia :)
                              Kusjuures ei ole renderdatud, sest mingi kala on pikema MP4 formaati renderdamisel momendil. Kolmas öö juba kui renderdab tuleb mingi hägune jama vahepeal sisse. wmv laiendina on olemas nl10 ja nl25 videod aga seda meie veebilehe player momendil ei mängi ja plaan on ikka MP4 formaadis kõik jooksma saada.

                              Nl10 video muidu renderdab umbes 7-8h ja siiani on tuksi läinud.

                              Comment

                              • nomerlot
                                Klubi Liige
                                • Sep 2009
                                • 2233

                                #75
                                Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                                veidi OT, aga miks te ei kasuta videokeskkondi nagu Vimeo või Youtube? Peaks lihtsam olema, keskkond ise konverdib uploadides wmv'd ära, koormust ja tehn. jama oma serveri juures vähem ja siit saab linkida, embeddida...Kõlapind pigem suureneb.

                                Comment

                                Working...