Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • andreest6
    Julm Donk
    • Jan 2010
    • 68

    #46
    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

    Algselt postitas TIGRANO
    Aga palun




    tabelist natukene raske aru saada, kas siis kui olen hilises positsioonis ja minu ees on raise, pean siis ATs re-raisema? arvan et sain valesti aru.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #47
      Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

      Algselt postitas andreest6
      tabelist natukene raske aru saada, kas siis kui olen hilises positsioonis ja minu ees on raise, pean siis ATs re-raisema? arvan et sain valesti aru.
      Ühe vastase vastu fold, kahe vastase vastu ehk tõstetud ja callitud potis re-raised hilises positsioonis. Jälgi ülemisi lahtreid, avamata ehk ise avad>limbitud sinuni>tõstetud pot>tõstetud ja callitud

      See tabel on suht Kitsa rangega, kuid kui selle järgi mängida on väga lihtne, siis olete väga vähe oop olukordades ja üldjuhul on teie käes ka positsioon, lead, kerge mängida postflopis ja kontrollite enamus olukordi.

      Soovitan uurida kindlasti ka ranka tabelit, et saada aru mis käsi millistelt positsoonidelt on samuti mõistlik avada ja mängida.

      Comment

      • Kotkas1000
        Pokkerihai
        • Nov 2009
        • 2305

        #48
        Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

        Aplaus - kiiduväärt ettevõtmine. Kuna ise siplen pikemat aega juba NL10, siis ootan pikkisilmi videot.

        Comment

        • andreest6
          Julm Donk
          • Jan 2010
          • 68

          #49
          Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

          Algselt postitas TIGRANO
          Ühe vastase vastu fold, kahe vastase vastu ehk tõstetud ja callitud potis re-raised hilises positsioonis. Jälgi ülemisi lahtreid, avamata ehk ise avad>limbitud sinuni>tõstetud pot>tõstetud ja callitud

          See tabel on suht Kitsa rangega, kuid kui selle järgi mängida on väga lihtne, siis olete väga vähe oop olukordades ja üldjuhul on teie käes ka positsioon, lead, kerge mängida postflopis ja kontrollite enamus olukordi.

          Soovitan uurida kindlasti ka ranka tabelit, et saada aru mis käsi millistelt positsoonidelt on samuti mõistlik avada ja mängida.
          ok tänud vastuse eest :) aga ma ei taha nagu sellest aru saada....oletame ,et olen buttonil ATs ja minu ees utg1 raiseb ja on veel 2 calli, nyyd ma peaxin siis tabeli järgi re-raisema. nii utg1 callib ylejäänud foldivad. flopp: 3d As 9c . Nyyd kui utg1 panustab, siis ma arvan et foldin kindlasti, kuna ees on arvatavasti AQ-AK . ma tea kas see on vale m6tlemine, et kui olen ATs hilises positsioonis ja minu ees on raisetud ja mitu calli, siis peaxin ka callima, sest kui floppan masti siis saaxin ka hästi välja makstud. tänud vastuse eest:)

          Comment

          • Jennifer
            Pokkerihai
            • Dec 2009
            • 1503

            #50
            Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

            Suurepärane teos!
            Ootan juba järgmist seeriat :P

            Comment

            • ESTPatrick
              Olümpsi Mägi Aivar
              • Nov 2008
              • 5572

              #51
              Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

              Algselt postitas TIGRANO
              Aga palun




              kuidas saab riveris sul miski % olla? enne riverit on outsid ju, pärast riverit oled kas ees või taga

              Comment

              • variatsioon
                Pokkeritark
                • Nov 2008
                • 5849

                #52
                Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                Algselt postitas ESTPatrick
                kuidas saab riveris sul miski % olla? enne riverit on outsid ju, pärast riverit oled kas ees või taga
                % näitab kas riveriks hitid midagi või ei.

                Comment

                • ESTPatrick
                  Olümpsi Mägi Aivar
                  • Nov 2008
                  • 5572

                  #53
                  Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                  advance teema oleks tabelisse lisada ka poti suurus. paljud algajad kipuvad eksima dead money arvestamisega.

                  näide. sul ainult OESD + masti tõmme TURNIS, kuna raisisd floppi aga kokku ei tulnud ja vastane leadib sullle pot size allinn vastu. olen näinud siin FOLDIMISI ja siis kiruvad et miks teed ää jne. SEE ON JU INSTACALL. sul on 33% equityt ja pot on 2x nii suur koos vastase panusega seega saadki oma oddsid kokku, plus sul võivad ka paari oddsid olla kui vastane bluffib mingi saastaga

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #54
                    Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                    Istusin lauda just maha ja nägin selist tüüpi :D


                    Tundub, et mängijatüüpide videos öeldud õpetussõnad peavad tõesti paika :D

                    Comment

                    • V6sa1991
                      Räme Fish
                      • Jan 2010
                      • 3

                      #55
                      Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                      Kena õpetlik video, tänkjuu. :)

                      Comment

                      • nomerlot
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 2233

                        #56
                        Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                        Mind ajab segadusse selle preflop tabeli ja ranka tabeli erinevused. Just see, et siin ainult raised potti ei callita kunagi, ainult raise või fold, samas kui ranka tabeli järgi callitakse see alati 22+. Ei oska nüüd kuidagi suhtuda, kumba varianti eelistada.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #57
                          Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                          Algselt postitas nomerlot
                          Mind ajab segadusse selle preflop tabeli ja ranka tabeli erinevused. Just see, et siin ainult raised potti ei callita kunagi, ainult raise või fold, samas kui ranka tabeli järgi callitakse see alati 22+. Ei oska nüüd kuidagi suhtuda, kumba varianti eelistada.
                          Jah need tabelid on väga erinevad ja see tabel on mõeldud algajatele, kellel ei tule raskusi postflopis mängimisega, neil on peaaegu alati positsioon, enda käes on lead jne, kui juba oskate paremini mängida, siis ranka tabelit muidugi kasutada, sest oskate mängida juba 22+ paardega utg jne.

                          Callimine ühe vastae vastu ei ole lubatud sellepärast, et üldjuhul ei ole implaied oddse ja coldcall on enamustel miinust tootev tegevus nii või naa. Samuti ei osata mängida positsooni ja ära kasutada selle eeliseid, kui me coldcallime jne.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #58
                            Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                            >:(

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #59
                              Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                              Algselt postitas ment52
                              >:(
                              Tegime su kuulsaks :)

                              Comment

                              • Kotkas1000
                                Pokkerihai
                                • Nov 2009
                                • 2305

                                #60
                                Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele

                                vaatasin ka tabelit ja tekkis küsimus, kas TT ja AQo on ikka see kaart, millega CO ja buttonilt 3-bettida? Tundub kuidagi natuke loose. Ise 3-betin CO ja Button JJ+, AK, ülejäänud positsioonid QQ+, AK. Tolvanite vastu ka AQo igalt positsioonilt.

                                Comment

                                Working...