Re: Tigrano videode seeria - Baaskursus algajatele
tabelist natukene raske aru saada, kas siis kui olen hilises positsioonis ja minu ees on raise, pean siis ATs re-raisema? arvan et sain valesti aru.
Algselt postitas TIGRANO





Comment