Step By Step Pokah loeng 2

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #31
    Re: Step By Step Pokah loeng 2

    Algselt postitas Metsapull
    Teine loeng meeldis mulle rohkem kui esimenegi. Ise olen vist kõige rohkem selle Dont Slowroll punkit vastu eksinud. Mulle eriti ei meelid, kui mingid vennad chatti kirjutavad: zzzz kümneid kordi, kui mõni mees vahel uimerdab. Sellepärast olen mõnikord ise ka venitanud ning vahel isegi ekstra aega kasutanud, et asi veelgi rohkem veniks.
    Lahe, et meeldis. Kas metsapull on midagi metssea sarnast ;D või on puhtalt väljamõeldis.

    Comment

    • Metsapull

      #32
      Re: Step By Step Pokah loeng 2

      Algselt postitas Tigrano
      Lahe, et meeldis. Kas metsapull on midagi metssea sarnast ;D või on puhtalt väljamõeldis.
      Ei ole väljamõeldis, minu lemmikkoomiksis nagu "Asterix" mainiti paaril korral sellist tegelast ja tundus olevat kihvt ning mitte väga laialt kasutatud sõna. Pealegi vist mõeldakse metsapulli all tarvast ehk siis ürgveist. Tarvas on siis Rakvere sümboliks ja ise olen ma rakverlane.

      Comment

      • vsiu100
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4253

        #33
        Re: Step By Step Pokah loeng 2

        tahaks lisada paar subjektiivset arvamust.

        1. slowroll - "lives" sa EI tee oma kaarte esimesena lahti. ka siis mitte, kui sul on nuts. kaardid avatakse vastavalt reeglitele järjekorras:
        1) esimesena avab see, kes panustas riveris.
        2) kui riveris ei panustatud, hakatakse kaarte avama järjekorras peale Buttonit.
        miks sa ei ava oma kaarte enne sinu järjekorda?
        sest sa tahad saada igast käest võimalikult palju infot ja näha vastase kaarte. samuti tahavad kõigi kaarte näha teised mängijad, kes käes ei osale. ja nemad võivad samuti pahaseks saada, kui viskad oma nutsu esimesena letti ja annad võimaluse teisel(teistel) kinniselt foldida. sellest pole midagi halba, kui avad oma nutsu/võitva käe viimasena.

        2. Ära käi, kui pole sinu kord - siinkohal täiendaksin, et kui sul pole tahtmist käimasolevat kätt mängida, siis 1 võimalus on minna sit out. näiteks tahad WC, suitsule minna ja saad teha seda sel ajal kui 1 käsi mängitakse. jätad kaardid lauale(st. auto-fold, sisuliselt käitud enne sinu korda). selline käitumine on ok.

        3. rake on Lives väga erinev! . ulatused väga madalast 2%(cap 5$- mõnel pool Saksamaal) kuni mõrvarliku ca 8-9%(kui ma nüüd õigesti mäletan) Pariisis Aviation Clubis.

        4. söömine live pokkeri lauas on täitsa ok(niipalju kui igal pool näinud olen).

        5. lives peale ca 1 min pausi võib vastasele küsida "time"-i peale mida on tal täpselt 1 min otsustamiseks. seda kasutatakse palju. korduva jokutamise eest võib paluda manageril teha hoiatus ja lõpuks eemaldada inimene mängust.

        6. diilerite eksimused on teinekord jah väga valused. panen lingi PN foorumist.
        Welcome to PokerNews, the World's No.1 Poker info source. Live reporting, online poker site reviews, strategy, freerolls & bonuses, plus Casino guides.


        enamasti tulevad need kogenematusest ja suutmatusest/motivatsiooni puudumisest oma tööd õppida!

        7. live turniiripokker on kindlasti kordades sportlikumu loomuga kui mistahes online pokkeri vorm ja suudab emotsionaalselt palju rohkem pakkuda.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #34
          Re: Step By Step Pokah loeng 2

          Väga hea vastus vsiu100,

          Selle slowroll kirjeldusega tekkis probleeme katsun kuidagi paremini sõnastada, et kõik aru saaksid. Kuidas, Sina kirjeldaksid slowroll? ;D

          See teine punkt, kui pole Sinu kord, siis on võimalus minna sit out, lisan sinna sulgudesse järgi, siis on hea teada, et saab ka sit out minna.

          See on loogiline, et kõikides kasiinodes on erinev lähenemine maksustamisse, kindlasti mängib rolli ka kasiino asukoht. Pariis on selline koht kust ei saa midagi odavalt vist ;D


          Selle söömise kohapealt ei ole midagi öelda, kui söömine on lai mõiste ;D, ning kindlasti ei ole ilus pokkeri lauas süüa. Kui keegi tahab süüa, tehku paus ja mingu sööma. Ei tahaks näha, et lauas keegi matsutab või oma rasvaste kätega kaarte näpib, täitsa out värk.


          Kui me saaks rohkem, nii arutada, siis saaksime alati parema loengu. Seega Pokah huvilised rohkem vastused paluks.

          Parimat laudades,

          Tigrano

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #35
            Re: Step By Step Pokah loeng 2

            nii palju kui näinud, saab igal pool sööki lauda tellida ja selles pole midagi taunitavat.
            iga ühe maitse asi.

            slowroll - ma olen aru saanud, et avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teisel nn praadida või arvata, et tema käsi on parim. aga ma pole kindel ka....

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #36
              Re: Step By Step Pokah loeng 2

              Algselt postitas vsiu100
              nii palju kui näinud, saab igal pool sööki lauda tellida ja selles pole midagi taunitavat.
              iga ühe maitse asi.

              slowroll - ma olen aru saanud, et avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teisel nn praadida või arvata, et tema käsi on parim. aga ma pole kindel ka....
              Katsun ümber sõnastada, see pole paha - avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teistel arvata, et tema käsi on parim 5+

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #37
                Re: Step By Step Pokah loeng 2

                Algselt postitas vsiu100
                slowroll - ma olen aru saanud, et avad peale venitamist oma võitva käe viimasena, lastes teisel nn praadida või arvata, et tema käsi on parim. aga ma pole kindel ka....
                Slowroll - Kui sa oled kindel, et su käsi on parim (nuts) ja MEELEGA venitad aega, kui enam vastane otsustada ei saa. Näiteks sul AA, maas AA467, vastane läheb all-in ja siis hakkad küsima ala, "oh mis sul on", "ei tea kas peaks callima" või siis online "time bank" kasutamine enne callimist nutsiga.

                NB! Slowroll ei ole, kui näiteks on Teil 100BB stackid ja vastane raiseb PF 4BB, sul AA ja sa raised 14BB peale, vastane re-raiseb näiteks 30BB ja siis sa AA-ga võtad time bank, mõtled aja lõpuni ja lähed all-in. See ei ole slowroll, kuna see on strateegiline nipp, mitte reeta oma käsi ja vastane saab peale sind veel käigu teha. Kui vastasel oleks peale tema raise näiteks 1-2BB järgi (et ilmselget commited ja ta enam ei foldi) siis oleks aja venitamine slow-roll.

                Ja slow-roll on väga ebaeetiline, mitte ainult konkreetse vastase vaid KOGU laua vastu, sest kõik long runis kaotavad, kuna saavad vähem käsi mängida.

                Comment

                • pendula
                  Jube Noob
                  • Oct 2008
                  • 155

                  #38
                  Re: Step By Step Pokah loeng 2

                  tnx, nüüd slowroll mõiste selgem.
                  alati on hea kui näited juures.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #39
                    Re: Step By Step Pokah loeng 2

                    Algselt postitas pendula
                    tnx, nüüd slowroll mõiste selgem.
                    alati on hea kui näited juures.
                    Näiteid võiks tõesti palju lisada, teeb kõik lihtsamaks kohe ;D

                    Comment

                    • Rahapada
                      Vana Tegija
                      • Oct 2008
                      • 1178

                      #40
                      Re: Step By Step Pokah loeng 2

                      väga tore loeng
                      mokka mööda ja muud asjad

                      NB!!! Mängides rohkem laudu korraga, tekib suurem oht, et Teie tähelepanu nõrgeneb ja kipute eksima ning Te ei mängi oma parimat mängu. <-- see lause võiks ja peaks olema kirjutatud paksult ja punaselt ... et kõigile (sh mulle) hobikorras/algajamas korras mängijatele meelde jääks :)

                      pokkeri eetika kohaselt
                      teadsin mina slowroll mõistet samuti nagu ranka seda kirjeldas, ja see on väga häiriv, eriti kui ise oled kaotaja pool ;D

                      ahjaa, noh , lauakaaslasi ei tohiks jobudeks ja dildodeks ka sõimata (ma juhtusin kunagi tiltama, siis sõimasin ;D, pärast vabandasin, et olla viisakas :))

                      Comment

                      • RaitS
                        Julm Donk
                        • Oct 2008
                        • 35

                        #41
                        Re: Step By Step Pokah loeng 2

                        Olen online pokerit mänginud 2 a.ja
                        pole edu saavutanud ja enam ei taha ka mängida online`i

                        st. bad beadid on minu usalduse pokkerisse täielikult kaotanud!

                        live olen u. 10k+ vähemalt plusssis.

                        ei kujuta ettegi miks ma online-kaotan
                        ja live võidan ???

                        vb olen inimeste lugeja :D selgeltnägija @ kanal 2 , lol

                        Comment

                        • Yokker
                          FPP Pro
                          • Oct 2008
                          • 207

                          #42
                          Re: Step By Step Pokah loeng 2

                          Algselt postitas RaitS
                          Olen online pokerit mänginud 2 a.ja
                          pole edu saavutanud ja enam ei taha ka mängida online`i

                          st. bad beadid on minu usalduse pokkerisse täielikult kaotanud!

                          live olen u. 10k+ vähemalt plusssis.

                          ei kujuta ettegi miks ma online-kaotan
                          ja live võidan ???

                          vb olen inimeste lugeja :D selgeltnägija @ kanal 2 , lol
                          Vähemalt 10k plussis ;D....ei kõva vend pole midagi öelda ..julgeb mu all inni juba K highga callida ...miks lives võidad..sest kaart jookseb ja miks kautad sest kaart ei jookse ja oled täis ja tiltis ;D

                          Comment

                          • RaitS
                            Julm Donk
                            • Oct 2008
                            • 35

                            #43
                            Re: Step By Step Pokah loeng 2

                            vähemalt sinu tuulutamist saan kontrollida :D K high`ga :D wannabe bluffer !
                            ja miks live võidan, sest näha kui asi kisub meestel mädaks ja nii mõnegi suure boti olen võitnud second pair`ga

                            bring it on ! :)

                            Kus Ranka üldse Pärnus mängib, seal Noortekeskuses jah ? plaju seal BB on ?

                            Comment

                            • leho57
                              Grinder
                              • Nov 2008
                              • 664

                              #44
                              Re: Step By Step Pokah loeng 2

                              Agressiivsuse asjaga tuli meelde seik kuidas Õllesummeril ringi kakerdasin ning Triobeti telgi juurde sattusin. Uurisin siis telgi ukse ees seisva tabeli pealt, et mis lauad ja turnad seal käivad - kuna juttu tahvli peal oli suht segane ja kohati kustunud (kriidiga kirjutatud) siis otsustasin küsida tahvli kõrval seisva mehe käest, kes ilmselgelt nägi välja nagu ta oleks JUST sealt telgist tulnud välja suitsetama. Küsisin, et "kas vabu kohti veel jätkub?" vastuseks sain äärmiselt vihase pilgu ja lause "mis ma näen mingi infoliin sulle välja või, vaata tabelit raisk" :D
                              küsisin siis, et mis su probleem on - selle peale tahtis kohe kaklema hakata :D

                              vot kuidas ikka mõni kaotus võib enesest välja viia. eks ma ise ka seal pisut vindine ja tegelikult ei olnudki soovi mängima minna vaid lihtsalt uurida... hakkasin taga seal kraaklema kuni sõber vahele tuli ja ära tiris mind. jalutasime siis edasi ja nii ta läks.

                              pull lugu lihtsalt - eetika on äärmiselt oluline!

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #45
                                Re: Step By Step Pokah loeng 2

                                Algselt postitas leho57
                                Agressiivsuse asjaga tuli meelde seik kuidas Õllesummeril ringi kakerdasin ning Triobeti telgi juurde sattusin. Uurisin siis telgi ukse ees seisva tabeli pealt, et mis lauad ja turnad seal käivad - kuna juttu tahvli peal oli suht segane ja kohati kustunud (kriidiga kirjutatud) siis otsustasin küsida tahvli kõrval seisva mehe käest, kes ilmselgelt nägi välja nagu ta oleks JUST sealt telgist tulnud välja suitsetama. Küsisin, et "kas vabu kohti veel jätkub?" vastuseks sain äärmiselt vihase pilgu ja lause "mis ma näen mingi infoliin sulle välja või, vaata tabelit raisk" :D
                                küsisin siis, et mis su probleem on - selle peale tahtis kohe kaklema hakata :D

                                vot kuidas ikka mõni kaotus võib enesest välja viia. eks ma ise ka seal pisut vindine ja tegelikult ei olnudki soovi mängima minna vaid lihtsalt uurida... hakkasin taga seal kraaklema kuni sõber vahele tuli ja ära tiris mind. jalutasime siis edasi ja nii ta läks.

                                pull lugu lihtsalt - eetika on äärmiselt oluline!
                                Võiks öelda, et küsija suupihta ei lööda aga sellistest keevalistest inimestest parem eemale hoida, siis tuleb odavam pikas perspektiivis ;D

                                Comment

                                Working...