Step By Step Pokah loeng 1

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Tigrano
    Administraator
    • Oct 2008
    • 7614

    #16
    Re: Step By Step Pokah loeng 1

    Algselt postitas antnx
    Ma ei tea kas siia võib postitada aga loetud ja hindeks anda 5+
    Ajalugu osa on küll väga hea ja põhjalik.
    Supper töö
    Tänan
    EDIT:
    Küsimus:
    Kas lõpuosa oli tõlgitud Poker Mindsetist?
    Tänan, et meeldis. Iseenesest on veel infot kõvasti, mida saaks loengusse lisada, milleks mul momendil rohkem jaksu ega aega ei jätkunud. Aga seda saame ka alati täiendada, seega ei ole probleemi.

    Lõpuosa oli tõlgitud erinevatest info allikatest. Muidugi olen lugenud ka Mindseti läbi ning sealt kulus eriti pähe, et kõik otsused tuleb teha pikas perspektiivis. Seda pikas perspektiivis on igal lehel seal raamatus korrutatud 10 korda ;D Seega hakkame meie siin samuti korrutama seda igas postis, niikaua kui me ükskord mänguolukordades, seda tegema hakkame.

    Küsimus sulle, miks Sina mängid Pokkerit?

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #17
      Re: Step By Step Pokah loeng 1

      Algselt postitas ranka
      Siia võib.. Tegelikult siia PEAB postitama, kui on midagi öelda antud artikli kohta.

      Ausalt öeldes ei ole mind kunagi pokkeri ajalugu huvitanud või vähemalt ma ei ole netis mingit infot pokkeri ajaloo kohta otsinud. Artikkel oli väga pikk ja ikkagi oli seda teost väga huvitav lugeda.

      Minu poolt ka viis pluss.
      Küsimus Sulle ranka, miks sa hindad viis pluss ja miks sa mängid pokkerit?

      Comment

      • Tigrano
        Administraator
        • Oct 2008
        • 7614

        #18
        Re: Step By Step Pokah loeng 1

        Algselt postitas broadcast
        Kusjuures jah, ise ka pole uurinud ajaloo kohta. Hea ka veidike backroundi teada, mängu kohta mida mängid.
        Hea selline natuke kergem lugemine sissejuhatuseks sügavamle pokkerisse... :P
        Backroundi teada on põnev ja kindlasti saime me siit vastuse, et tulevikus võib oodata ees ka Texase Holdemi populaarsuse vähenemine, kui tekib midagi uut ja põnevat aga kaardi ja hasartmängud iseenesest ei kao kunagi. (praegu on juba näha kuidas fixed limit Texase Holdem on populaarsust kaotamas)

        Küsin ka Sinult, miks mängid pokkerit? Ja mis eesmärgid oled seadnud?

        Comment

        • ranka
          Miljon Põhjust Kodus Olla
          • Sep 2008
          • 36444

          #19
          Re: Step By Step Pokah loeng 1

          Algselt postitas Tigrano
          Küsimus Sulle ranka, miks sa hindad viis pluss ja miks sa mängid pokkerit?
          No mis küsimused need on? Kui me viiks selle su emakeele õpetaja juurde, siis tõenäolist üle ühe sa siit ei saa Aga kuna meil ei ole grammatika ja filoloogia foorum, siis võib olla mõni O täht kõveram või i tähe täpp ümaram, kui gümnaasiumi lõpukirjandil.

          Mulle meeldis see artikkel ja ma lugesin seda artiklit läbi vähemalt kolm korda (aitasin osasid mõtteid paika seada) ja igakord lugesin selle mõttega läbi ja järjest rohkem hakkas meeldima. Samuti ei kadunud ära pika jutu järel järge ja ei muutunud lõpp igavamaks.

          Ja miks ma mängin pokkerit? Kõige alguses ma hakkasin pokkerit mängima 100% raha pärast. Ma nägin, kuidas sõber võitis 3$+R turniiril 270$ ja see tundus easy money mulle. Kahjuks ma mängin pokkerit ikka veel raha pärast -- seda sellepärast, et ma ju elatun pokkerist ning minu jaoks on see töö. Aga samas on see mulle väljakutse ja ühtlasi ka lõbu. Sest see on hea ja lõbus mäng, mis on hobi ning tihti käin ka kasiinorallidel pokerdamas ja puhtalt lõbu pärast :o Väljakutse on sellepärast, et suudaks jõuda kaugemale ja kõrgemale. Mu peamine eesmärk ei ole teenida 100 trillionit krooni vaid mu peamine eesmärk on jõuda võimalikult kõrgele ja kaugele ning alistada võimalkult kõrged limiidid ja tugevad vastased. Kui ma sellega hakkama saan, küll need trillionid, billionid ja gallonid :-* ükskord minuni jõuavad :-\

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #20
            Re: Step By Step Pokah loeng 1

            Algselt postitas Yokker
            Sissejuhatuseks päris hea
            Sain ka esimes teoreemi või moto või kuidas iganes seda nimetada endale:kõik otsused tuleb teha silmas pidades pikka perspektiivi
            See tuleb pealuu sisse raijuda...kuigi ma tean seda kõike juba enamjaolt ennem oli hea uuesti ülekorrata ja järeldusi teha
            Aga veelkord pea lause minu jaoks selles sissejuhatuses ,et see mulle ikka meelde jääks

            [b]kõik otsused tuleb teha silmas pidades pikka perspektiivi[/b]

            Loodan, et oskame varsti endale lahti mõtestada, siin millised on need ABC otsused, mis on pikas perspektiivis õiged ;D

            Küsimus, Sulle miks mängid pokkerit?

            Comment

            • Tigrano
              Administraator
              • Oct 2008
              • 7614

              #21
              Re: Step By Step Pokah loeng 1

              Algselt postitas gert23
              äärmiselt arukas tekst. tänan sind vaeva eest! Loodan, et jumal tasub sulle hea kaardijooksuga vaeva :)
              edu!
              Loengut kirjutades ning samas mängides 9 lauas ;D sain ma osalise vaevatasu juba kätte. Muidugi loodan, et parem kaardijooks on kohe kohe koputamas uksele, tänud

              Küsimused Sulle, mis sa arvad kust sai Pokker oma nime ja miks mängid pokkerit?

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Step By Step Pokah loeng 1

                Algselt postitas Tigrano
                Loengut kirjutades ning samas mängides 9 lauas ;D
                järgmine loeng võiks olla teemal - "Tilt ja Mida ei tohi teha mängimise aeg (ala tegelda kõrvaliste asjadega") ;D ;D ;D

                EDIT: Ja sa võiks panna postide algusesse ka polli ehk hääletuse, et mis hinde annate pollile.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #23
                  Re: Step By Step Pokah loeng 1

                  Algselt postitas ranka
                  No mis küsimused need on? Kui me viiks selle su emakeele õpetaja juurde, siis tõenäolist üle ühe sa siit ei saa Aga kuna meil ei ole grammatika ja filoloogia foorum, siis võib olla mõni O täht kõveram või i tähe täpp ümaram, kui gümnaasiumi lõpukirjandil.

                  Ja miks ma mängin pokkerit? Kõige alguses ma hakkasin pokkerit mängima 100% raha pärast. Ma nägin, kuidas sõber võitis 3$+R turniiril 270$ ja see tundus easy money mulle. Kahjuks ma mängin pokkerit ikka veel raha pärast -- seda sellepärast, et ma ju elatun pokkerist ning minu jaoks on see töö. Aga samas on see mulle väljakutse ja ühtlasi ka lõbu. Sest see on hea ja lõbus mäng, mis on hobi ning tihti käin ka kasiinorallidel pokerdamas ja puhtalt lõbu pärast :o Väljakutse on sellepärast, et suudaks jõuda kaugemale ja kõrgemale. Mu peamine eesmärk ei ole teenida 100 trillionit krooni vaid mu peamine eesmärk on jõuda võimalikult kõrgele ja kaugele ning alistada võimalkult kõrged limiidid ja tugevad vastased. Kui ma sellega hakkama saan, küll need trillionid, billionid ja gallonid :-* ükskord minuni jõuavad :-\
                  Emakeele mõned sajad miinused, tulevad kooliajal ohverdatud ajast pokkerile ;D

                  Aga, millal Sa arvad, et võiks see raha mõte kaduda täiesti peast, kas siis kui oled majanduslikult kindlustatud või peab olema selleks mõni muu põhjus.

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #24
                    Re: Step By Step Pokah loeng 1

                    Algselt postitas Keiss
                    Ma olen selline raamatukoi tüüpi ja lühikeseks jäi. Nii, et ootaks juba uut artiklit
                    Jep, kui aus olla saab kõvasti pikemalt aga polnud jaksu ;D Nagu plaanis oli, siis täiendame alati artiklit, kui keegi postitab hea idee ja leiame sellele heakskiidu. Seega ei saa praegu täna öelda, et see artikkel oleks lõplik.

                    Küsimus Sulle, miks mängid pokkeri?

                    Comment

                    • zyxxx
                      Õpihimuline Mängur
                      • Oct 2008
                      • 453

                      #25
                      Re: Step By Step Pokah loeng 1

                      Väga loetav tekst ja eriti huvitav oli ajaloo osa, sest sellest ma ei ole varem kusagilt lugenud. Tõepoolest sai natuke kiirelt otsa, aga samas eks sellise loo kirjutamine võtab ikka üksjagu palju aega ka.

                      Miks mina mängin pokkerit? Ja mis eesmärgid olen seadnud?

                      Põhiliseks tõukejõuks on küsimus, kas ma suudan süsteemi beatida st. kas ma suudan saada ühel hetkel võitvaks mängijaks. Mis seal salata, eks oma osa on ka võimalusel, et kui selles tõesti heaks saada, saab seda kasutada ka oma finantside parandamiseks:)

                      EDIT: Lisaks meenus veel, et kuna olen leidnud palju paralleele pokkeri ja igapäevaeluga, siis aitab pokker korrastada mõttemaailma ja arendab ka mõtlemist üldiselt. Väike link ka minu blogisse, mis seletab ehk natuke lahti, mida ma pokkeri ja igapäevaelu paralleelide all silmas pean.

                      Eesmärgiks on liikuda samm sammult limiitidel edasi, mitte liigselt kiirustades ja vahepeal palju tarkusi omandades.

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #26
                        Re: Step By Step Pokah loeng 1

                        Alaska vastan Sulle nii,

                        Algus on paljutõotav

                        tänud, loodan ise ka.


                        Huvitav oleks teada, kuhu see mäng edasi areneb, selge see, et texas holdem ei jää pikalt kõige mängitavamaks mänguks. Ise arvan, et mäng hakkab muutuma selles suunas, et nendest abiprogrammidest ja stattidest ei ole nii palju varsti enam abi. Ei kujuta ette, kuidas see peaks juhtuma, aga eks tulevikus näha on.

                        Tulevikus on kindlasti näha kuhu me välja jõuame aga abiprogrammides ei saa meil ainult siis enam abi olla, kui need keelatakse või meil ei ole enam infot mida nendega analüüsida. Võime hoopis analüüsida, kas abiprogrammid võivad kahjustada praegust Texase Holdemi olukorda.

                        Riggedi kohta niipalju, et vaatasin siin öösiti seda Partypokeri cashgame kalevspordist ja seal jagati meestele ikka sihukest pahna kätte koguaeg, onlainis on igapäev AA vs KK jne. Võibolla telekas neid käsi ei näidata, kus AA tõstab ja ülejäänud foldivad.

                        Lives on kõik sarnaselt randomiga seotud, ainult onlines tänu softile me mängime full ringis umbes 60 jaotust tunnis, mida lihast ja luust dealer jõuab teha 25-30 jaotust tunnis.



                        Miks mängitakse:
                        Kas see "pokkeri mängimine väljakutse eesmärgil" tähendab neid calling statione, kes lihtsalt callivad lõpuni, et riveril oma gutshotile pihta saada ja ennast tegijana korraks tunda?

                        Ei tähenda, seda teevad inimesed, kellel on tõsisemad huvid juba mängus, kui ainult raha.


                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #27
                          Re: Step By Step Pokah loeng 1

                          Algselt postitas rankapoeg
                          nice article :-*
                          Tänud,

                          Küsimused Sulle, miks mängid pokkerit ja miks ei saa ja ei ole mõistik hinnata tulemusi lühiajaliselt, ainult pikaajaliselt?

                          Comment

                          • Klamber®
                            Õpihimuline Mängur
                            • Sep 2008
                            • 335

                            #28
                            Re: Step By Step Pokah loeng 1

                            ka sma võin oma kokkuvõtte siia postitada või panen lingi oma blogisse ?

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #29
                              Re: Step By Step Pokah loeng 1

                              Algselt postitas zyxxx
                              Väga loetav tekst ja eriti huvitav oli ajaloo osa, sest sellest ma ei ole varem kusagilt lugenud. Tõepoolest sai natuke kiirelt otsa, aga samas eks sellise loo kirjutamine võtab ikka üksjagu palju aega ka.

                              Miks mina mängin pokkerit? Ja mis eesmärgid olen seadnud?

                              Põhiliseks tõukejõuks on küsimus, kas ma suudan süsteemi beatida st. kas ma suudan saada ühel hetkel võitvaks mängijaks. Mis seal salata, eks oma osa on ka võimalusel, et kui selles tõesti heaks saada, saab seda kasutada ka oma finantside parandamiseks:)

                              EDIT: Lisaks meenus veel, et kuna olen leidnud palju paralleele pokkeri ja igapäevaeluga, siis aitab pokker korrastada mõttemaailma ja arendab ka mõtlemist üldiselt. Väike link ka minu blogisse, mis seletab ehk natuke lahti, mida ma pokkeri ja igapäevaelu paralleelide all silmas pean.

                              Eesmärgiks on liikuda samm sammult limiitidel edasi, mitte liigselt kiirustades ja vahepeal palju tarkusi omandades.
                              Väga hea vastus, mees teab, mis mees tahab ja mees on teinud ka plaanid, mis ei ole mõeldud üleöö teostamiseks vaid on seatud pikas perspektiivis õnnestumisele

                              Comment

                              • Yokker
                                FPP Pro
                                • Oct 2008
                                • 207

                                #30
                                Re: Step By Step Pokah loeng 1

                                Miks mängin pokkerit

                                Sellepärast,et pisik jäi külge kui istusin pool aastat murtud jalaluudega kodus ja mängisin iga jumalama päev ommikust õhtuni pokerit.Algus oli palju lubav...alustasin muidugi play moneyst ja siis freerollid jne...lõpuks tegin esimese sissemakse ja tegin 100 eegust NL10-es ühe õhtuga 200$...järgmine päev ronisin NL50 ja seal tiksusin kaks nädalat tehes välja makseid ja siis uuesti sisse makseid kui raha otsas...iga kord kui sisse makse tegin oli eesmärk võimalikult kõrgele jõuda...üks kord läks nii hästi,et tiksusin mitu päeva NL400 juures ja tundsin seal ennast kuidagi eriti mugavalt...edasi NL800 kus mäng sujus ka hästi võiks öelda,et kõige paremini,sest summad olid minu jaoks suured ja pinge kõrgel ning seeega tegin ka oma elu mängu...aga minu viga oli see,et mu bankroll oli iga käega ohus ja lõpuks saad ikka bad beati ja oled tühi

                                Miks seda kõike räägin,sest tean,et suudan olla võitev mängia kui vaid oma bankroll süsteemi paika saan...

                                Loomulikult mängin ma selle pärast,et mu unistus on level by level haaval tippu jõuda mööda seda libetat pokeri redelit...sellest on saanud minu jaoks nagu mission....misson oma kautatud raha rumaluse tõttu tagasi saada ja ise võitma hakata...

                                Hetkel ma suuri mänge ei tee vaid tegelen strateegia ja õppimisega,et enda jaoks kogu süsteem paika panna ja siis tuhhiga peale lennata..nendest loengutest on kindlasti palju kasu ja on kasulikult kõigile

                                Ja usun,et praktiseerima hakkan vb mingi paari kuu pärast töö kõrvalt(hetkel toksin ajaviiteks freerolle ja vahel ka sisse ostuga turniire kus milegi pärast bubbelis terve aeg :S...kaart kohe üldse ei taha joosta viimasel ajal)...nimelt plaan soome uuesti töökoht leida ja siis töökõrvalt mängima hakata...Ja kui uuesti alustan tahaks vähemalt NL200 pihta hakata ja ühes lauas korrga või max kaks,sest tean,et olen rohkem ühe laua vend...Isiklikult usun,et suudan ühes lauas mängides kiiremini levelitel tõusta kui multitabeldes.Miks nii kõrgelt kohe,sest madalamates lemiitides käib minu jaoks umbes mäng ning see ei paku mulle pinget ning hakkan tuulutama ja bluffima...


                                Sattusin vist liiga hoogu aga kokkuvõtteks:Mängin pokerit ,sest naudin seda mängu ning sellest on saand minu elu mission...sellesmõttes ,et see ainuke koht kus näen,et on võimalik reaalselt multimiljonäriks saada kunagi...ja veel see,et Its o greatest sport in the World...Loodan,et saan tuleviks WSOPl head kaardi jooksu tunda :D



                                Comment

                                Working...