Re: Step By Step Pokah plaanid
Jõudsin 15min vaadata. Päris hea. Mulle uus maa kõik mis läheb beyond VPIP PFR AF. Vaikne jutt ei häiri, kuigi alati saab paremini taustamüra summutada.
See 2x nädalas tundub kuidagi optimistlik. Kas sa endale liiga rasket ülesannet ei võta?
Selleks et teha üks väga hea video, on palju ajaressurssi vaja. Näiteks et fokuseerida teatud teemale, võiks mängida replayeris, mitte lives. Muide, kas kuskil replayeris on võimalik ka state kuvada?
Jõudsin 15min vaadata. Päris hea. Mulle uus maa kõik mis läheb beyond VPIP PFR AF. Vaikne jutt ei häiri, kuigi alati saab paremini taustamüra summutada.
See 2x nädalas tundub kuidagi optimistlik. Kas sa endale liiga rasket ülesannet ei võta?
Selleks et teha üks väga hea video, on palju ajaressurssi vaja. Näiteks et fokuseerida teatud teemale, võiks mängida replayeris, mitte lives. Muide, kas kuskil replayeris on võimalik ka state kuvada?

Comment