Ise osaleksin kah selles projektis kui on võimalik.
Kuna soov ennast arendada on olemas.
Ja ehk tänu sellele saan üle ka nii öelda nähtamatust müürist mis aegajalt ikka tekkib.
Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.
Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.
Esimene julge, kes ka ennast tutvustab 5+ pole vist rohkem julgeid, standart eestlased ongi sellised vaiksed nagu minu hääl videodes ;D Loodan, et saad siit nurgast abi. 4a peaks olema sul kõva praktika olemas katsume, siis vaadata, milles probleem, et ei lähe soovitult.
Kuna olid esimene, kellel oli julgust ennast tutvustada, siis nä võiksin su trackeri state analüüsida, kui sul huvi on
:-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D
:-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D
See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D
Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D
See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D
Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D
Ses suhtes on mul nimede ja numbrite peale kuradi hea mälu. :D:D
Ok ok.. Nali naljaks, arvutite vahetus, läbipõlenud kõvakettad jms on üks probleemidest, miks mul seda softi pole (ausalt öeldes ei tea siianu, kuidas PT funkama saab) Hetkel ei vaeva sellega peadki, kuna oma arvuti remondis ja võimalik, et pean uue millalgi muretsema. :D
Aga muidu on teada, et see abiline siiski aitab, kuid väga eriliselt pole softile aega kulutanud/raisanud. Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)
Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.
Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.
Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.
Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.
Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.
Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.
Väga hea, paistab, et ma pole ainus, kes kooliajal 5 card drawd mängis (väike pisik on saadud kindlalt sealt) 8) Trackerit võiks ikka kasutada, siis ei pea meelde jätma
Distsipliin ja gambling on paljude suurimad vaenlased, esimene samm tuleks lugeda kindlalt Poker Mindset läbi. Kindlasti tuleb meil järgmine kuu ka seda teemat puudutav loeng.
Comment