Step By Step Pokah

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • MrRiver
    Grinder
    • Oct 2008
    • 735

    #46
    Re: Step By Step Pokah

    Viitsid, pane mind ka listi.

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #47
      Re: Step By Step Pokah

      Algselt postitas MrRiver
      Viitsid, pane mind ka listi.
      Pandud, head õppimist

      Comment

      • Metsapull

        #48
        Re: Step By Step Pokah

        Annaks siis ka oma käpa.

        PS: Loodetavasti on see selline teema, kus saab nimekirjaga liituda???

        Comment

        • zyxxx
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 453

          #49
          Re: Step By Step Pokah

          Niih.. leidsin ka selle koha üles:) I'm in!

          Comment

          • Tigrano
            Administraator
            • Oct 2008
            • 7614

            #50
            Re: Step By Step Pokah

            Olete olemas metsapull ja zyxxx, mängite präegu või ;D

            Comment

            • jep18
              Julm Donk
              • Oct 2008
              • 49

              #51
              Re: Step By Step Pokah

              Ise osaleksin kah selles projektis kui on võimalik.
              Kuna soov ennast arendada on olemas.
              Ja ehk tänu sellele saan üle ka nii öelda nähtamatust müürist mis aegajalt ikka tekkib.

              Comment

              • 2Godfather1
                Jube Noob
                • Oct 2008
                • 101

                #52
                Re: Step By Step Pokah

                Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.

                Comment

                • Tigrano
                  Administraator
                  • Oct 2008
                  • 7614

                  #53
                  Re: Step By Step Pokah

                  Algselt postitas 2Godfather1
                  Tere, tere. Olen pokkerit mänginud ligi 4 aastat. On olnud suuremaid õnnestumisi(olen ranka paarkorda turnadelt välja puksinud :P - seega üks ranka hiir = topelt mõnu), kuid üldiselt olen kaotav mängija. Luckybox, kes vahel võidab. :) Mis iganes paberid siia sisse tuleb anda - annan.
                  Esimene julge, kes ka ennast tutvustab 5+ pole vist rohkem julgeid, standart eestlased ongi sellised vaiksed nagu minu hääl videodes ;D Loodan, et saad siit nurgast abi. 4a peaks olema sul kõva praktika olemas katsume, siis vaadata, milles probleem, et ei lähe soovitult.

                  Kuna olid esimene, kellel oli julgust ennast tutvustada, siis nä võiksin su trackeri state analüüsida, kui sul huvi on

                  Comment

                  • 2Godfather1
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 101

                    #54
                    Re: Step By Step Pokah

                    :-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D

                    Comment

                    • Tigrano
                      Administraator
                      • Oct 2008
                      • 7614

                      #55
                      Re: Step By Step Pokah

                      Algselt postitas 2Godfather1
                      :-\ Ma ei kasuta trackereid. Poker Trackerit ei suutnud ära seadistada - ja Poker Office läks ka mõninga aja pärast manalateele. Üldiselt viimasel ajal (viimase 4 kuu jooksul) olen enamus pokkerimängud pidanud päris laua taga reaalsete inimestega. Kunagi, kui ma kirjandust lugenud polnud sain tihedamini Olymicus rahadesse, kui nüüd, mil mul mõned raamatud läbi loetud. :D
                      See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D

                      Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D

                      Comment

                      • 2Godfather1
                        Jube Noob
                        • Oct 2008
                        • 101

                        #56
                        Re: Step By Step Pokah

                        Algselt postitas Tigrano
                        See, et sa oled raamatu läbli lugenud oled ei saa kuidagi kahjuks tulla, nalja võib jah teha ;D

                        Kindlasti online mängides peaks sul olema tracker või HEM olemas, kui sa just ühes rahalauas ei mängi ning siis ka ei teeks paha. Esiteks sul on ju hea ülevaade vastastest ning kõige tähtsam saad oma mängu hiljem analüüsida. Seega soft korda, kui onlines gamblema hakkad ;D
                        Ses suhtes on mul nimede ja numbrite peale kuradi hea mälu. :D:D

                        Ok ok.. Nali naljaks, arvutite vahetus, läbipõlenud kõvakettad jms on üks probleemidest, miks mul seda softi pole (ausalt öeldes ei tea siianu, kuidas PT funkama saab) Hetkel ei vaeva sellega peadki, kuna oma arvuti remondis ja võimalik, et pean uue millalgi muretsema. :D
                        Aga muidu on teada, et see abiline siiski aitab, kuid väga eriliselt pole softile aega kulutanud/raisanud. Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #57
                          Re: Step By Step Pokah

                          Algselt postitas 2Godfather1

                          Tänud, Tigrano igatahes, kuid hetkel Sa mind vist ses suhtes aidata ei saa. :)
                          Jätan meelde vähemalt, esimesele julgele tuleb kuidagi välja käristada ;D

                          Comment

                          • 2Godfather1
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 101

                            #58
                            Re: Step By Step Pokah

                            Algselt postitas Tigrano
                            Jätan meelde vähemalt, esimesele julgele tuleb kuidagi välja käristada ;D
                            Jätan meelde :D

                            Comment

                            • sokimeez
                              Räme Fish
                              • Oct 2008
                              • 10

                              #59
                              Re: Step By Step Pokah

                              Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

                              Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
                              Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
                              Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
                              Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
                              Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
                              Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

                              Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.

                              Comment

                              • Tigrano
                                Administraator
                                • Oct 2008
                                • 7614

                                #60
                                Re: Step By Step Pokah

                                Algselt postitas sokimeez
                                Esimene julge tegi otsa lahti enese tutvustamisega ja kollektiivsuses peitub jõud.

                                Põhikoolis sai alustatud 5 card drawiga, sõpradega sentide peale. Eks sealt sai ka pisik alguse.
                                Holdemit sai mängima hakatud 3 aastat tagasi, tänu triobeti avastamisele. Algus läks tavaliselt, et raha sisse ja kaotama.
                                Vahepeal tuli pool aastat paus sisse, tänu viibimisele kõrbes.
                                Parimad tulemused siiani on mõni turniiri võit ja partys nl200 6max lauas, 2 tunniga 18k eeku teenitud. (peale 5. õlut oli luckbox minu kasuks)
                                Üldiselt mängingi 6max-i, ühel või kahel laual korraga. Liimitidest kõige paremini mul läinud nl50-s. Trackereid kahjuks ei kasuta :(
                                Mäng käib enamuses kõhutunde ning vastaste nõrkuste meeldejätmise abil.

                                Minu suurim probleem on distsipliini puudus ning liigne gambling :( Selle kursusega tahaksingi pokkeri tõsisemalt käsile võtta. Et lõpuks saada võitvaks mängijaks. Mängin töö kõrvalt oma lõbuks ning lisaraha teenimiseks.
                                Väga hea, paistab, et ma pole ainus, kes kooliajal 5 card drawd mängis (väike pisik on saadud kindlalt sealt) 8) Trackerit võiks ikka kasutada, siis ei pea meelde jätma

                                Distsipliin ja gambling on paljude suurimad vaenlased, esimene samm tuleks lugeda kindlalt Poker Mindset läbi. Kindlasti tuleb meil järgmine kuu ka seda teemat puudutav loeng.

                                Edu laudades,

                                Tigrano

                                Comment

                                Working...