*** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • sorm
    Pokkerihai
    • May 2009
    • 1511

    #166
    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

    Algselt postitas bluelite Vaata postitust
    Kuna olen juba vägagi tüdinenud paigal tammumisest, siis otsin coachi.
    Hetkel olen NL10, kuu alguses võtsin shoti NL25, mis ei õnnestunud.
    PM
    Ei ole NL cashi mängija ja kindlasti ei oska seda õpetada. Samas niipalju, kui olen näinud ja kuulnud piisab sellisel limiidil võitmiseks ABC pokkerist. Põhimõttelislet nitid ja ootad kätte, et dongid sulle oma stacki saaksid ära anda. Tee endale selgeks milliste kaartidega kust positsioonist avada ja millega 3bet. Võibolla piisab ainult sellest, et lõpetad metamängu tegemise ära :).

    Lisaks võid vaadata, siin ühed pakuvad PurpleLaunge coaching diili, aga selle eelduseks on seal saidil mängimina.

    Comment

    • TaistoJ
      Grinder
      • Aug 2010
      • 787

      #167
      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

      Algselt postitas miksnii Vaata postitust
      HU, 6-max, FR ??
      6max

      Comment

      • Owner85
        Klubi Liige
        • Aug 2009
        • 2146

        #168
        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

        Endiselt otsin nl50 HU coachi,PM kui huvi on

        Comment

        • timz0333
          Pokkeritark
          • Mar 2009
          • 6322

          #169
          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

          Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
          Endiselt otsin nl50 HU coachi,PM kui huvi on
          Vaata 2+2 seal liikus mingeid häid pakette vahepeal.

          Comment

          • Owner85
            Klubi Liige
            • Aug 2009
            • 2146

            #170
            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

            kardan et keel pole nii tasemel,et sealt paketti otsida:(

            Comment

            • Foux
              Õpihimuline Mängur
              • Oct 2008
              • 486

              #171
              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

              Vajan hädasti coachi, kes aitaks mul mängu avada, vähem foldida jne. Olen haige ABC NIT (10,6/8,8). NL25e jaoks on see liialt haiglaselt nitine ja mul pole aimugi, kuidas mängu rohkem avada. Kui hakkan ise katsetama, siis kaotan enamasti sitaks plekki ja pingutan üle.

              Comment

              • Roomet
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 211

                #172
                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                Asusin hiljuti FRst 5maxi ning 6maxi mängima. Sooviks leida kontakti, kellega käsi mõnikord arutada. Ise mängin NL50 ja 100 ning see inimene võiks ka siis vähemalt 50s mängida.

                Comment

                • raidov
                  Õpihimuline Mängur
                  • Mar 2009
                  • 436

                  #173
                  Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                  Algselt postitas Roomet Vaata postitust
                  Asusin hiljuti FRst 5maxi ning 6maxi mängima. Sooviks leida kontakti, kellega käsi mõnikord arutada. Ise mängin NL50 ja 100 ning see inimene võiks ka siis vähemalt 50s mängida.
                  Pokkeriõpetuse projektist ei ole huvitatud?

                  Coach mängib ise kuni NL1000 ( Viimasel ajal küll NL1k väga regulaarselt ei ole mänginud, aga see kindlasti tema kvaliteeti coachina ei vähenda) ja saaksid ilma raha maksmata täpselt nii palju abi kui vaja..
                  Last edited by raidov; 07.02.12, 21:12.

                  Comment

                  • Roomet
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 211

                    #174
                    Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                    Algselt postitas raidov Vaata postitust
                    Pokkeriõpetuse projektist ei ole huvitatud?

                    Coach mängib ise kuni NL1000 ( Viimasel ajal küll NL1k väga regulaarselt ei ole mänginud, aga see kindlasti tema kvaliteeti coachina ei vähenda) ja saaksid ilma raha maksmata täpselt nii palju abi kui vaja..
                    Hetkel ei ole huvitatud, head boonused jne. =)

                    Comment

                    • emmimees
                      Klubi Liige
                      • Aug 2010
                      • 2719

                      #175
                      Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                      Kes on siin veel pädevad coachima 6maxi kuni NL50(wr võiks seal olla 10+)? Vajaks paari sessiga mäng üle vaadata.. kes saaks aidata, siis võib PMida tunnihinna jne.

                      Comment

                      • vapsik
                        Klubi Liige
                        • Apr 2009
                        • 5462

                        #176
                        Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                        Otsin coachi HU Hyperite jaoks. Limiit 60$ - (100$). PM kui on huvi.

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #177
                          Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                          Tere! Olen viimastel päevadel HU-s kena summa maha donganud, seega tekkis mõte, et võtaks pisut tunde. Olen tegelikult põhiliselt 6-maxi mängija aga igavuse küüsi sattudes mõnikord mängin ka HU-d, ja mitte ainult bomzide vastu. Huvitaks, millise hinnaga ja mis vormis NLHE 200+ coachingut pakutakse. Ega ka samade limiitide tavaline SH coaching mööda külge maha ei jookseks.

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #178
                            Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                            Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                            Otsin coachi HU Hyperite jaoks. Limiit 60$ - (100$). PM kui on huvi.
                            Sul ei ole vaja coachi. Võta Skypes ühendust, annan paar teejuhti.

                            Comment

                            • popp00
                              Räme Fish
                              • Jan 2010
                              • 22

                              #179
                              Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                              Otsin coachi NL25t FR. NL10t nagu biitisin aga nüüd ei oska enam :(

                              Comment

                              • farik666
                                Klubi Liige
                                • Oct 2008
                                • 834

                                #180
                                Re: *** Üldine Pakun/Otsin Coachi Teema ***

                                Keegi coachib HU NL50?? PM!

                                Comment

                                Working...