Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit
My 2 cents:
Üritasin ka vahepeal spinnidesse liikuda, aga andsin mõne kuuga alla. Jõudsin arusaamale, et tõsise raha ($100K+) teenimiseks spinnides peab sul olema ikka godlike grinderi-mindset. Jah, EV-s teevad seda nii mõnedki, aga kui teed arvutused nii, et top 3 prizepoolid maha arvestad (breakeven point Winamaxis = 58.1 CEV), siis praktikas väga palju selliseid vendi pole... Kui võtta näiteks Winamaxi €50 'sed, ChipEV 70 ja 1,500 mängu kuus (mis on minu arust päris asjalik volüüm nii kõrge CEV-ga mängijatele kes enamasti 2 või 3-tablevad) tähendab see €1.05 kasumit per mäng + 30% rakebacki puhul veel €1.05 (30% rakeback VIP-taseme saavutamiseks tuleb minu mäletamist mööda mitukümmend tuhat eurot rake maksta), teeb see kuu teenistuseks €3,150.
That being said, mulle kõrvaltvaadates tundub, et Lohe ja co teevad epic tööd talliga ja eeldusel, et sind rahuldab suht capped €3-5K kuusissetulek (miinus õppeperioodil decent cuti äraandmine) siis tõenäoliselt tegu väga hea variandiga. Pluss reaalne EV on siiski palju kõrgem (nt minu ülaltoodud näites top 3 prizepooli sisse arvestades oleks kuu teenistus EV-s rakebackiga €6,000) ja alati on variant suur purakas siiski saada :)
My 2 cents:
Üritasin ka vahepeal spinnidesse liikuda, aga andsin mõne kuuga alla. Jõudsin arusaamale, et tõsise raha ($100K+) teenimiseks spinnides peab sul olema ikka godlike grinderi-mindset. Jah, EV-s teevad seda nii mõnedki, aga kui teed arvutused nii, et top 3 prizepoolid maha arvestad (breakeven point Winamaxis = 58.1 CEV), siis praktikas väga palju selliseid vendi pole... Kui võtta näiteks Winamaxi €50 'sed, ChipEV 70 ja 1,500 mängu kuus (mis on minu arust päris asjalik volüüm nii kõrge CEV-ga mängijatele kes enamasti 2 või 3-tablevad) tähendab see €1.05 kasumit per mäng + 30% rakebacki puhul veel €1.05 (30% rakeback VIP-taseme saavutamiseks tuleb minu mäletamist mööda mitukümmend tuhat eurot rake maksta), teeb see kuu teenistuseks €3,150.
That being said, mulle kõrvaltvaadates tundub, et Lohe ja co teevad epic tööd talliga ja eeldusel, et sind rahuldab suht capped €3-5K kuusissetulek (miinus õppeperioodil decent cuti äraandmine) siis tõenäoliselt tegu väga hea variandiga. Pluss reaalne EV on siiski palju kõrgem (nt minu ülaltoodud näites top 3 prizepooli sisse arvestades oleks kuu teenistus EV-s rakebackiga €6,000) ja alati on variant suur purakas siiski saada :)






Comment