Re: hrlohe avab SPIN&GOde staking-coaching talli - spinit
Oleme neid lepingu punkte juba nii oma tiimiga, juristiga ja nüüd ka sinuga läbi arutanud. Usun, et need punktid ei ole asjad, mida on teistel väga huvitav foorumis lugeda, seega lõpetan siin lepingu punktide arutelu.
Kindlasti on ka lepingus asju, mida saame paremini sõnastada ja võtame igal juhul ka sinu mõtteid arvesse.
Oleme sõlminud äripinna üürilepinguid, mis on 2x pikem, kui see leping. Seega midagi eriskummalist siin minu arvates pole.
Küll aga loodan, et saad ka ise aru, et meie jaoks tuli see laim, “orjalepinguks” nimetamine ja muu selline väga ootamatult. Eriti veel, et tegelikult meie Skype vestlus lõppes ju igati sõbralikult:
Muidugi omalt poolt palun ka vabandust, sest tõepoolest oleksin pidanud eile veidi rohkem selgitama, miks ma pakkumise tagasi võtsin. Tahame hoida fookust strateegia arendamisel, õpilastega tegelemisel, pokkeri mängimisel ja muul sellisel, mitte ei taha praegu, ega tulevikus näpuga hakata sõnastustel järge ajama ja pisiasjade üle tunde vaidlema. Ja loomulikult kõiki riske ei saagi täielikult maandada (kasvõi see valuuta kõikumise risk).
Senini on nii olnud, ja loodan, et ka tulevikus jääb nii, et lepingud koguvad lihtsalt sahtlis tolmu - kõike saab mõistlikult läbi rääkida. Paar problemaatilist kohta on olnud, mainin neid ja reaalseid lahendusi vastuses privadorile. Leping on pigem mingigi meiepoolne back-up pahatahliku käitumiste vastu.
Algselt postitas tiigrikutsu
Vaata postitust
Kindlasti on ka lepingus asju, mida saame paremini sõnastada ja võtame igal juhul ka sinu mõtteid arvesse.
Oleme sõlminud äripinna üürilepinguid, mis on 2x pikem, kui see leping. Seega midagi eriskummalist siin minu arvates pole.
Küll aga loodan, et saad ka ise aru, et meie jaoks tuli see laim, “orjalepinguks” nimetamine ja muu selline väga ootamatult. Eriti veel, et tegelikult meie Skype vestlus lõppes ju igati sõbralikult:
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
Muidugi omalt poolt palun ka vabandust, sest tõepoolest oleksin pidanud eile veidi rohkem selgitama, miks ma pakkumise tagasi võtsin. Tahame hoida fookust strateegia arendamisel, õpilastega tegelemisel, pokkeri mängimisel ja muul sellisel, mitte ei taha praegu, ega tulevikus näpuga hakata sõnastustel järge ajama ja pisiasjade üle tunde vaidlema. Ja loomulikult kõiki riske ei saagi täielikult maandada (kasvõi see valuuta kõikumise risk).
Senini on nii olnud, ja loodan, et ka tulevikus jääb nii, et lepingud koguvad lihtsalt sahtlis tolmu - kõike saab mõistlikult läbi rääkida. Paar problemaatilist kohta on olnud, mainin neid ja reaalseid lahendusi vastuses privadorile. Leping on pigem mingigi meiepoolne back-up pahatahliku käitumiste vastu.

Comment