Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • timz0333
    Pokkeritark
    • Mar 2009
    • 6322

    #16
    Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

    Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
    Kui nüüd starsi lobby ja zynga lobi võrrelda, siis ma ei saa aru , kust see 7m mängijat tuleb? Ok, starsis on palju multitablereid aga ikkagi. Lisaks on üks asi osta 25$ eest 30M mänguraha ja teine asi depoda piisavalt, et kasvõi NL10-s mõnda aegagi mängida.
    Its poker. No money no fun! More money more fun!

    Comment

    • Koit
      Õpihimuline Mängur
      • Feb 2009
      • 495

      #17
      Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

      väga kõva (Y)

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #18
        Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

        Algselt postitas Karelkorm Vaata postitust
        Kuidas sa saad sadade foorumlaste leivaisa kohta nii öelda. FISH


        Ma varem kirjutasin ka märkmetesse 'suur fish' aga nüüd olen hakanud kasutama väljendit 'kaotav mängija' ja kui näen mõnda oma vana märget kirjaga 'fish' siis võtab miskipärast meele hapuks lol.

        Algselt postitas Fuzzy Vaata postitust
        Ei aga tegelt huvitav oleks, kui hakkaks tulema siis need profiili updated ka stiilis "Joe lost 16 780$ at Zynga real money tables today", 1 reply: Sandy: "What!? That was our son's college money!!!"
        Kõik siin räägivad nagu oleks uus buum alanud ja zynga kohe-kohe turule tulema aga artiklis on ju kirjas, et nad alles plaanivad seda teha. Reaalsusest on asi väga kaugel.

        Artiklis oli ka kirjas, et nad ühinevad tõenäoliselt mõne pokkerivõrgustikuga või vähemalt kasutavad nende mootorit. Seega vaevalt, et sa läbi facebooki logida saad ja/või oma achievemente postitada saad.

        Comment

        • jrgn hell
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 3328

          #19
          Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

          2+2 mingis teemas seda pärast esimesi kuulujutte pikalt arutatud ja mingi keiss oli sellega, et playerspool pidi olema sitkas üle hinnatud.

          Ei leia linki üles hetkel ainult

          Comment

          • Codecci
            Luuramas Naisteturniire
            • Nov 2008
            • 7574

            #20
            Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

            Ma kahtlen ka sügavalt, et nad Facebooki sinna taha saavad. Ei usu, et Facebook nõus neil laskma hasartmänge reklaamida avalikult rääkimata sellest, et sinna Facebooki kaudu minna saab.

            Comment

            • jrgn hell
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 3328

              #21
              Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

              Teine asi veel see, et zynga ei saa lampi teha over the web lehte.

              Peab samamoodi litsentsi aquirima ja mingi koostööpartneri, ning jääb ikkagi mingisse mängu õigusruumi.
              USA turu suurus sõltub, mis sellest online asjast saab. Nüüd neid osariike küll vaikselt lisandub.

              Euroopas samamoodi erinevad regulatsioonid ja litsentsid.

              Ilmselt gg siiski, aga selline heaven, nagu fb järgi võiks arvata,l kindlasti ei tule.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #22
                Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                Ma kahtlen ka sügavalt, et nad Facebooki sinna taha saavad. Ei usu, et Facebook nõus neil laskma hasartmänge reklaamida avalikult rääkimata sellest, et sinna Facebooki kaudu minna saab.
                Seda oli 2+2 vanemas teemas ka arutatud, et FB ilmselt ei seo ennast online gambliga.

                Pigem mingi USA landbased partner või Euroopa mingi võrgustik koostööpartnerriks.

                Comment

                • camu
                  Super Moderaator
                  • Jan 2009
                  • 3411

                  #23
                  Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                  Algselt postitas jrgn hell Vaata postitust
                  Peab samamoodi litsentsi aquirima ja mingi koostööpartneri, ning jääb ikkagi mingisse mängu õigusruumi.
                  USA turu suurus sõltub, mis sellest online asjast saab. Nüüd neid osariike küll vaikselt lisandub.

                  Euroopas samamoodi erinevad regulatsioonid ja litsentsid.

                  Ilmselt gg siiski, aga selline heaven, nagu fb järgi võiks arvata,l kindlasti ei tule.
                  Sellepärast ka läbirääkimised teistega, kellel teatud litsentsid juba olemas. Isegi kui sellest ülehinnatud suurest poolist väike osa rahamänge mängima hakkaks, peetakse Zynga kasumimarginaalide tõusu meeletuks.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                    Zyngal on juba nii hea nimi ja väga suur mängijatepagas ning ühe uudiskirja väljasaatmine oma kõikidele mängijatele on juba massiline reklaam. Lisaks muud mängijad s.h. ka mina, kes läheks kindlasti vähemalt korraksi proovima.

                    Comment

                    • jrgn hell
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 3328

                      #25
                      Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                      obv, et zynga ei hakkakski sellega huiama, kui korralikult ei teeniks.

                      Comment

                      • Codecci
                        Luuramas Naisteturniire
                        • Nov 2008
                        • 7574

                        #26
                        Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                        Tubade arvestuses ta võiks kindlasti saavutada #2 spoti PokerStarsi järel, aga et sealt mingi uus pokkeribuum tuleb - kaheldav.

                        Comment

                        • Loksutaja
                          Õpihimuline Mängur
                          • Jun 2010
                          • 448

                          #27
                          Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                          ma siiski usun, et sinna satuks just väga palju selliseid "omg omg kui palju ma siin võitnud olen, kindlasti võidan seal veel rohkem !"

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #28
                            Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                            Algselt postitas Codecci Vaata postitust
                            Tubade arvestuses ta võiks kindlasti saavutada #2 spoti PokerStarsi järel, aga et sealt mingi uus pokkeribuum tuleb - kaheldav.
                            Jup. Pokkeribuumi ma ka ei usu aga FTP suurune elukas kombineerituna mõne muu pokkeritoaga võib-olla reaalne parima tsenaariumi korral.

                            Comment

                            • albinar
                              Õpihimuline Mängur
                              • Nov 2010
                              • 346

                              #29
                              Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                              See ainult WIN! Fishe tuleb juurde.

                              Comment

                              • tolmuahv
                                Klubi Liige
                                • Feb 2009
                                • 2502

                                #30
                                Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                                Muuseas, eile kedrati seda Zynga uudist Bloomberg TV-s päev otsa kui top newsi. Ehk siis päris bs ei ole.

                                Comment

                                Working...