Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

    Mitme populaarse Facebooki mängu looja ja maailma suurima tasuta pokkerikeskonna omanik Zynga teatas hiljuti plaanist liikuda edasi internetipokkeri turule. Zynga on hetkel pidamas mitmeid läbirääkimisi erinevate partneritega, et muuta pärisraha mängud reaalsuseks.

    Hetkel mängib Zynga pokkeris Facebooki vahendusel iga päev 7 miljonit kasutajat, olles sellega Facebooki rakenduste hulgas populaarsuselt esikohal. Praegusel hetkel on mängimine võimalik ainult mänguraha peale, mida saadakse sõpru kutsudes, laudades mängides või raha eest ostes.

    Zyngal õnnestus 2011. aasta detsembris aktsiaturule tulekuga müüa miljardi dollari eest aktsiaid ning internetipokkeri turule sukeldudes ennustatakse kompaniile võimast läbilööki, kuna omatakse väga suurt mängijatebaasi. Keeruka online mängurlust reguleeriva seadusandluse tõttu peetakse tõenäoliseks Zynga ühinemist mõne online pokkerit pakkuva ettevõttega, millede seas suurimateks kandidaatideks usutakse olevat Bwin, Party ja 888Holdings.

    Kui Zynga pokkeril õnnestub ühineda ühega eelmainitutest ning avada uksed pärisraha mängudele, võib mingil ajahetkel suurimale pokkeripakkujale PokerStarsile tõsine rivaal sigineda.

    Allikas: http://www.flopturnriver.com/blogs/z...r-market-16006
    Toimetas: Camu
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #2
    Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

    epic, see peaks päris fishine tulema
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Madis Very
      Bännitud
      • Aug 2009
      • 2951

      #3
      Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

      Oli tore pokerstars.

      Comment

      • jasssass
        Vana Tegija
        • Sep 2010
        • 1200

        #4
        Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

        ziiir weeee comee zingaaaaa
        Zinga ja Tilt turule, Stars murule

        Comment

        • Karelkorm
          Grinder
          • Nov 2009
          • 856

          #5
          Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

          Kuidas sa saad sadade foorumlaste leivaisa kohta nii öelda. FISH

          Comment

          • Potsataja
            õilishing
            • Oct 2008
            • 5270

            #6
            Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

            Imo päris ilus unistus, et Zynga turule tulles hakkavad sajad tuhanded senini mänguraha peale mänginud järsku kõvasti deposiite tegema.

            Comment

            • JohannesJ
              Grinder
              • Jun 2010
              • 684

              #7
              Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

              sajad tuhanded? igakuiselt 30 millionit kasutajat muidu:)
              E: igapäev 7 m mängijat

              Comment

              • hotcocacola
                HTCCACLA
                • Oct 2008
                • 14473

                #8
                Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                huvitav millise boonusprogrammiga zynga välja tuleb (mida parem, seda suurem löök starsile)

                Comment

                • VisaHing
                  mees nagu orkester
                  • Dec 2009
                  • 6718

                  #9
                  Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                  Algselt postitas Potsataja Vaata postitust
                  Imo päris ilus unistus, et Zynga turule tulles hakkavad sajad tuhanded senini mänguraha peale mänginud järsku kõvasti deposiite tegema.
                  kindlasti rohkem kui sajad tuhanded, inimesed kulutavad ju isegi seal pärisraha mänguzetoonide peale, lul.

                  Comment

                  • jasssass
                    Vana Tegija
                    • Sep 2010
                    • 1200

                    #10
                    Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                    Naised saunas rääkisid, et Zinga pokkeris on mängijate starting level Supernova ja esimesed miljon liitujat saavad tasuta Black Cardi millega saab Black Friday-l Tartu Kaubamajas 50% ale-t

                    Comment

                    • timz0333
                      Pokkeritark
                      • Mar 2009
                      • 6322

                      #11
                      Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                      Niipalju siis pokkeribuumi vaibumisest lol!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #12
                        Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                        uuuuuhhhh... mul on bankrolli vaja zyngasse depomiseks.. otsin staket.. NLHE50 jaoks..

                        Comment

                        • Fuzzy
                          Õpihimuline Mängur
                          • Aug 2010
                          • 452

                          #13
                          Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                          Ei aga tegelt huvitav oleks, kui hakkaks tulema siis need profiili updated ka stiilis "Joe lost 16 780$ at Zynga real money tables today", 1 reply: Sandy: "What!? That was our son's college money!!!"

                          Comment

                          • timz0333
                            Pokkeritark
                            • Mar 2009
                            • 6322

                            #14
                            Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            uuuuuhhhh... mul on bankrolli vaja zyngasse depomiseks.. otsin staket.. NLHE5000 jaoks..
                            FYP.

                            Comment

                            • Potsataja
                              õilishing
                              • Oct 2008
                              • 5270

                              #15
                              Re: Zynga plaanib hakata pakkuma pärisraha mänge

                              Algselt postitas JohannesJ Vaata postitust
                              sajad tuhanded? igakuiselt 30 millionit kasutajat muidu:)
                              E: igapäev 7 m mängijat
                              Kui nüüd starsi lobby ja zynga lobi võrrelda, siis ma ei saa aru , kust see 7m mängijat tuleb? Ok, starsis on palju multitablereid aga ikkagi. Lisaks on üks asi osta 25$ eest 30M mänguraha ja teine asi depoda piisavalt, et kasvõi NL10-s mõnda aegagi mängida.

                              Comment

                              Working...