PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • raunsz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1492

    #196
    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

    Irwan seda elu24. :D
    Keep going, Svenza!

    Comment

    • variatsioon
      Pokkeritark
      • Nov 2008
      • 5849

      #197
      Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

      kunagi tulevikus kui svensa postitab blogi downswingi graafiku siis võib küll elu24st huvitavaid uudiseid lugeda :D

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #198
        Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

        Tegelt me peaks kõik järgmine nädal koguma Svenzale miski suure steigi, et ta saaks nädalalõputurniire mängida suurtemates tubades - prima, stars, ftp, pacific jne. Ehk hitib ja siis saaks elu24 uue toreda artiklti ta suurest võidust kirjutada ($10k+, ideaalne oleks miski sunday milli esikoht). See teeks kõikide negatiivsete kommentaaroite näod VÄGA mõrudaks :) Stakest ja raha jagamisest muidugi ei tohi kuskil kõssata :)

        PS! Ma ei tee nalja, ma oleks kindel käpp $100-$200 "annetamaks" stakeks :)

        EDIT: kui oleks veel mass-stakes osalejaid ja sven oleks nõus mängima (mida ta suht kindlalt oleks) võiks teha eraldi stake teema ära.

        Comment

        • Marek K.
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 1477

          #199
          Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

          hea idee.

          Comment

          • variatsioon
            Pokkeritark
            • Nov 2008
            • 5849

            #200
            Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

            Algselt postitas ranka Vaata postitust
            Tegelt me peaks kõik järgmine nädal koguma Svenzale miski suure steigi, et ta saaks nädalalõputurniire mängida suurtemates tubades - prima, stars, ftp, pacific jne. Ehk hitib ja siis saaks elu24 uue toreda artiklti ta suurest võidust kirjutada ($10k+, ideaalne oleks miski sunday milli esikoht). See teeks kõikide negatiivsete kommentaaroite näod VÄGA mõrudaks :) Stakest ja raha jagamisest muidugi ei tohi kuskil kõssata :)

            PS! Ma ei tee nalja, ma oleks kindel käpp $100-$200 "annetamaks" stakeks :)

            EDIT: kui oleks veel mass-stakes osalejaid ja sven oleks nõus mängima (mida ta suht kindlalt oleks) võiks teha eraldi stake teema ära.
            "100sekundi sven mängis sõprade 10 000kr maha."

            tõenäoliselt mõned siinsed haterid linkisid ta blogi elu24 nii et küll siis ka see teema kuskile saadetakse.

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #201
              Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

              KUi "annetamiseks" vms läheks, siis ehk 20$ paneks isegi :D

              Comment

              • Fabulous
                Pokkerihai
                • Jan 2010
                • 2674

                #202
                Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                "100sekundi sven mängis sõprade 10 000kr maha."

                tõenäoliselt mõned siinsed haterid linkisid ta blogi elu24 nii et küll siis ka see teema kuskile saadetakse.
                Kas selle vastu ei aitaks, kui kirjutada teema esimesse posti midagi stiilis: " Selle teema sisu ei pruugi vastata tegelikkusele ja kõiki postitusi tuleks võtta huumoriga. Siin teemas leiduvate tekstide ja piltide kasutamiseks ükskõik millisel viisil on ilmtingimata vaja autori nõusolekut! Ilma selleta on nende kasutamine ebaseaduslik "?

                Comment

                • variatsioon
                  Pokkeritark
                  • Nov 2008
                  • 5849

                  #203
                  Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                  Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                  Kas selle vastu ei aitaks, kui kirjutada teema esimesse posti midagi stiilis: " Selle teema sisu ei pruugi vastata tegelikkusele ja kõiki postitusi tuleks võtta huumoriga. Siin teemas leiduvate tekstide ja piltide kasutamiseks ükskõik millisel viisil on ilmtingimata vaja autori nõusolekut! Ilma selleta on nende kasutamine ebaseaduslik "?
                  imo ei aitaks.

                  Comment

                  • low-flow
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1208

                    #204
                    Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                    Plaan on hea, võtaks ka sümboolse osaku, aga ei tea kas jõuame päevaga kokku ajada?

                    Comment

                    • donkament
                      Pokkerihai
                      • Apr 2009
                      • 1945

                      #205
                      Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                      sittuge tõsiselt ka oblikaid, praegu lugesin elu24st neid kommentaare. Mauni- ja downikari lihtsalt, Internetis kõvad mehed, rlis tõenäoliselt suu m*nni täis.

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #206
                        Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                        $20 osaleks isegi.

                        Comment

                        • Svenza
                          Svetlana aka Buldooser
                          • Oct 2008
                          • 3591

                          #207
                          Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                          Mul selline idee, et ma ise panen ka mingi soliidse summa alla ja kui peaks võitma , siis mingi osa anname heategevusele ära. Varem või hiljem jälle jõulud tulemas ja samasuguse projekti peaks raudselt korraldama nagu eelmine kord. Teine variant et palume Tarmo-Toomasel ja "kindel-teadaja Merjel" Starsi account teha ja siis hakkame sendi haaval neile donationeid tegema :)
                          Muidugi kes tahab, saab oma summa pluss kasumi tagasi, annetus jääb vabatahtlikuks. Esialgse plaani kohaselt mängiks siis WCOOPI 60 event 215$, siis DNG Sunday Special 55$, siis kell 21.15 22$ 1 rebuy, 1 addon turna, Sunday veerand milli, 11$. Kokku mingi 347$, peaks olema normaalne. Ja arvan , et peaks suht sekundiga välja müüdud olema. Räägin rankaga veel üle ja siis paneme diilide osakonda üles.

                          Comment

                          • farik666
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 834

                            #208
                            Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                            Pidasin siit paljusid pokkerimängijaid mõistusega inimesteks... suudavad pappi kokku ajad küll, aga peale seda teemat lugedes tundub et suurem osa on ikka purulollid pugejad

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #209
                              Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                              Algselt postitas variatsioon Vaata postitust
                              "100sekundi sven mängis sõprade 10 000kr maha."

                              tõenäoliselt mõned siinsed haterid linkisid ta blogi elu24 nii et küll siis ka see teema kuskile saadetakse.
                              Üks võimalus oleks teha privaatne alafoorum ainult kindlatele lugejatele (need, kes stake annaksid). Paras kepp oleks.

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #210
                                Re: PokkeriProd.com | Sven "Svenza" Reimaa üllatamas jälle

                                Algselt postitas farik666 Vaata postitust
                                Pidasin siit paljusid pokkerimängijaid mõistusega inimesteks... suudavad pappi kokku ajad küll, aga peale seda teemat lugedes tundub et suurem osa on ikka purulollid pugejad
                                Peale seda foorumi teemat või elu24 (või mõne muu väljaande) teemat? Ehk täpsustaksid.

                                Comment

                                Working...