RANKA TABEL: Milliseid stardikäsi ja kuidas mängida full-ring rahalauas

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lenC
    Administraator
    • Oct 2008
    • 6440

    #16
    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

    See paistab mingi kehv 6-maxi oma üldse.

    Comment

    • pendula
      Jube Noob
      • Oct 2008
      • 155

      #17
      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

      Algselt postitas ranka
      Pokah

      Sinuni folditud, siis raise:
      UTG: 22+, AK, AQs
      UTG1: 22+, AK, AQs
      UTG2: 22+, AQ+, AJs+
      MP1: 22+, AJ+, QKs
      MP2: 22+, AJ+, QK, ATs, KJs
      MP3: 22+, AT+, QK, KJ, QJs, A8s+
      CO: 22+, A2s+, A9+, QK, KJ, QJ, 89s+, 9Js+
      BTN: 22+, A2+, 67s+, 79s+, Any broadway (JT, JQ, JK, QK, TK)
      SB: 22+, A2+ ja kõik kaardid mis on suuremad kui 6 (78, 79, JT jne)
      SB: 22+, A2+, kõik connectorid, mis suuremad kui 6 (ka 1 gapperid), Any broadway ja K7+
      BB: --

      Siin ei saa hästi aru. Kas trükiviga?
      Kaks korda SB rida?
      BB: -- ?

      Comment

      • Tarmo
        Õpihimuline Mängur
        • Oct 2008
        • 316

        #18
        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

        Rakendasin täna antud posti käte range, tund aega töö kõrvalt pelamist $16 bankroll kahes NL10 fullring($8 per laud) lauas +$7!
        % on iseenesest ju päris kena :)

        Tarmo

        Comment

        • Tarmo
          Õpihimuline Mängur
          • Oct 2008
          • 316

          #19
          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

          Ja nii ongi, mida sa tõstad kui BB'ni kõik on foldinud

          Algselt postitas pendula
          Siin ei saa hästi aru. Kas trükiviga?
          Kaks korda SB rida?
          BB: -- ?

          Comment

          • vsiu100
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4253

            #20
            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

            ma pole cashmängu süvenenud aga paar mõtet.
            zyxxx: sc-d mängivad kõige paremini multiway (reisemata) potis. kui sa seal neid ei mängi, kus siis üldse?
            keiss: kui reised 22-77 ja saad re-reise, siis tuleks vaadata palju on/potensiaalselt jääb poti vastaseid,kes nad on,mis stack neil on, arvutada pot- ja implied oddse ja vaadata kas saad setmineks õiged oddsid.

            Comment

            • peokuningas
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 444

              #21
              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

              Algselt postitas pendula
              Siin ei saa hästi aru. Kas trükiviga?
              Kaks korda SB rida?
              BB: -- ?
              Trükiviga jah. Sai seda SB range täiendatud, aga esialgne rida jäi kustutamata.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                Algselt postitas Keiss
                Lisaks kui re-raiseda preflopis 10+BB siis folditakse pmst alati kõik käed alla monstrumite ja ise mingit actionit ei saa. Kas õpilasel ei olnud nii? Mõni ikkagi callis oma marginaalse käega 14bb??? Kahtlen natuke.
                Betsizing käe tugevuse järgi on kohutav mäng - kui keegi sind natuke jälgib, siis on sind ülikerge ära kasutada. Unusta see :)

                Algselt postitas Keiss
                Samuti ranka, kui sisenen JJ-ga poti ja tuleb raise ja re-raise kuid mitte piisavalt suur siis miks on JJ-ga või ükskõik mis paariga halb callida, et kasvõi seti saada?
                Sul on õigus aga ära torma liiga ette! Sest järgmise artikli teema ongi "odds" ja siis saad aru, millal on õige callida ja millal mitte. Aga kuna praegu Te oddsidest midagi ei tea, siis foldige (kui tead, siis ära foldi obv).

                Algselt postitas Keiss
                Teine asi, mida teha kui 22-ga UTG raiseda ja tuleb re-raisesid otsa. Tuleb foldida, sest flopi vaatamine on liiga kallis. NL10-s samas on tegelasi, kes minraisevad buttonil AA-ga ning olenemata flopist panevad all-ini ning sel juhul oleks 22-ga openlimp ju parem???
                Siis on ALATI 22-ega open-raise parem, kuna sa saad perfektsed oddsid kolmiku jaoks callimiseks. Sest ainult dongid min3betivad AA-ga, sul on implied oddse enam, kui küll ja sa stackid ta 95% ajast postflopis ära. Dongid never-ever ei foldi.

                Algselt postitas Keiss
                NL50 oleks muidugi standard nii mängida, aga NL10 ju veidike teine teema??
                Vastupidi. Ma arvan, et too strateegia töötab paremini 10NL, kui kuskil mujal limiidis. Ja see ongi harjutamien, kui asi käppas, siis täiendad end ja liigud üles.

                Algselt postitas Keiss
                Järgmine teema, millest kirjutate võiks olla flopimäng ehk siis kuidas ära tunda oma käe tugevust/nõrkust, kas vastane sai pihta setile jms. Sest flopis tehtud otsused on kohati isegi tähtsamad.
                Arvaks, et oddsid (implied odds, pot odds jne), sest juba blogis küsiti seda ja see oleks ka loogika järgmine kõige õigem artikkel.

                Ja tänan põhjaliku tagasiside eest!

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                  Algselt postitas pendula
                  Hea artikkel!
                  Printisin välja ka ja katsetan NL10-s. Proovin mingi aja jooksul ainult selle järgi mängida, näis mis tuleb. Eile hilisõhtul korra toksisin kahe laua peal, alguses on natuke raske pidevalt tabelist järge pidada. Paar korda sai mõtlemisaeg otsagi :) Tavaliselt mängin nelja lauaga, võib päris kiireks minna silmadel. Aga harjutamine pidi teadagi kelleks tegema
                  Kirjutan mingi aja pärast, kuidas läinud on. Kuna mul HUD-i veel pole ja lugeda ma seda niikuinii kohe ei oskaks, siis arvan, et cbet Turnil võib üks komistuskivi olla. Aga nagu sa ka ütlesid, kui Turnil oma kätt ei saa, siis pole mõtet raha rohkem sisse panna.
                  Anna kindlasti teada, kuidas on tulemused. Tegelikult mingi aeg oleks huvitav ka vaadata, kuidas erinevad käed käituvad ja selle järgi käte tabelit täiendada.

                  Comment

                  • ranka
                    Miljon Põhjust Kodus Olla
                    • Sep 2008
                    • 36444

                    #24
                    Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                    Algselt postitas antnx
                    Leidsin sellise tabeli. Ehk parem väljaprintimiseks?
                    Minu arvates too tabel on liiga keeruline ja kohe alguses miski restealiga ja 3betiga tegelema hakkamine ajab kõik asjad sassi. Asju tuleb teha step by step, et algul vaikselt togid ülitight stiili, et lihtsalt tunnetus kätte saada ja siis hakkad täiendama oma relva arsenali resteali, laiema 3bet rangega jne.

                    Comment

                    • pendula
                      Jube Noob
                      • Oct 2008
                      • 155

                      #25
                      Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                      Algselt postitas Tarmo
                      Ja nii ongi, mida sa tõstad kui BB'ni kõik on foldinud
                      Hoplaa, väga loogilistestele asjadele ei saagi esimese hooga pihta :)

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #26
                        Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                        Algselt postitas pendula
                        Siin ei saa hästi aru. Kas trükiviga?
                        Kaks korda SB rida?
                        BB: -- ?
                        Jah see oli trükiviga ja nüüd on parandatud.

                        Õige on: SB: 22+, A2+, kõik connectorid, mis suuremad kui 6 (ka 1 gapperid), Any broadway ja K7+

                        Viga tuli sellest sisse, kuna alguses oli range natuke loosem aga otsustasime peokuningaga SB range veitsa kitsamakas teha.

                        Ja BB on tühi, kuna sa ei saa teha midagi, kui kõik on foldinud sinuni.
                        Veelkord tänan, et nätiasid, kus viga asub.

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #27
                          Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                          Algselt postitas zyxxx
                          Väga hea artikkel, aga tekkis küsimus just nende osade kohta:

                          Hetkel olen püüdnud oma VPIP-i allapoole viia ja igasugused suited connectorid ning suited 1 gapperid lähevad insta foldi isegi siis kui ees on olemas siin kirjeldatud vajalik arv limpereid. Kas selline käitumine on siis väga vale? Lihtsalt tundub, et kui neid kõiki kaasa mängida, ei saa VPIP-i kuidagi alla 18-19. Milline peaks olema reaalne VPIP kui 100% selle juhendi järgi mängida?
                          Arvan, et VPIP peaks jääma sinna 11-14% kanti, kui mängida antud juhendi järgi.

                          Algselt postitas zyxxx
                          Kui ees tehakse 4xBB raise, kas ma tõesti pean callima sellise asja ära oma 22-66 paariga? Suure tõenäosusega tehakse flopis ju nagunii cbet olenemata, kas ta hittis või mitte... seni olen UTG, UTG1, UTG2 22-33 isegi vahel ära foldinud kui laual on palju preflop raisemist olnud eelmiste kätega.
                          Callimine on suht standard mäng, eriti, kui sul on positsioon. Tegelikkuses peaks ka stacke võrdlema aga see on ebaoluline hetkel, kuna Teie ei tea oddsidest veel midagi.

                          Algselt postitas zyxxx
                          AQ, AQs tuleb raise korral siis foldida selle tabeli järgi või saan ma valesti aru?
                          Jah. Nende tabelite mõte on kätte saada kindlus! Kui sa oled kindel oma mängus ja tead, et sa oled võitev mängija siis võid hakata uusi asju proovima ja testima ning siis kindlasti AQ ei ole enam mitte kuidagi fold. Aga AQ ja väiksemad ässad nõuavad natuke rohkem oskusi, et teha õige otsus.

                          Comment

                          • lenC
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 6440

                            #28
                            Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                            Väga hea artikkel!

                            Lisaks pisidetaili, et kui mängite 10 inimese lauas, aga ainult 8 kohta on täidetud ja te peate esimesena rääkima, siis teeselge et UTG ja UTG+1 on foldinud ja mängige UTG+2 range'i järgi

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #29
                              Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                              Tere, väga hea artikkel jällegi..
                              Kolisin Triost üle PokerStarsi ja alustasin täna selle tabeli järgi mängu proovimist... eks ennem üritasin ka suht tight olla, kuid siiski oli kiusatus UTG AJ'ga panna 4.5 BB sisse kohe.. nüüd panen heaga maha.. seda foldimist tuleb veel õppida.. osades situatsioonides lihtsalt ei saa millegipärast Ax suited maha panna.. nagu loodaks flopis raudselt masti :)

                              Aga pooleteisetunnise sessi kohta, toodab esialgu kasumit see käte range, mis on aint pöidlad üles teema!

                              Comment

                              • BuildUp
                                Pokkerihai
                                • Oct 2008
                                • 2547

                                #30
                                Re: Pokah: Strateegiline artikkel - Preflop Mäng

                                Algselt postitas ranka

                                Arvaks, et oddsid (implied odds, pot odds jne), sest juba blogis küsiti seda ja see oleks ka loogika järgmine kõige õigem artikkel.

                                Jap. Mina küsisin ja ootan väga seda artiklit. :)

                                Comment

                                Working...