Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qbj0hn
    Auk on auk. FAKT!
    • Nov 2008
    • 7091

    #16
    Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

    k

    Comment

    • ropka11
      Vana Tegija
      • Oct 2008
      • 1008

      #17
      Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

      Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
      Tänan niidiotsa eest. Jätkan siit teie lahkel loal. Nimelt olen tõepoolest täheldanud viimasel ajal aegruumi nihkeid pokerstarsis. Alguses ei jaganud matsu ära, et milles asi võib olla, kuid peagi hakkasin aru saama, et ilmselt on keegi suutnud luua ussiaugu ühega meie paralleeldimensioonidest, kus on samasugune pokerstars, samasugune rng ja kõik on sama, ainuke erinevus on selles, et nad on meiega ajalises nihkes ja seda täpselt 10 minuti jagu. Kes iganes selle kullaaugu avastas on ilmselgelt nüüdseks juba väga rikas mees ja abuseb laudades regulare on a regular basis, iga päev. Millel rajaneb ajamasina fenomen, mismoodi luuakse ussiauk kahe täiesti erineva dimensiooni vahel ja kuidas seda suudetakse terve sessiooni vältel hoida, see jääb minu jaoks müstikaks. Sellepärast ka salapärased disconnectid, lag ja etteteatamata player exclusionid mängudest.
      Yep.Olen sama täheldanud.Vanda mitte keegi pole suutnud luua ussiaugu vaid on kindlaks tehtud,et see on Ukraina separatistide bande.

      Comment

      • Vandalar
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3577

        #18
        Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

        Iga uus päev toob midagi uut ja üllatavat.

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #19
          Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

          Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
          Tänan niidiotsa eest. Jätkan siit teie lahkel loal. Nimelt olen tõepoolest täheldanud viimasel ajal aegruumi nihkeid pokerstarsis. Alguses ei jaganud matsu ära, et milles asi võib olla, kuid peagi hakkasin aru saama, et ilmselt on keegi suutnud luua ussiaugu ühega meie paralleeldimensioonidest, kus on samasugune pokerstars, samasugune rng ja kõik on sama, ainuke erinevus on selles, et nad on meiega ajalises nihkes ja seda täpselt 10 minuti jagu. Kes iganes selle kullaaugu avastas on ilmselgelt nüüdseks juba väga rikas mees ja abuseb laudades regulare on a regular basis, iga päev. Millel rajaneb ajamasina fenomen, mismoodi luuakse ussiauk kahe täiesti erineva dimensiooni vahel ja kuidas seda suudetakse terve sessiooni vältel hoida, see jääb minu jaoks müstikaks. Sellepärast ka salapärased disconnectid, lag ja etteteatamata player exclusionid mängudest.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • qbj0hn
            Auk on auk. FAKT!
            • Nov 2008
            • 7091

            #20
            Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

            wp

            Comment

            • Vandalar
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 3577

              #21
              Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

              Väga ilus pilt, toob palju häid mälestusi pinnale.

              Comment

              Working...