Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • RahaPandiRotti
    Räme Fish
    • Dec 2013
    • 17

    #1

    Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

    Vaatasin lampi Negruanu twitchi ja märkasin Negreanu lauas tuttavat nime

    Käsi algab alates 34.minutist :) http://www.twitch.tv/dnegspoker/v/4268675

    Deem, Rudi. Sa oleks ta kõiki käsi näinud, kui oleksid ta twitchi märganud vaadata
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

    Algselt postitas RahaPandiRotti Vaata postitust
    Vaatasin lampi Negruanu twitchi ja märkasin Negreanu lauas tuttavat nime

    Käsi algab alates 34.minutist :) http://www.twitch.tv/dnegspoker/v/4268675

    Deem, Rudi. Sa oleks ta kõiki käsi näinud, kui oleksid ta twitchi märganud vaadata
    Ma olen päris kindel, et Twitch jookseb delayga. Aga unsure kui suur see delay on kui 1 minut siis isegi timebankides võib see võimalik olla jah.

    Comment

    • Vandalar
      Pokkerihai
      • Oct 2008
      • 3577

      #3
      Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

      "Nh, RudiTurbo. Whatever bro" :D "Very tricky" hahahaha. Kurat Negreanul oleks aeg silmad avada ja korra nl2 mängida.

      Comment

      • ranka
        Miljon Põhjust Kodus Olla
        • Sep 2008
        • 36444

        #4
        Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        Ma olen päris kindel, et Twitch jookseb delayga. Aga unsure kui suur see delay on kui 1 minut siis isegi timebankides võib see võimalik olla jah.
        Spin & Go'des lasi üks ilma delayta ning obv. see avastati ja superusertati ära :)

        Comment

        • Rigged
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 2535

          #5
          Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

          Praegu on tavapärane 3-4 min delay.

          Comment

          • brihood
            Julm Donk
            • Mar 2015
            • 27

            #6
            Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
            "Nh, RudiTurbo. Whatever bro" :D "Very tricky" hahahaha. Kurat Negreanul oleks aeg silmad avada ja korra nl2 mängida.
            Mis ta seal NL2 siis avastama peaks?

            Comment

            • RahaPandiRotti
              Räme Fish
              • Dec 2013
              • 17

              #7
              Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

              Ma võrdleks seda olukorda sellega, kui Sander Puri Kakalt palli ära võttis. Nüüd siis RudiTurbo võttis Negreanult chipsid ära :)

              Comment

              • Herbert Sammal
                Jube Noob
                • Jul 2013
                • 165

                #8
                Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                Algselt postitas RahaPandiRotti Vaata postitust
                Ma võrdleks seda olukorda sellega, kui Sander Puri Kakalt palli ära võttis. Nüüd siis RudiTurbo võttis Negreanult chipsid ära :)
                Kakahirmutiselt?

                Comment

                • Kakahirmutis
                  🎮🟣 twitch.com/kakahirmutis
                  • Oct 2010
                  • 7079

                  #9
                  Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                  Algselt postitas Herbert Sammal Vaata postitust
                  Kakahirmutiselt?
                  Kuradima mängisime letukat , järsku Puri tuleb tahab ka mängida , sai palli kätte ja pani jooksu raisk

                  Comment

                  • Codecci
                    Luuramas Naisteturniire
                    • Nov 2008
                    • 7574

                    #10
                    Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                    Algselt postitas Rigged Vaata postitust
                    Praegu on tavapärane 3-4 min delay.
                    Kuskil tõsisel turnal mingi timebank + disconnection comboga ei saa 3-4 min aega võtta ja nt Negreanu käsi ära vaadata? :D

                    Comment

                    • tafka31
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 853

                      #11
                      Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                      Ta ütles, et tal 5 min delay.

                      Comment

                      • Tailer
                        Räme Fish
                        • Oct 2014
                        • 13

                        #12
                        Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                        Suurema buyin-ga turnadel timebank niisama juba 3-4 minti, aga arvatavasti timmitakse delay suuremaks selliste turnade jaoks. 5 minti muidu tavaline delay mida DN, nanonoko jne kasutavad.

                        Comment

                        • Vandalar
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3577

                          #13
                          Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                          Tuleb ajamasinat kasutada.

                          Comment

                          • tafka31
                            Grinder
                            • Dec 2009
                            • 853

                            #14
                            Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                            Algselt postitas Vandalar Vaata postitust
                            Tuleb ajamasinat kasutada.
                            Kas viimasel ajal oled täheldanud laudades, et keegi justkui kasutaks sellist meetodit?

                            Comment

                            • Vandalar
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 3577

                              #15
                              Re: Daniel Negreanu RudiTurbole: "That was tricky! Nice hand, RudiTurbo. Whatever, take it bro!"

                              Algselt postitas tafka31 Vaata postitust
                              Kas viimasel ajal oled täheldanud laudades, et keegi justkui kasutaks sellist meetodit?
                              Tänan niidiotsa eest. Jätkan siit teie lahkel loal. Nimelt olen tõepoolest täheldanud viimasel ajal aegruumi nihkeid pokerstarsis. Alguses ei jaganud matsu ära, et milles asi võib olla, kuid peagi hakkasin aru saama, et ilmselt on keegi suutnud luua ussiaugu ühega meie paralleeldimensioonidest, kus on samasugune pokerstars, samasugune rng ja kõik on sama, ainuke erinevus on selles, et nad on meiega ajalises nihkes ja seda täpselt 10 minuti jagu. Kes iganes selle kullaaugu avastas on ilmselgelt nüüdseks juba väga rikas mees ja abuseb laudades regulare on a regular basis, iga päev. Millel rajaneb ajamasina fenomen, mismoodi luuakse ussiauk kahe täiesti erineva dimensiooni vahel ja kuidas seda suudetakse terve sessiooni vältel hoida, see jääb minu jaoks müstikaks. Sellepärast ka salapärased disconnectid, lag ja etteteatamata player exclusionid mängudest.
                              Last edited by Vandalar; 25.04.15, 12:08.

                              Comment

                              Working...