PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ridariässa
    Räme Fish
    • Apr 2011
    • 7

    #16
    Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

    Kas 6max hyperil sama rake nagu HU?

    Comment

    • jasssass
      Vana Tegija
      • Sep 2010
      • 1200

      #17
      Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

      http://forumserver.twoplustwo.com/29...itout-1485543/

      Comment

      • Dnbftw
        Pokkerihai
        • Jul 2010
        • 1808

        #18
        Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

        Ah saabki viiendal puhata siis.

        Comment

        • reggie
          Pokkerihai
          • Jun 2009
          • 1705

          #19
          Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

          Sit autimine võib ja ilmselt lõppebki banniga, ei soovita kellegile aga ülemaailmne mänguvaba päev võiks tulla küll või näiteks sundey milku mitte mängimine.

          Comment

          • farik666
            Klubi Liige
            • Oct 2008
            • 834

            #20
            Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

            keegi kirjutas, et sitoutimine erilist midagi ei muudaks, sest pm kuhugi ei mindaks. Mõjutada võiks see, kui mängijad läheksid üheks päevaks teise võrku..see kajastuks nt pokerscout.com lehel....ehk siis midagi toimuks?? 2+2 selline idee oli.

            Comment

            • muttaja
              Pokkerihai
              • Dec 2010
              • 1965

              #21
              Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

              Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
              Arvutasin HU hyperite kohta ka protsentuaalse rake tõusu välja:



              Tundub, et $1.5 taset pole üldse mõtet enam mängida, sest seda oli juba varem üsna raske biitida kui just heateri peal ei olnud. Ülejäänud tasemete puhul langeb eeldatav teenistus ligikaudu 8-15%, eeldades, et win-rate jääb samaks. Kõige suurema hoobi saavad, aga ilmselt $30-$100 üles liikuda proovivad regularid, sest igal limiidil on järjest raskem "sein" (kartell) ees. Hoolimata sellest, et pikka aega on palutud kasvõi regwarrimise puhul madalamat reiki, siis täpselt vastupidise tegemine teeb kahtlemata olukorra hullemaks.
              Kui varem öeldi seda poolnaljaga, siis selle uuendusega on vist konkreetselt paar formaati, mida pole pikas perspektiivis võimalik enam biitida. Esimene mis pähe tuleb on HU CAP.

              Üleüldiselt tunduvad peale omaniku vahetust toimunud lükked üsna kahtlased. Jääb justkui mulje, et plaaniks on tehtud investeeringuga võimalikult kiiresti nulli tagasi saada, aga seejuures ei osata näha efekte, mida selliste otsuste vastuvõtmine ettevõtte pikaajalisele arengule kaasa toob. Hetkel on võimalik neid lükkeid teha, kuna turul valitseb efektiivne monopol, aga varem või hiljem võib tekkida olukord (hetkel üsna ebatõenäoline, aga siiski) kus tuleb mingi uus hea softiga (nt. kasvõi mingi T6 soft ära osta) tuba, mis tundub atraktiivsem ja kui mängijate poolne momentum olemas on ja/või PS veel rohkem taolisi uuendusi teeb, võib väga vabalt mingi suurem ümberliikumine toimuda. Selliseid juhtumeid on ajaloost olemas (nt. kuidas sisuliselt kogu Digg-i kasutajaskond päevapealt Reddit-isse üle läks) kuidas firma meeleheitlikult kasumit proovib teenida, aga kasutajate heaolu ja soove arvesse ei võta ning siis ühel hetkel kollektiivselt kõigil üle viskab ning minnakse kuhugi mujale.
              Regularid on ikka seal, kus on rohkem fišše. Fišše see paar % kõrgem reik ei koti, niiet kolima ei hakka mitte keegi. Sama mõttetud on igasugused sit-ot protestid. Need lihtsalt ei tööta. Üldsegi, mulle näib, et miski ei tööta, vähemalt mängijad ise ei saa midagi ära teha.

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #22
                Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                Teen rake võrdlust enne ja pärast 3. novembri muudatust. Selleks on mul vaja abi.

                Kõik, kes mängivad heads-up cashi, siis oleks vaja järgmist statistikat:
                • alates 3. november
                • Heads-Up
                • PokerStars

                Statistikana kasutada «My Currency Rake Taken» (see on stat, palju võeti raket kogu lauast).

                Andmed pange palun siia, PM või e-mailile ranka@pokkeriprod.com. Avaldan tulemused niipea, kui saan piisava sample.

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #23
                  Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                  Need esialgsed tulemused. Oleks vaja rohkem samplet.



                  PTR stars ja PTR party andmed pärinevad: http://www.pokertableratings.com/pok...-limit-hold'em

                  Vana rake pärineb mu enda andmebaasist.

                  Comment

                  Working...