PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #1

    PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

    Esmaspäeval leiavad PokerStarsis aset suured muudatused, mis eelkõige on keskendunud rake osakaalu suurendamisele erinevates mängudes.

    Toimuvad järgnevad rake muudatused...

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/10/3...ke-muudatused/
  • VisaHing
    mees nagu orkester
    • Dec 2009
    • 6718

    #2
    Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

    Siuksed kasumid aga kunagi pole vähe :(

    Comment

    • hotcocacola
      HTCCACLA
      • Oct 2008
      • 14473

      #3
      Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

      Kurb, eriti HU rake cap :/

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #4
        Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #5
          Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

          No ma ei tea, minuarust suures osas pokkeri populaarsuse taga ongi suurelt võitvad regularid. Lugesin vähe teemat, SNE saavutamine muutub enamusele võimatuks, mille poole need fishid siis püüdlevad? Sama hea on müüa lotopiletit, milega võid vahest oma piletiraha duubeldada.

          Comment

          • lont
            Jube Noob
            • Jan 2009
            • 112

            #6
            Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

            See läheb offtopicuks, aga nö "fish" ei püüdlegi millegi poole. Ta on hobimängur, pokker on tema jaoks meelelahutus, ajaviide. Teda ei huvita mis on rake v kui suur see on, veelvähem kas see mõni sent/protent muutus. Teda huvitavad ägedad promod, hea ja mugav mängukeskkond jne. Need mängijad moodustavad valdava enamiku klientuurist, seega on loogiline et Pokerstars panustab rohkem nendele ju.

            Comment

            • ristik
              Grinder
              • May 2010
              • 903

              #7
              Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

              888 võimalus. Kui nad oma softi korda teeks ja natuke ilusamaks ning 2+2 useritele mingi kampaania... traffic lendaks läbi lae.

              Comment

              • gamblingFTW
                Vana Tegija
                • Aug 2012
                • 1122

                #8
                Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                Algselt postitas lont Vaata postitust
                See läheb offtopicuks, aga nö "fish" ei püüdlegi millegi poole. Ta on hobimängur, pokker on tema jaoks meelelahutus, ajaviide. Teda ei huvita mis on rake v kui suur see on, veelvähem kas see mõni sent/protent muutus. Teda huvitavad ägedad promod, hea ja mugav mängukeskkond jne. Need mängijad moodustavad valdava enamiku klientuurist, seega on loogiline et Pokerstars panustab rohkem nendele ju.
                Fish mängib nagunii raha maha. Stars kaotab selle pealt, et reg vs reg action väheneb, kus fishi raha eest makstakse uuesti rake'i. Oleneb lihtsalt, kumb on rohkem väärt, kas otse rohkem rakei võtta või reg vs reg actioni pealt rakei võtta. Ei usu, et päris lampi ilma arvutusteta ka need otsused vastu võetud on. Kui reg vs reg action üle 2x ei vähene, siis starsil pmts suva. Võib oluliselt rohkem väheneda ikka suva, sest fish vs regilt saavad nagunii rohkem nüüd.

                Midagi teha nagunii ei saa sinna... streikida ei saa nagu bussijuhid v arstid, fishid mängivad ikka edasi :D

                Comment

                • atsetoon
                  Joomas õlut Atsetooniga
                  • May 2009
                  • 1105

                  #9
                  Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                  kas kellelgi on aimu, mis FTP-s toimub? Sarnaseid lahedaid lükkeid?

                  Comment

                  • Fabulous
                    Pokkerihai
                    • Jan 2010
                    • 2674

                    #10
                    Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                    Arvutasin HU hyperite kohta ka protsentuaalse rake tõusu välja:



                    Tundub, et $1.5 taset pole üldse mõtet enam mängida, sest seda oli juba varem üsna raske biitida kui just heateri peal ei olnud. Ülejäänud tasemete puhul langeb eeldatav teenistus ligikaudu 8-15%, eeldades, et win-rate jääb samaks. Kõige suurema hoobi saavad, aga ilmselt $30-$100 üles liikuda proovivad regularid, sest igal limiidil on järjest raskem "sein" (kartell) ees. Hoolimata sellest, et pikka aega on palutud kasvõi regwarrimise puhul madalamat reiki, siis täpselt vastupidise tegemine teeb kahtlemata olukorra hullemaks.
                    Kui varem öeldi seda poolnaljaga, siis selle uuendusega on vist konkreetselt paar formaati, mida pole pikas perspektiivis võimalik enam biitida. Esimene mis pähe tuleb on HU CAP.

                    Üleüldiselt tunduvad peale omaniku vahetust toimunud lükked üsna kahtlased. Jääb justkui mulje, et plaaniks on tehtud investeeringuga võimalikult kiiresti nulli tagasi saada, aga seejuures ei osata näha efekte, mida selliste otsuste vastuvõtmine ettevõtte pikaajalisele arengule kaasa toob. Hetkel on võimalik neid lükkeid teha, kuna turul valitseb efektiivne monopol, aga varem või hiljem võib tekkida olukord (hetkel üsna ebatõenäoline, aga siiski) kus tuleb mingi uus hea softiga (nt. kasvõi mingi T6 soft ära osta) tuba, mis tundub atraktiivsem ja kui mängijate poolne momentum olemas on ja/või PS veel rohkem taolisi uuendusi teeb, võib väga vabalt mingi suurem ümberliikumine toimuda. Selliseid juhtumeid on ajaloost olemas (nt. kuidas sisuliselt kogu Digg-i kasutajaskond päevapealt Reddit-isse üle läks) kuidas firma meeleheitlikult kasumit proovib teenida, aga kasutajate heaolu ja soove arvesse ei võta ning siis ühel hetkel kollektiivselt kõigil üle viskab ning minnakse kuhugi mujale.
                    Last edited by Fabulous; 30.10.14, 12:27.

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #11
                      Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                      Hea post Fab!

                      Comment

                      • qbj0hn
                        Auk on auk. FAKT!
                        • Nov 2008
                        • 7091

                        #12
                        Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                        http://forumserver.twoplustwo.com/sh...&postcount=114

                        Ei ole pääsu, kinni naelutatud starsi.

                        Comment

                        • Dnbftw
                          Pokkerihai
                          • Jul 2010
                          • 1808

                          #13
                          Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                          Ettevõtte vaatepunktist hea otsus, tarbijana aga ütleks: Monopolid ahju!

                          Samas saab ükskord iga edulugu otsa millele järgneb uus, sest tühja kohta seesamune ei salli. Äkki näeme paari lähema aasta jooksul mõnda kardinaalset pööret online-pokkeris, eks näis.

                          Comment

                          • alaska
                            forever
                            • Oct 2008
                            • 6599

                            #14
                            Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                            Algselt postitas lont Vaata postitust
                            See läheb offtopicuks, aga nö "fish" ei püüdlegi millegi poole. Ta on hobimängur, pokker on tema jaoks meelelahutus, ajaviide. Teda ei huvita mis on rake v kui suur see on, veelvähem kas see mõni sent/protent muutus. Teda huvitavad ägedad promod, hea ja mugav mängukeskkond jne. Need mängijad moodustavad valdava enamiku klientuurist, seega on loogiline et Pokerstars panustab rohkem nendele ju.
                            Kuigi see on nii levinud arvamus, pole ma absoluutselt nõus sellega. Miks on nii palju erinevaid mänguformaate ja fishe jagub igasse nendest? Kuidagi kobistab esimesse mängu promo otsa (näit PLO) ja hakkabki peale tööd lõõgastades sinna oma palka matma? Ma ei tunne selliseid fishe, kõik, keda mina tunnen, on omaarust järgmised durrid, hasartmängusõltlased ja busto olles vahivad youtubest WSOP ülekandeid, mitte õppevideosid.
                            Pokerstars ja full tilt olid esimesed, kes sidusid prod oma saitidega ja kogusid niimoodi suure hulga mängijaid.

                            Samas ma arvan, et Pokerstars teab seda kõike, aga kui enam varsti stare ei teki haige rake tõttu regularide hulgast, leitakse muud viisid ja mängud, pokkeriga sarnanevad lotod ja üksikud lotovõitjad.

                            Comment

                            • farik666
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 834

                              #15
                              Re: PokerStars tõstab raket nii rahalaudades kui hyper-turbo SNG turniiridel

                              ma mängin koguaeg 6% rakega, ju siis sp ei biidigi :)

                              Comment

                              Working...