UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea



    Kohtu otsusega ei ole pokker elukutse ning elatisraha määramise korda võitudele rakendada ei saa.

    Loe edasi: ​http://www.pokkeriprod.com/2014/04/2...maksma-ei-pea/
  • ranka
    Miljon Põhjust Kodus Olla
    • Sep 2008
    • 36444

    #2
    Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

    Valusalt enda kasuks ikka väänatakse. Kui maksu maksmise aeg on, siis on tegu hasartmänguga. Kui aga hasartmängude seadusi muudetakse (s.h. pokker), siis tahetakse pokkerile eristaatus nagu sport või oskusmäng. Kui pangalaenu võetakse, siis ollakse solvunud, kuna pokkeri tulusid ei peeta sissetulekuks ning keegi ei respekteeri pokkerimängimist kui ametit.

    Comment

    • Potsataja
      õilishing
      • Oct 2008
      • 5270

      #3
      Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

      Lihtsalt infoks:



      Mõned summad on ikka päris meeletud. Vähemalt Eestis ei koti kedagi, kust raha tulnud on. Kontod arestitakse, nii et omale kasutamiseks jäetakse pool miinimumpalka. Muidugi leitakse alati võimalusi kõrvale hiilimiseks OÜ-de, varade kantimise jne. kaudu.

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

        Mõnel oli võlg seal ligi 200000. Huvitav mitu last peab olema, et sellsie võla saada...

        Comment

        • valgelendur
          Jube Noob
          • Oct 2012
          • 121

          #5
          Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

          Algselt postitas privador Vaata postitust
          Mõnel oli võlg seal ligi 200000. Huvitav mitu last peab olema, et sellsie võla saada...
          Suuremad summad tunduvad olevat kroonides, pole taga euro tähist.

          Comment

          • GoodButLucky
            Räme Fish
            • Aug 2011
            • 20

            #6
            Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

            Eh, mul õnnestus vist olla esimene eestlane, kelle puhul kohus tunnistas, et netipokkerimängija on elukutse ja tänu sellele võitsin kohtus lapse hooldusõiguse :P Niigi õnnestub meestel Eesti kohtus võita hooldusõigusjuhtumitest vist ühel juhul 30-st, aga et see õnnestus veel netipokkerimängijana, teeb saavutusest vist veelgi kõvema :)

            Comment

            • Juhhei
              Jube Noob
              • Jul 2009
              • 154

              #7
              Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

              Palju Õnne !

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #8
                Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

                Algselt postitas GoodButLucky Vaata postitust
                Eh, mul õnnestus vist olla esimene eestlane, kelle puhul kohus tunnistas, et netipokkerimängija on elukutse ja tänu sellele võitsin kohtus lapse hooldusõiguse :P Niigi õnnestub meestel Eesti kohtus võita hooldusõigusjuhtumitest vist ühel juhul 30-st, aga et see õnnestus veel netipokkerimängijana, teeb saavutusest vist veelgi kõvema :)
                linki casele ja otsusele?

                aga palju õnne ka!

                Comment

                • yolpa
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 2669

                  #9
                  Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Valusalt enda kasuks ikka väänatakse. Kui maksu maksmise aeg on, siis on tegu hasartmänguga. Kui aga hasartmängude seadusi muudetakse (s.h. pokker), siis tahetakse pokkerile eristaatus nagu sport või oskusmäng. Kui pangalaenu võetakse, siis ollakse solvunud, kuna pokkeri tulusid ei peeta sissetulekuks ning keegi ei respekteeri pokkerimängimist kui ametit.
                  Ilmselt leanu ei anta ikka sellepärast, et pokker "kindel" sissetulek. Pole mingit statisikat, aga minu arvates pokkeriga busti minemise võimalus suurem kui töölt lahti laskmise vms. Või kui jooksed 3 kuud alla ev.

                  Comment

                  Working...