Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea
Valusalt enda kasuks ikka väänatakse. Kui maksu maksmise aeg on, siis on tegu hasartmänguga. Kui aga hasartmängude seadusi muudetakse (s.h. pokker), siis tahetakse pokkerile eristaatus nagu sport või oskusmäng. Kui pangalaenu võetakse, siis ollakse solvunud, kuna pokkeri tulusid ei peeta sissetulekuks ning keegi ei respekteeri pokkerimängimist kui ametit.
Mõned summad on ikka päris meeletud. Vähemalt Eestis ei koti kedagi, kust raha tulnud on. Kontod arestitakse, nii et omale kasutamiseks jäetakse pool miinimumpalka. Muidugi leitakse alati võimalusi kõrvale hiilimiseks OÜ-de, varade kantimise jne. kaudu.
Re: UK pokkerimängija võidurahadest alimente maksma ei pea
Eh, mul õnnestus vist olla esimene eestlane, kelle puhul kohus tunnistas, et netipokkerimängija on elukutse ja tänu sellele võitsin kohtus lapse hooldusõiguse :P Niigi õnnestub meestel Eesti kohtus võita hooldusõigusjuhtumitest vist ühel juhul 30-st, aga et see õnnestus veel netipokkerimängijana, teeb saavutusest vist veelgi kõvema :)
Eh, mul õnnestus vist olla esimene eestlane, kelle puhul kohus tunnistas, et netipokkerimängija on elukutse ja tänu sellele võitsin kohtus lapse hooldusõiguse :P Niigi õnnestub meestel Eesti kohtus võita hooldusõigusjuhtumitest vist ühel juhul 30-st, aga et see õnnestus veel netipokkerimängijana, teeb saavutusest vist veelgi kõvema :)
Valusalt enda kasuks ikka väänatakse. Kui maksu maksmise aeg on, siis on tegu hasartmänguga. Kui aga hasartmängude seadusi muudetakse (s.h. pokker), siis tahetakse pokkerile eristaatus nagu sport või oskusmäng. Kui pangalaenu võetakse, siis ollakse solvunud, kuna pokkeri tulusid ei peeta sissetulekuks ning keegi ei respekteeri pokkerimängimist kui ametit.
Ilmselt leanu ei anta ikka sellepärast, et pokker "kindel" sissetulek. Pole mingit statisikat, aga minu arvates pokkeriga busti minemise võimalus suurem kui töölt lahti laskmise vms. Või kui jooksed 3 kuud alla ev.
Comment