Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta
Ma ei saa aru, ikka te panete mööda ju, tossudega ei saa keegi sisse, antud juhul aga võeti mänguõigus ainult ühelt inimeselt, aka üks tüüp ei saa sisse tossudega, teised aga lastakse, ja otsest põhjust pole.
Ma ei saa aru, ikka te panete mööda ju, tossudega ei saa keegi sisse, antud juhul aga võeti mänguõigus ainult ühelt inimeselt, aka üks tüüp ei saa sisse tossudega, teised aga lastakse, ja otsest põhjust pole.
Comment