PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

    Viimase aja üks huvitavamaid teemasid 2+2 foorumis on elukutselisest PLO HU mängijast, keda PokerStars keeldub edaspidi mängudele ligi laskmast.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2014/02/2...dus-mangijast/
  • privador
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 3951

    #2
    Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

    Samas...pokkerituba on äriettevõte, mitte heategevusettevõte. Väga tugev reguar võib kahjustada pokkeritoa ökosüsteemi. St vähem reiki ja kasumlikkus langeb. Ma ei näe mingit põhjust, mks pokkerituba ei võiks koos spordiennustusega kliente valida

    Mõni võiks ju kohtusse kaevata, aga arvan, et see suht tuuleveskitega võitlemine
    Last edited by privador; 28.02.14, 06:14.

    Comment

    • Kotkas1000
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 2305

      #3
      Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

      Algselt postitas privador Vaata postitust
      Samas...pokkerituba on äriettevõte, mitte heategevusettevõte. Väga tugev reguar võib kahjustada pokkeritoa ökosüsteemi. St vähem reiki ja kasumlikkus langeb. Ma ei näe mingit põhjust, mks pokkerituba ei võiks koos spordiennustusega kliente valida

      Mõni võiks ju kohtusse kaevata, aga arvan, et see suht tuuleveskitega võitlemine
      Kas see sinu arvates inimõigusi ja võrdse kohtlemise printsiipe ei riiva? Ega me venemaal ei ela...

      Comment

      • privador
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 3951

        #4
        Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

        Kust sa ta kohtusse kaebad?Kõigepelt hakkad üldse juriidilist keha otsima, kuni lõpuks kuskile saarele jõuad...Ja isegi kui kohtusaali jõuad on neil 20+ juristi palgatud, kes pakuvad oma versiooni

        Kui sa oled kohvikuomanik ja iga päev astub sisse kodutu, kes vett otab ja istub terve päeva, kas see sulle kohvikuomanikuna pinda ei käiks ? Sa palud tal tõenäoliselt lahkuda. Kuhu ta kaebab?
        Last edited by privador; 28.02.14, 08:29.

        Comment

        • karupoeg
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 3823

          #5
          Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

          mitte kõikide teenuste tarbimine ei ole inimõigus. Samuti ei ole võrdse kohtlemise printsiip selles kohas väga kohaldatav.

          (1) Seaduse eesmärk on tagada isikute kaitse diskrimineerimise eest rahvuse (etnilise kuuluvuse), rassi, nahavärvuse, usutunnistuse või veendumuste, vanuse, puude või seksuaalse sättumuse alusel.
          - Ma ei usu, et pokerstarsi, gamblingu või bettingu reguleerimine ühegi alla kuulub.

          mis puudutab inimõigusi, siis kokkuleppeliselt jagunevad need n.ö. negatiivseks (õigus olla millestki vaba) ning positiivseks (õigus millelegi). Su pakutu kuulub positiivse õiguse alla (õigus mängida pokkerit). Positiivne õigus on aga mingi prantsuse hipi kontseptsioonist tulenev (ei mäleta nime), mis tähistab neid õiguseid, mille riik peab inimestele tagama (haridus, tervishoid jms). Õigus tagada inimesele võimalust kasutada juriidilise keha e. teenusepakkuja teenust selles mõistes ei ole inimõigus. Inimõigus oleks rikutud kui pokerstars ütleks, et 20bb/100 crushiv neeger ei tohi meil mängida.

          Comment

          • nikitheone
            Mr. Puujalg
            • Aug 2009
            • 6446

            #6
            Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

            Jep, karupojal on õigus. Ööklubil on ka õigus valida oma kliente. Äri on äri.
            &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #7
              Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

              Algselt postitas Kotkas1000 Vaata postitust
              Kas see sinu arvates inimõigusi ja võrdse kohtlemise printsiipe ei riiva? Ega me venemaal ei ela...
              Iga ettevõte käsitleb oma kliente nii kuidas tahab.

              Kui väljas on 40 kraadi külma, ja ehtsad tänava pompsud leiavad piisavalt raha, et tulla kinno filmi vaatama ja saavad ühtlasi sooja, siis oleksid õnnelik kui need haisvad krõllid su kõrvale istuksid? Või tulevad baari ja ostavad viie peale taldriku friikaid? Kui pompsud ära aetakse, siis hakkad ka inimõiguste ja võrdse kohtlemise printsiibil rääkima?

              Klientide valimise/käsitlemise puhul on parimateks näideteks baarid/ööklubid, kes valivad kliente iga päev. Visatakse välja kliente, kes on joonud mõned dringid, samas jäetakse/lastakse sisse kliendid, kes on ilmselgete joobe tunnustega.

              Tagasi teemasse. Ajalooliselt on olnud PokerStarsi kohtunikuroll õiglane ja kohati isegi leebe (näiteks võõra kontoga mängimisel tullakse vastu, kantakse isegi vana konto punktid üle), siis paraku usun Starsi rohkem kui OP-d.

              PokerStars lampi bänne ei pillu ja ju siis pidi olema ikka piisavalt põhjust, et nii vana klemm minema saata.

              E: KP ja Nikithe1 jõudsid ette

              Comment

              • ranka
                Miljon Põhjust Kodus Olla
                • Sep 2008
                • 36444

                #8
                Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                Jörgen ütles päris hästi artiklis:
                Kindlasti on see antud teema kontekstis väga suur hüpe, aga siiski huvitav, sest pokkerimängijad on harjunud võimalusega, et saavad ettevõtte kliendina raha teenida.Raske on mõista ja/või leppida, et eraettevõte teeb kõike oma kasumi suurendamiseks ning võib igal ajal keelduda klienti teenindamast kui põhjuseks ei ole otsene diskrimineerimine.
                Osadele on see ilmselt mingil määral reality check, et pokkerituba ei tunne ennast makstud rake'i hulgast olenemata mängija ees võlglasena. Tehakse ikka seda, millest kõige rohkem on endale kasu, ja mängijad ei saa kunagi kindlad olla, et sobivaid mänge igaveseks jagub.
                Suhtumine on pärineb mõne aasta tagusest rakebacki sõja ajast, kui pokkeritoad väärtustasid eelkõige mängijaid, kes maksid kõige rohkem reiki. Tänaseks on enamus pokkeritube oma põhimõtteid ja arusaamu ümber hinnanud ning rohkem väärtustatakse pokkeritoa üldist tasakaalu kui reiki ehk ühte kindlalt mängijate gruppi - reigi maksjaid ehk regulare.

                Suurimateks kaotajateks on muidugi regulaarselt mängijad. Ühelt poolt tuleb leppima olukorraga, et need ajad on saanud või on saamas läbi, kui sai supporti sõimata, et ma olen maksnud eelnevalt või maksan keskmiselt kuus $X reiki. Teisalt muutuvad regularide hüved väiksemaks ning kolmandaks grupi üldine mõjuvõim väheneb, mis võib tunduda ebaõiglasena, kui pokkeritoa suur osa kasumist tuleb regularide «taskust».

                Reaalsuses, aga tuleb kõik kasum siiski sissemaksest, mitte reigist. Reik on siiski tekkiv kõrvalprodukt ja ilma deposiidita ei oleks ka reiki.

                Comment

                • vapsik
                  Klubi Liige
                  • Apr 2009
                  • 5462

                  #9
                  Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                  Algselt postitas ranka Vaata postitust
                  Iga ettevõte käsitleb oma kliente nii kuidas tahab.

                  Kui väljas on 40 kraadi külma, ja ehtsad tänava pompsud leiavad piisavalt raha, et tulla kinno filmi vaatama ja saavad ühtlasi sooja, siis oleksid õnnelik kui need haisvad krõllid su kõrvale istuksid? Või tulevad baari ja ostavad viie peale taldriku friikaid? Kui pompsud ära aetakse, siis hakkad ka inimõiguste ja võrdse kohtlemise printsiibil rääkima?

                  Klientide valimise/käsitlemise puhul on parimateks näideteks baarid/ööklubid, kes valivad kliente iga päev. Visatakse välja kliente, kes on joonud mõned dringid, samas jäetakse/lastakse sisse kliendid, kes on ilmselgete joobe tunnustega.


                  Tagasi teemasse. Ajalooliselt on olnud PokerStarsi kohtunikuroll õiglane ja kohati isegi leebe (näiteks võõra kontoga mängimisel tullakse vastu, kantakse isegi vana konto punktid üle), siis paraku usun Starsi rohkem kui OP-d.

                  PokerStars lampi bänne ei pillu ja ju siis pidi olema ikka piisavalt põhjust, et nii vana klemm minema saata.

                  E: KP ja Nikithe1 jõudsid ette
                  Need asjad pole ju võrreldavad. Tegemist oli pikkaajalise kliendiga, mitte mingi random vennaga.

                  Comment

                  • mait47
                    Jube Noob
                    • Jul 2011
                    • 192

                    #10
                    Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                    Mitte et see antud juhtumi puhul kindlasti nii oleks, aga kui reaalne on et online pokkerit rahapesuks kasutatakse? Minu arvates üsna reaalne ja tuleb ka sellega arvestada. Meenub mingi juhtum kuidas kohalikud narkodiilerid olid olympicus gamblides oma narkoraha pesnud.

                    Comment

                    • karupoeg
                      Pokkerihai
                      • Jun 2012
                      • 3823

                      #11
                      Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                      Algselt postitas mait47 Vaata postitust
                      Mitte et see antud juhtumi puhul kindlasti nii oleks, aga kui reaalne on et online pokkerit rahapesuks kasutatakse? Minu arvates üsna reaalne ja tuleb ka sellega arvestada. Meenub mingi juhtum kuidas kohalikud narkodiilerid olid olympicus gamblides oma narkoraha pesnud.
                      kontsept erinev selle olympsi juhtumiga.

                      olympicus mindi lives sisse, osteti sularahaga a la ruletti, pärast cash ouditi koos tõendiga, et hasartmängu tulu. Pokerstarsis oleks vähemalt selline liin kaunis mõttetu, sest keegi peab jäljega cash innima.

                      Comment

                      • tiigrikutsu
                        Grinder
                        • Oct 2011
                        • 522

                        #12
                        Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                        Tra mis pompsudest te räägite, pomps on segav faktor kuna ta võib su firmale nähtavalt kahju tekitada, teisi kliente häirides (hais, vb ropendamine jne). Väga ebasobiv võrdlus. Võrdluse võiks tuua couponginguga tegelevad inimesed usas nt, kes teenivad raha ja saavad kaupa odavalt. (Reeglite kohaselt on neil kõigil õigus seda teha ja sp ära bannida nad v tühistada kupongid oleks suht random).

                        Comment

                        • karupoeg
                          Pokkerihai
                          • Jun 2012
                          • 3823

                          #13
                          Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                          Algselt postitas tiigrikutsu Vaata postitust
                          Tra mis pompsudest te räägite, pomps on segav faktor kuna ta võib su firmale nähtavalt kahju tekitada, teisi kliente häirides (hais, vb ropendamine jne). Väga ebasobiv võrdlus. Võrdluse võiks tuua couponginguga tegelevad inimesed usas nt, kes teenivad raha ja saavad kaupa odavalt. (Reeglite kohaselt on neil kõigil õigus seda teha ja sp ära bannida nad v tühistada kupongid oleks suht random).
                          Asja point on see, et teenuse pakkuja võib valida oma klientuuri ning enda teenuse pakkumise tingimusi. Juhul kui need ei lähe vastuollu EV seadustega. Nagu ma ütlesin siis klientuuri valimine lähtuvalt ärilistest põhjustest ei ole inimõiguste vastane või võrdse kohtlemisega vastuolus juhul, kui see ei riku nt ülal pool minu poolt välja toodud võrdse kohtlemise seadust . Sama hästi võiks keegi pahandada, et tema põhi/inimõigusi on rikutud sellega, et ta ei saa osadesse klubidesse sisse tossudega. Tegemist ei ole põhiõigusega vaid ettevõtja enda kontrollimehanismiga klientuuri üle lähtuvalt ettevõtte eesmärgist.

                          Ehk siis. Seadus ja regulatsioonid lähevad ülalt alla. Riik on sätestanud teatud tingimused, mida ettevõte või teenuse pakkuja peab täitma (nt võrdse kohtlemise seadus ülalpool). Kõik muu on ettevõtja oma vaba voli.

                          Comment

                          • bauss
                            Grinder
                            • Sep 2009
                            • 737

                            #14
                            Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                            Algselt postitas karupoeg Vaata postitust
                            Sama hästi võiks keegi pahandada, et tema põhi/inimõigusi on rikutud sellega, et ta ei saa osadesse klubidesse sisse tossudega.
                            pahandan väga, maasikas ei saa üldse peale tossudega :(

                            Comment

                            • karupoeg
                              Pokkerihai
                              • Jun 2012
                              • 3823

                              #15
                              Re: PokerStars bännis suure võitja ilma selge põhjenduseta

                              Algselt postitas bauss Vaata postitust
                              pahandan väga, maasikas ei saa üldse peale tossudega :(
                              sa maasika peale üle läinud või? omal aal ikka illusionis super-illusioni saatel... Eks vanus ka muidugi selline juba.

                              krt omal ajal super-illusion 500 eek tundus ikka massive baller. praegu 35€.. sound like a bargain

                              Comment

                              Working...