Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapärasel

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapärasel

    Vähemalt kahe high-stakes pokkerimängija hotellitubadesse murti sisse, samal ajal kui nad osalesid Euroopa pokkeriturnee Barcelona festivalil.

    Mõlema mängija sülearvutid olid kadunud, kui nad sisenesid hotellituppa. Vahetult pärast intsidenti, kui mängijad käisid teavitamas hotelli turvateenistust, ilmusid arvutid salapäraselt tagasi.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/09/0...em-tagastatud/
  • Pumper
    Klubi Liige
    • Mar 2009
    • 2359

    #2
    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

    Formattigu kettad

    Comment

    • VisaHing
      mees nagu orkester
      • Dec 2009
      • 6718

      #3
      Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

      [x] plays nosebleed
      [x] uses laptop from last century

      Comment

      • Fabulous
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 2674

        #4
        Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

        Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
        [x] plays nosebleed
        [x] uses laptop from last century
        Pildi järgi suudad ära öelda, mis aastast pärit arvutiga tegemist on? IBM Thinkpad'id näevad ka välja nagu aastast 1985, aga siiski on neil i7 ja mingi 8GB RAMi korpuse sees. Jutu mõte on, ee, et kõigile inimestele ei lähe korda milline nende arvuti välja näeb.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #5
          Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

          pokkeri mängimiseks pole vaja hirmvõimsat arvutit 4-5a vana läpakas sobib kenasti

          Comment

          • Majandaja
            Pokkerihai
            • Jun 2012
            • 2133

            #6
            Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

            Leidsin blogisid sirvides hotcocacola blogist sellise lingi

            Täiesti ajuvaba juhtum. Kuidas selline asi saab juhtuda?`Olen jahmunud.

            Comment

            • Strawberry
              Varasemalt kasutaja "romeo"
              • Aug 2012
              • 1229

              #7
              Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

              Algselt postitas Majandaja Vaata postitust
              Leidsin blogisid sirvides hotcocacola blogist sellise lingi

              Täiesti ajuvaba juhtum. Kuidas selline asi saab juhtuda?`Olen jahmunud.
              Niimoodi juhtub alati kui inimestele, kes saavad 300€ kuus palka, antakse ligipääs suurtele summadele/varale.

              Comment

              • privador
                Pokkerihai
                • Oct 2008
                • 3951

                #8
                Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                Tegelikult välismaal on ju üldse rahaga raske toimetada. Pm kui cashi vms mängid siis tekib alati sularaha ja kus seda üldse hoida, kui isegi hotell turvaline pole. Kas keegi julgeb nt oma rahakotti hotelli laua peale jätta. Või kuhu raha üldse panna. Veel suurem turvarisk oleks ilmselt kogu rahaga ringi käia

                Comment

                • Fabulous
                  Pokkerihai
                  • Jan 2010
                  • 2674

                  #9
                  Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                  Algselt postitas privador Vaata postitust
                  Tegelikult välismaal on ju üldse rahaga raske toimetada. Pm kui cashi vms mängid siis tekib alati sularaha ja kus seda üldse hoida, kui isegi hotell turvaline pole. Kas keegi julgeb nt oma rahakotti hotelli laua peale jätta. Või kuhu raha üldse panna. Veel suurem turvarisk oleks ilmselt kogu rahaga ringi käia
                  Tavaliselt on hotellitubades seifid olemas.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #10
                    Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                    Kui seal tõesti mingi skeem mitte lihtlabased sulid siis see seif on ainult jokk.
                    Teemas kirjutas ka üks tüüp, et läks receptioni ja ütles, et kaart enam ei tööta. Timmiti korda ja mingit ID-d ega midagi ei küsitud.
                    Jäi mulje nagu iga vend võib sinna minna ja öelda, et x ruum ja gg, näod nagunii enamasti meelde ei jää kes kus kus toas on.
                    Seifil ju master kood vms anyway, uus mart tuppa läheb siis enne seda nullitakse ju ära, et järgmine vend saaks enda koodi panna. (mainin selleks, et kui keegi hotellist oli in)
                    Last edited by qbj0hn; 08.09.13, 17:20.

                    Comment

                    • ranka
                      Miljon Põhjust Kodus Olla
                      • Sep 2008
                      • 36444

                      #11
                      Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                      Algselt postitas qbj0hn Vaata postitust
                      Kui seal tõesti mingi skeem mitte lihtlabased sulid siis see seif on ainult jokk.
                      Teemas kirjutas ka üks tüüp, et läks receptioni ja ütles, et kaart enam ei tööta. Timmiti korda ja mingit ID-d ega midagi ei küsitud.
                      Jäi mulje nagu iga vend võib sinna minna ja öelda, et x ruum ja gg, näod nagunii enamasti meelde ei jää kes kus kus toas on.
                      Seifil ju master kood vms anyway, uus mart tuppa läheb siis enne seda nullitakse ju ära, et järgmine vend saaks enda koodi panna. (mainin selleks, et kui keegi hotellist oli in)
                      Mul võtmekaart mitmeid kordi üles ütelnud ning all uuesti kodeerides on küsitud ainult toa numbrit. Mitte kunagi ei ole küsitud ID-d.

                      Seifiga on teine lugu, sest seifi koodi seadistab iga külaline ise ja seifi saab sisse ainult siis, kui keegi teab koodi või on seifi universaalvõti ning seifi sisu eest peaks vastutama hotell - sellepärast seif ongi mõeldud.

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #12
                        Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                        Algselt postitas ranka Vaata postitust
                        Mul võtmekaart mitmeid kordi üles ütelnud ning all uuesti kodeerides on küsitud ainult toa numbrit. Mitte kunagi ei ole küsitud ID-d.

                        Seifiga on teine lugu, sest seifi koodi seadistab iga külaline ise ja seifi saab sisse ainult siis, kui keegi teab koodi või on seifi universaalvõti ning seifi sisu eest peaks vastutama hotell - sellepärast seif ongi mõeldud.
                        Seifi sisu on tavaliselt limited-liability

                        Comment

                        • privador
                          Pokkerihai
                          • Oct 2008
                          • 3951

                          #13
                          Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                          Kas 3-4 tärni hotellides on üldse seifi?

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #14
                            Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                            Algselt postitas privador Vaata postitust
                            Kas 3-4 tärni hotellides on üldse seifi?
                            Isegi kõige rotimates olen alati seifi näinud, kui ei eksi.

                            Comment

                            • ranka
                              Miljon Põhjust Kodus Olla
                              • Sep 2008
                              • 36444

                              #15
                              Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär

                              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                              Seifi sisu on tavaliselt limited-liability
                              Mis see tähendab? Et teatud summani korvatakse?

                              Comment

                              Working...