Re: Skandaal EPT-l: mängijate hotellitubadest kadusid sülearvutid, mis hiljem salapär
Jah.
See baseerub ainult omadel kogemustel, ehk 3-4* hotellid, 5* omas pole ööbinud. Hotellides on üldiselt ka korralikud seifid, kuhu saab oma väärisasjad hoiule jätta.
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
See baseerub ainult omadel kogemustel, ehk 3-4* hotellid, 5* omas pole ööbinud. Hotellides on üldiselt ka korralikud seifid, kuhu saab oma väärisasjad hoiule jätta.
TC
Comment