Re: Unibet naasis Eesti turule
Aa btw, mulle tundub et kui unibet pole ise sihilikult eraldanud enda softist osasid "võrgulaudu", siis on täiesti võimalik variant et kasutavad veel nö vana softi. Kuigi UI tundub nagu uuema softi oma, aga toon näiteks, et kui microgamingus jooksis flush promotion - siis osad väiksemad, kuid toimivad saidid nagu pokertime etc, neil puudusid vastavad promotion lauad, samal ajal kui teistes olid olemas. - ja oli tunduvalt vähem laudu.
Ei tahaks eriti uskuda, et unibet kui suht suur microtuba jookseb vanemal softil, pigem arvan et nende endapoolne aretis. A ja näiteks unibetis on olemas veel toasisesed nl40 lauad, mida muidu üldiselt micros enam ammu ei eksisteeri.
Aa btw, mulle tundub et kui unibet pole ise sihilikult eraldanud enda softist osasid "võrgulaudu", siis on täiesti võimalik variant et kasutavad veel nö vana softi. Kuigi UI tundub nagu uuema softi oma, aga toon näiteks, et kui microgamingus jooksis flush promotion - siis osad väiksemad, kuid toimivad saidid nagu pokertime etc, neil puudusid vastavad promotion lauad, samal ajal kui teistes olid olemas. - ja oli tunduvalt vähem laudu.
Ei tahaks eriti uskuda, et unibet kui suht suur microtuba jookseb vanemal softil, pigem arvan et nende endapoolne aretis. A ja näiteks unibetis on olemas veel toasisesed nl40 lauad, mida muidu üldiselt micros enam ammu ei eksisteeri.
Comment