Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks
Tõsi, cashis saaks ikka lüpsta. Mõtlen, et mingi "VPS" süsteemiga/läbi proxy mängides peaks ka ennast mingil määral kaitsta saada?
Tõsi, cashis saaks ikka lüpsta. Mõtlen, et mingi "VPS" süsteemiga/läbi proxy mängides peaks ka ennast mingil määral kaitsta saada?
Comment