HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Toimetaja
    PokkeriProde Uudiste Postitaja
    • Nov 2012
    • 357

    #1

    HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

    Täna varahommikul andsid mitmed HUSNG mängijad teada kahtlasest vastasest, kelle vastu mängides tekkisid interneti probleemi ja nii kaotati mäng. Tõenäoliselt on tegu DDOS rünnakuga, millest kirjutasime ka meie mõned nädalad tagasi.

    Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/06/1...nnaku-ohvriks/
  • Aime
    Jube Noob
    • May 2013
    • 152

    #2
    Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

    Ise nii kalleid turniire ei mängi, aga regid (ilmselt ka erinevate pokkerifoorumi kasutajad) peaks ju aru saama, et rünnak ja kohe Starsi teavitama (regidel peab ju raudselt olema sõpru kellele helistada ja kes starsi sisse saavad), siis ei saaks sellised 14 mängu võiduseeriad kuidagi tekkida ja ei jõutaks ka raha kähku välja kanda. Kusjuures ei tea täpselt kas Starsist rahade väljakandmine on automaatne, aga kui on, siis võibolla oleks variant, et väljakandmisel vaadatakse alati kellegi isiku poolt maksekorraldus üle (mitte enne näiteks 6h välja makse taotlusest) ja kui 6h+ jooksul ei ole teavitatud, et mingi jama oli, siis nn kinnitab ülekande taotluse ja korras.

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #3
      Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

      Algselt postitas Aime Vaata postitust
      Ise nii kalleid turniire ei mängi, aga regid (ilmselt ka erinevate pokkerifoorumi kasutajad) peaks ju aru saama, et rünnak ja kohe Starsi teavitama (regidel peab ju raudselt olema sõpru kellele helistada ja kes starsi sisse saavad), siis ei saaks sellised 14 mängu võiduseeriad kuidagi tekkida ja ei jõutaks ka raha kähku välja kanda. Kusjuures ei tea täpselt kas Starsist rahade väljakandmine on automaatne, aga kui on, siis võibolla oleks variant, et väljakandmisel vaadatakse alati kellegi isiku poolt maksekorraldus üle (mitte enne näiteks 6h välja makse taotlusest) ja kui 6h+ jooksul ei ole teavitatud, et mingi jama oli, siis nn kinnitab ülekande taotluse ja korras.
      Olid sa enne tänast teadlik, et selline asi võimalik või enne DOS artikli ilmumist? Loo moraal, et keskmine kasutaja, kes ei veeda päevi aega pokkeriuudiste lehtedel, suurtemates foorumites, ei olegi teadlik sellisest võimalusest.

      Comment

      • Aime
        Jube Noob
        • May 2013
        • 152

        #4
        Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

        Enne DOS artiklit küll mitte, aga seda mõtlengi, et paljud regid peaks nüüdseks juba teadma. Ei olnudki mõeldud etteheitena kellelegi, vaid lihtsalt mõtlesin, et mida saaks ka Stars teha, et vältida selliseid jamasid. Alati on loomulikult võimalik kähku raha ka fantoomkontole maha dongata, aga siiski väljamakse viivis oleks asi, mis juba teeks pettust keerulisemaks. Lihtsalt nüüdseks juba DOS artiklist mõni aeg möödas ja seega arvasin, et rohkem inimesed teadlikud sellest.

        Comment

        • VisaHing
          mees nagu orkester
          • Dec 2009
          • 6718

          #5
          Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

          Algselt postitas Aime Vaata postitust
          Ise nii kalleid turniire ei mängi, aga regid (ilmselt ka erinevate pokkerifoorumi kasutajad) peaks ju aru saama, et rünnak ja kohe Starsi teavitama (regidel peab ju raudselt olema sõpru kellele helistada ja kes starsi sisse saavad), siis ei saaks sellised 14 mängu võiduseeriad kuidagi tekkida ja ei jõutaks ka raha kähku välja kanda. Kusjuures ei tea täpselt kas Starsist rahade väljakandmine on automaatne, aga kui on, siis võibolla oleks variant, et väljakandmisel vaadatakse alati kellegi isiku poolt maksekorraldus üle (mitte enne näiteks 6h välja makse taotlusest) ja kui 6h+ jooksul ei ole teavitatud, et mingi jama oli, siis nn kinnitab ülekande taotluse ja korras.
          Oeh.. Aime su poste on kuidagi väga valus lugeda.

          PokerStars ei saagi ju midagi nende rünnakute vastu teha või mis ?

          Comment

          • Aime
            Jube Noob
            • May 2013
            • 152

            #6
            Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

            Ma alati liiga optimist olnud ja püüdnud maailma parandada pluss mölapidamatus on eluaeg mu probleem olnud.
            Mu häda võibolla ka selles, et ma ise mängin pokrit "raadiointernetiga" (antenn suunatud teletorni peale), kuna elan igasugu kaablitest liiga kaugel, siis vedamine liiga kallis ja pole veel ühtegi korda paari aasta jooksul juhtunud, et net ära kaoks, seega kui net kaob, siis igaks juhuks võiks uurida, mis värk on.
            Alati on võimalik skeeme mõelda, mille vastu Stars ei saa midagi teha, aga üks võimalus mis iganes scämmi takistamiseks on mõningane viivis raha väljakandmisel. Võibolla see juba nii käibki, sest mingi pool aastat tagasi tuli raha mu swedi kontole 2 päevaga vist.

            Comment

            • VisaHing
              mees nagu orkester
              • Dec 2009
              • 6718

              #7
              Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

              Seda ju ohvrid tegidki. Teavitasid supporti, kirjutasid foorumitesse jne.

              See vend oli suhtelist loll ja läks ahneks. Ta lasi ka ühe 1k$ hu, millega olekski võinud piirudada. Siis ilmselt oleks hit&run läbi läinud. Aga 14x jutti huiata ja loota pääsemist.

              Pokerstars response:

              Hello Adam,

              I am writing to you as you have recently played a HU Sit & Go Tournament with 'JizzTrigger'.
              This account 'JizzTrigger' is under investigation as we have had several players
              disconnecting while playing him. Can you please answer the following questions:

              1. Do you use any anti-virus or spyware on your PC?
              2. Have you recently ran software for trojans on your PC?
              3. Have you added any people that you do not know personally
              to Skype recently?
              4. If so what was their Skype User Name?
              5. What version of Skype do you use?
              6. Is there any other information you would like to share with us in regards to
              your IP address or computer being compromised?

              I appreciate your response and apologize for this inconvenience.

              Regards,

              Dave
              PokerStars Game Integrity Team
              Last edited by VisaHing; 11.06.13, 15:04.

              Comment

              • Simmo
                Grinder
                • Dec 2009
                • 760

                #8
                Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                Algselt postitas VisaHing Vaata postitust
                Seda ju ohvrid tegidki. Teavitasid supporti, kirjutasid foorumitesse jne.

                See vend oli suhtelist loll ja läks ahneks. Ta lasi ka ühe 1k$ hu, millega olekski võinud piirudada. Siis ilmselt oleks hit&run läbi läinud. Aga 14x jutti huiata ja loota pääsemist.

                Pokerstars response:

                Hello Adam,

                I am writing to you as you have recently played a HU Sit & Go Tournament with 'JizzTrigger'.
                This account 'JizzTrigger' is under investigation as we have had several players
                disconnecting while playing him. Can you please answer the following questions:

                1. Do you use any anti-virus or spyware on your PC?
                2. Have you recently ran software for trojans on your PC?
                3. Have you added any people that you do not know personally
                to Skype recently?
                4. If so what was their Skype User Name?
                5. What version of Skype do you use?
                6. Is there any other information you would like to share with us in regards to
                your IP address or computer being compromised?

                I appreciate your response and apologize for this inconvenience.

                Regards,

                Dave
                PokerStars Game Integrity Team
                Huvitav küsimus.


                A vist mõtlevad mingeid lastejälgimisprogramme or something...

                Aga JizzTrigger on ilmselgelt ahne vend ja paras talle. Cancel all pending cashouts, refund ja ban+interpol. :D

                Starsis on automaatset väljakanded MB'sse deposiitide täismahus. Näide: Depod $500 mb'sse saad instant (15-30minuti) jooksul MB'sse $500 withdrawitud. Siin hetkel väga kahtlen, et mingisuguseid deposiite herr Jizz tegi. :)

                e: Ega varsti hakkavad hoopis tiime tegema, üks vend lahmib vendi Skype ja saadab DOS-rünnakuid sama hetk, kui sõber kuskil teises kaardiotsas vaikselt grindib puhta arvutiga ja kõik on J.O.K.K.
                Last edited by Simmo; 11.06.13, 18:28.

                Comment

                • privador
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 3951

                  #9
                  Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                  Tegelikult jah suht raske ju tõestada, et see mängija DOS-i taga oli...
                  Jah tundub ebatõenäoline, et ühel vennal avstased kogu aeg ära kukuvad, aga kas see on piisav konto bannimiseks ja rahade konfiskeerimiseks?

                  See oelks sama kui nt ma laseks killida kõik oma klassikaaslased ära, aga kuidas mind kinni pannakse kui mul alibid olemas ja midagi ei viita, et ma olen mõrvar.

                  Comment

                  • VisaHing
                    mees nagu orkester
                    • Dec 2009
                    • 6718

                    #10
                    Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                    Suht raske spot jah.. FTP peaks sisuliselt = Stars eksole? FTP igatahes vastas sellepeale, et: Me ei saa midagi teha ja pole meie asi.

                    Kujutan ette, et see DDOSimine võib saada lähitulevikus päris suureks probleemiks.

                    Kord kuus lasta näiteks üks 1 000$ heads-up, kus vastasele see 15$ DDOS rünnak saata ja profit olemas. Rohkem polekski ju vaja sisuliselt, et ''häkker'' saaks puhtalt pääseda. Teadaolevalt on ainult vahelejäänud need, kes on ahneks läinud.

                    Üks ulmeidee muidugi on.. PokerStars võiks hakata müüma nt '' Heads-Up Disconnet Protection '' pakette.
                    Näide:
                    Pakett 1 - 10min protection - 50$
                    Igakord kui paketi ostnud mängja heads-up-is disconnectib käivitub pakett, mis jookseb niikaua kuni aeg otsas. Võiks muidugi olla ka vastav CAP. Nt 5-10 min or somt..

                    Lihtsalt idee :P

                    Comment

                    • Simmo
                      Grinder
                      • Dec 2009
                      • 760

                      #11
                      Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                      Pigem tehakse HUSNG lauad anonüümseks ja proovi sa siis nuputada kuhu see DDOS saata.


                      e: Seda muidugi kui see probleem nii metsikult suureks peaks kiskuma aga kõige lihtsam lahendus. Arvatavasti otsitakse siiski mingi muu.
                      Last edited by Simmo; 11.06.13, 20:43.

                      Comment

                      • VisaHing
                        mees nagu orkester
                        • Dec 2009
                        • 6718

                        #12
                        Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                        Algselt postitas Simmo Vaata postitust
                        Pigem tehakse HUSNG lauad anonüümseks ja proovi sa siis nuputada kuhu see DDOS saata.


                        e: Seda muidugi kui see probleem nii metsikult suureks peaks kiskuma aga kõige lihtsam lahendus. Arvatavasti otsitakse siiski mingi muu.
                        Ups, see anonüümseks tegemise variant totaalselt ununenud. See obv kõvasti parem ja saaks mitu kärbest korraga. ( Sharky ka maha võtta )

                        Comment

                        • Codecci
                          Luuramas Naisteturniire
                          • Nov 2008
                          • 7574

                          #13
                          Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                          Ega see Anon ei päästa, siis hakatakse lihtsalt tegema mänguvormides kus nii lihtsalt ei käi, aga ikkagist saab - $10/$20 6-max laud näiteks. Ühe vandiga kelle IP-d tead ajad poti suureks ja ongi korras.

                          Comment

                          • jrgn hell
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 3328

                            #14
                            Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                            Kas on kuidgai lihtsalt tuvatatav üldse, mis neti kadumise põhjustas mingil tasandil, a´la et netiprobleem tulenes Hero´lt mitte DDOS´i tõttu? Ükskõik kui vähesel määral.

                            Huvitav, kas selline lahendus töötaks, et Starsi Game Integrity teamil oma arbitraaž, ning kui disconnectiga midagi juhtub, siis võimalus käsi reportida, ning mõlemad osapooled peavad esitama HH, muidu teisele poolele õigus.
                            Või ka nagu spordis, et protesti esitamine maksab midagi.
                            Arbitraašis käinud mängija jälgimise alla, ja kui keegi uuesti selgelt haiges spotis benefitib, siis block peale.

                            Anon ei meeldi üldse.

                            Comment

                            • Aime
                              Jube Noob
                              • May 2013
                              • 152

                              #15
                              Re: HUSNG mängijad langesid tõenäolise DDOS rünnaku ohvriks

                              Anonüümseid laudu küll ei tahaks. Cashis oli kunagi Everestis betprotection lauad olemas, et kui net kadus, siis olid automaatselt oma panusega all-in (vähemalt HU cashis oli nii). Samas oli mingi piirang, et max 2 korda said seda kasutada, sest seal oli tavaline, et kui vastasel läks otsus raskeks, siis tõmbas kaabli seinast.
                              Vähemalt cashis selline asi töötaks, aga sng puhul poleks sellel ikka kasu.
                              Kuigi kas on cashi puhul ka kahtlustusi, et on kasutatud DDOS rünnakut või on see üksnes teoretiseerimine, et mis siis kui?
                              Last edited by Aime; 12.06.13, 12:56.

                              Comment

                              Working...