Täna varahommikul andsid mitmed HUSNG mängijad teada kahtlasest vastasest, kelle vastu mängides tekkisid interneti probleemi ja nii kaotati mäng. Tõenäoliselt on tegu DDOS rünnakuga, millest kirjutasime ka meie mõned nädalad tagasi.
Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/06/1...nnaku-ohvriks/
Loe edasi: http://www.pokkeriprod.com/2013/06/1...nnaku-ohvriks/
Comment