Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • hotcocacola
    HTCCACLA
    • Oct 2008
    • 14473

    #46
    Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

    In b4 Olympic või Pokerstars saadab mulle ühel ilusal päeval kirja:"Palju õnne Raigo Aasmaa, olete maksnud 100 000$ raket ning nüüdsest omate tasuta ravikindlustust, haigekassat ning hambaravi"

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • The_Meer
      Grinder
      • Apr 2010
      • 765

      #47
      Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

      LOL at 2 last posts

      Comment

      • lont
        Jube Noob
        • Jan 2009
        • 112

        #48
        Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

        Jesus. Mu point oli suhtumises, mitte summades ja asi puudutas üldsegi Rootsit. Aga kui osad inimesed arvavad, et tulumaksust makstakse pensione ja meeletu käibe genemine on kuidagi seotud maksustatava tuluga, siis on natuke kurb.

        Comment

        • alaska
          forever
          • Oct 2008
          • 6599

          #49
          Re: Rootsi ametivõimud käivitasid laiaulatusliku kampaania pokkerimängijate vastu

          Makse on igasuguseid, aktsiisid, käibmaksud, luksusmaksud, tulumaksud. Keegi ei ole parasiit, kui ta mõnda neist ei maksa.

          Comment

          Working...